Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Fading Gigolo 2013, Lektor PL | Komedie
Dwóch przyjaciół, właściciel księgarni i florysta, próbują sił w najstarszym zawodzie świata.
Ocena: 6/10 Komentarze: 3
Vampire Academy 2014, Napisy PL | Fantasy
Rose Hathaway jest Dhampirem i szkoli się w Akademii Św. Vladimira na strażnika. Jej spuścizna to ochrona Morojów przed krwiożerczymi wampirami, nieśmiertelnymi Strzygami.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja, Animowane, Inne
W filmie superbohaterski duet zmierzy się z niejakim Zzzaxem, istotą uformowaną z czystej energii, która potrafi absorbować ludzkie umysły. Bohater ten powinien być znany miłośnikom komiksów o Hulku, w których pokazano jego genezę - wypadek w reaktorze nuklearnym, który spowodował uformowanie się Zzzaxa.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bajka o sześcioletniej dziewczynce, która w przebraniu pani doktór leczy zwierzęta i zabawki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Haunting Of Helena 2012, Napisy PL | Horror
Matka wraz córką przeprowadza się do nowego domu. Kiedy dziewczynce wypada pierwszy ząb, zaczyna ją prześladować tajemnicza zjawa.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Man of the House 1995, Lektor PL | Familijne, Komedie
Komedia rodzinna. Zazdrosny o swoją matkę jedenastoletni Ben próbuje za wszelką cenę pozbyć się z domu jej narzeczonego, Jacka. Nie jest to jednak tak łatwe jak mu się wydawało...
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Switching Channels 1988, Lektor PL | Dramat, Komedie
Christy Colleran - ofiarna i przebojowa dziennikarka poprzez życie na zbyt wysokich obrotach została doprowadzona na skraj wytrzymałości. Wobec takiego rozwoju wypadków John L. Sullivan IV - szef stacji (SNN - Satelite Network News) i jednocześnie eks-mąż Christy postanawia wysłać ją na urlop. Jakież zdziwienie nastąpi w redakcji gdy Colleran powróci z wypoczynku wraz z nowym narzeczonym - milionerem Blainem Binghamem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Strażak Sam samodzielnie przeprowadza akcję ratunkową w Pontypandy, która kończy się wielkim sukcesem. W nagrodę otrzymuje medal za odwagę i propozycję nowej pracy w Newton. W międzyczasie Trevor organizuje wycieczkę dla małych skautów. Sam przestrzega szykujących się do drogi biwakowiczów, żeby nie rozpalali ogniska, bo jest bardzo sucho i mogą spowodować pożar.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Hip Hip Hora 2004, Napisy PL | Dramat, Komedie
Sofie podczas imprezy ze szkolnymi przyjaciółmi nieszczęśliwie upija się do nieprzytomności. Jej niepoważni koledzy robią jej kompromitujące zdjęcia, które wkrótce puszczają w obieg po szkole. Od tej pory dziewczyna uchodzi wśród rówieśników za łatwą, przyjaciółki - Emma i Amanda - unikają jej. Sofie musi nauczyć się bronić i odzyskać zaufanie ojca.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Moon 44 1990, Lektor PL | Inne, Sensacyjne
Źródła zasobów naturalnych Ziemi zostały wyczerpane. W kosmosie toczy się zacięta walka o możliwość eksploatacji tych, które jeszcze pozostały na innych planetach i ich satelitach. Jedna z korporacji zajmujących się wydobyciem straciła już większość swoich kosmicznych kopalni i pozostał jej tylko jeden zasobny w bogactwa naturalne księżyc. Niestety - jej automatyczne roboty wydobywcze zaczęły znikać w dziwnych okolicznościach podczas powrotu do bazy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Captain America 1990, Lektor PL | Akcja, Inne
W przeddzień drugiej wojny światowej niemiecka uczona odkrywa metodę zmiany zwykłych mężczyzn w nadludzi, z których każdy może walczyć z całymi oddziałami wroga. Jej notatki przemycone do Stanów Zjednoczonych pozwalają stworzyć Kapitana Amerykę, szlachetnego wojownika i obrońcę. Zostaje nim ochotnik, Steve Rogers (Matt Salinger).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Romeo Killer: The Chris Porco Story 2013, Lektor PL | Dramat, Inne
Oparta na prawdziwych wydarzeniach, historia 21-letniego Chrisa Porco (Matt Barr). Mężczyznę oskarżono o zamordowanie swojego ojca Petera (Lochlyn Munro) oraz poważne zranienie swojej matki, Joan (Lolita Davidovich). Dla detektywa Joe Sullivana (Eric McCormack) sprawa jest oczywista, do momentu gdy świadek wycofuje zeznania...
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Case Sensitive: The Other Half Lives 2012, Lektor PL | Thriller
Sierżant Charlie Zailer (Olivia Wiliams) i posterunkowy Simon Waterhouse (Darren Boyd) badają sprawę morderstwa pewnej kobiety i jej pięcioletniej córki. Detektywi spierają się o kierunek śledztwa.
Ocena: 9/10 Komentarze: 1
Die Vermessung der Welt 2012, Lektor PL | Dramat
Matematyk Carl Friedrich Gauss oraz geograf Aleksander von Humboldt należeli do najbardziej światłych umysłów swojej epoki. Obaj poświęcili życie nauce - chcieli odkryć tajemnicę istnienia świata. Aby osiągnąć swój cel, stosowali jednak zupełnie inne metody - Gauss wierzył, że wszystko można wytłumaczyć za pośrednictwem matematycznych teorii i wzorów,
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Broken Bridges 2006, Lektor PL | Dramat, Muzyczne, Obyczajowe
Kariera muzyka country Bo Price'a (Toby Keith) załamuje się. Jednocześnie gwiazdor zmuszony jest powrócić do rodzinnego miasta w Kentucky, by wziąć udział w pogrzebie swego tragicznie zmarłego brata. Tuż po przyjeździe mężczyzna spotyka dawną ukochaną, Angelę Delton (Kelly Preston). Kobiecie - aktualnie wziętej dziennikarce mieszkającej na stałe w Miami, towarzyszy nastoletnia córka Dixie Leigh (Lindsey Haun). Niebawem wychodzi na jaw, że jest ona dzieckiem Bo.
Ocena: -/10 Komentarze: 0