Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2008, Lektor PL | Dramat, Thriller
Małe amerykańskie miasteczko. Mieszka tu Avery Ludlow, starszy pan, który wiedzie spokojny żywot, snując wspomnienia i nie wadząc nikomu. Pewnego dnia łowi ryby ze swoim psem. Red ma 14 lat i jest najbliższym i jedynym przyjacielem swojego pana. Trzech nastolatków bez powodu zabija Reda. Starszy człowiek, zrozpaczony tą bezsensowną tragedią próbuje dojść sprawiedliwości. Sprawcy jednak nie przyznają się do winy, a mieszkańcy miasteczka pozostają głusi na skargi Avery’ego.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Hidden History of Rome 2001, Lektor PL | Dokumentalne
Z charakterystycznym dla Monty Pythona poczuciem humoru, Terry Jones odkrywa tajemnice Rzymskiego Imperium. Starożytny świat według Jonesa całkiem przypomina czasy współczesne.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Erotic Nation 2009, Lektor PL | Dokumentalne, Historyczne, Komedie
Historia pierwszego słowackiego sex-shopu, który został założony przez Karola Raffaya w 1989 roku. Biznes, prowadzony przez następne 20 lat przez Raffaya i członków jego rodziny, jest alegorią losów naszych południowych sąsiadów, którzy mają duży problem z wolnością seksualną. Eksperci próbują wyjaśnić zależności między łóżkowymi upodobaniami Słowaków a ich stosunkiem do demokracji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2007, PL | Dramat, Obyczajowe, Romans
Współczesna historia młodego małżeństwa Wojtka i Oli, które na okres świąt Bożego Narodzenia bierze do siebie Kacpra - chłopca z Domu Dziecka. To niezwykłe dziecko zmienia ich podejście do życia i siebie nawzajem.
Ocena: 9/10 Komentarze: 1
The Fortune 1975, Lektor PL | Akcja, Komedie, Romans
Freddie (Stockard Channing), spadkobierczyni ogromnej fortuny, ucieka z luksusowej posiadłości rodziców na Long Island. Pragnie spotkać się z kochankiem Nickym Stumpo (Warren Beatty). Oboje zamierzają uciec do Kalifornii. Niestety, według prawa, granicę stanu może przekroczyć tylko w towarzystwie męża. Jej ukochany jest już żonaty, więc małżeństwo jest niemożliwe.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Animowane
Nikt nie ma takich wakacji jak Scooby-Doo i Drużyna Detektywów! Tym razem przyjaciele wybiorą się w zakręconą podróż dookoła świata! 13 przyprawiających o ciarki opowieści na dwóch płytach DVD to godziny rozrywki dla całej rodziny. Możemy się założyć, że i tym razem Brygada Detektywów rozwikła wszystkie napotkane zagadki.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Mary 2005, Lektor PL | Dramat, Thriller
Film ukazuje trzy charaktery splecione z mityczną postacią Marii Magdaleny. Tony Childress, mający złą sławę, egoistyczny i obsesyjny aktor-reżyser, gra główną rolę Jezusa w swoim kontrowersyjnym filmie. Po zakończeniu zdjęć filmowych, główna aktorka Marie Palesi, zostaje sama w Jerozolimie. W osamotnioną aktorkę wstępuje duch Marii Magdaleny, co rozpoczyna jej głęboką podróż w stronę oświecenia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, Lektor PL | Dokumentalne
Pradzieje ludności trwały miliony lat. Badając narzędzia prehistoryczne, naukowcy podzielili pradzieje człowieka na cztery wielkie epoki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Un reste, l'autre part, L' 2005, Lektor PL | Dramat, Komedie
Daniel i Alain oraz ich żony od lat się przyjaźnią. Mężczyźni nawiązują romans z młodszymi kobietami. Małżeństwo każdego z nich zostanie wystawione na próbę. Każdy z nich przeżywa miłosne rozterki i złudzenia, namiętności i wyrzuty sumienia. Każdy z nich podejmuje życiową decyzję i realizuje odmienną receptę na szczęście.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Sopocka Noc Kabaretowa to kilka godzin świetnej zabawy. Na scenie pojawi się 12 najlepszych satyryków i kabareciarzy. Po raz kolejny widzowie przekonają się, że Sopot TOPtrendy Festiwal jest nie tylko ważnym muzycznym wydarzeniem roku, ale i ucztą dla wszystkich fanów dobrej kabaretowej zabawy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Cat in the Hat 2003, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Ma 180 cm wzrostu, nosi kapelusz w biało-czerwone pasy, gada jak najęty i uwielbia dziką zabawę! Kto to? Szalony kocur, ktory zjawia się w domu dwójki dzieciaków ni stąd, ni zowąd! Wybrał dobry moment: Conrad i Sally zostali z nianią, która poszła spać, a oni zaczęli się niemiłosiernie nudzić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
War of The Dead 2011, Dubbing PL | Horror, Wojenne
"Stone's War" (pierwotnie zatytułowany "War of the Dead") opowiada historię kapitana Martina Stone'a (Van Der Beek) dowodzącego elitarnym oddziałem złożonym z fińskich i amerykańskich żołnierzy. Wraz ze swoimi ludźmi zostaje wysłany na granicę rosyjsko-fińską by zniszczyć znajdujący się tam bunkier i znajdujących się w nim żołnierzy. Prosta z pozoru misja nie kończy się powodzenie. Zdziesiątkowany oddział Stone'a musi wycofać się do lasu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Inne
Gala w Bydgoszczy: waga ciężka: Artur Szpilka - Gonzalo Omar Basile Kolejna gala z cyklu Wojak Boxing Night. W pojedynku wieczoru niepokonany na zawodowym ringu Artur Szpilka zmierzył się z Argentyńczykiem Gonzalem Omarem Basilem, dla którego jest to dopiero trzecia walka na obcym kontynencie (02.06.2012).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Robots 2005, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Robot Rodney staje przed największą przygodą w życiu. Wspierany przez grupkę przyjaciół, rusza do wielkiego miasta, aby spełnić swoje marzenia i odmienić los wszystkich odrzuconych i nieszczęśliwych robotów. Zobacz jego drogę od zera do bohatera, podczas której udowadnia, że każdy może być coś wart, a wytrwałość i wiara we własne siły mogą zdziałać cuda.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Sick House 2008, Lektor PL | Horror
Anna stara się wyjaśnić sprawę tajemniczej śmierci sierot w czasie wielkiej zarazy. Trafia do podziemi dawnego szpitala, gdzie znajduje zamurowany pokój. Wysnuwa hipotezę o kulcie księży morderców. Jej przełożeni nie podzielają tej teorii i postanawiają zamknąć sprawę. Chcąc dowieść słuszności swojej teorii, Anna włamuje się do szpitala.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0