Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
40 / Forty / Kirk 2009, Lektor PL | Dramat
Drogi trojga ludzi, których z pozoru nic nie łączy, splatają się pewnego dnia w jednym miejscu. Nigeryjczyk Godwill (Ntare Guma Mbaho Mwine) nielegalnie przekracza granice Istambułu, aby odnaleźć kobietę, którą kocha. Taksówkarz Metin (Ali Atay) przyjeżdża z wioski do miasta, by zacząć lepsze życie. Sevda (Deniz Зakir), niezadowolona ze swojej pracy pielęgniarka, przybywa do Istambułu, wierząc, że czeka ją tu szczęście.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Bob Sapp będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 19. Nazwisko rywala jest medialne, ale sportowo to dla Pudzianowskiego krok w tył. Mariusz Pudzianowski po dwóch walkach z Jamesem Thompsonem zmierzy się z Bobem Sappem. Amerykanin, który znany jest z występów w formule K-1 oraz walk w MMA w federacji Pride przegrał aż dziewięć z jedenastu ostatnich pojedynków. 11 marca w Bombaju zmierzył się z Jamesem Thompsonem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Rodney Wallace będzie rywalem Mameda Chalidowa na gali KSW 19, która 12 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. 30-letni Rodney Wallace będzie najbliższym rywalem Mameda Chalidowa. Amerykanin większość swoich pojedynków tyczył w kategorii półciężkiej, ale to reprezentujący Polskę Czeczen będzie miał przewagę warunków fizycznych. Mamed jest wyższy od Wallace'a i będzie faworytem tego starcia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Lost in Translation 2003, Lektor PL | Dramat, Komedie
Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek całej fali zabawnych nieporozumień. Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny (Bill Murray) przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża (Scarlett Johansson) nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ich ścieżki przetną się... Dwoje Amerykanów w Tokio to początek pięknej przyjaźni. Ważne jest bowiem to, co kryje się między słowami.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
American History X 1998, Lektor PL | Dokumentalne
Przez trzy miesiące przed Euro 2012 ekipa BBC odwiedzała stadiony piłkarskie w Polsce i na Ukrainie, obserwując mecze ligowe i kibiców. Goście z Anglii wielokrotnie byli świadkami aktów przemocy oraz przejawów rasizmu i antysemityzmu. Dziennikarz rozmawiał ze zorganizowanymi grupami, których przedstawiciele opowiedzieli mu o przyczynach nienawiści do grup społecznych i konkurencyjnych klubów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Brysomme mannen, Den 2006, Lektor PL | Dramat, Horror, Komedie
42 - letni Andreas przybywa do obcego miasta, nie wiedząc jak i dlaczego się tam znalazł. Co więcej - czekają tu na niego dom, praca, a nawet piękna dziewczyna. Z czasem Andreas nabiera przekonania, że trafił do dziwnego świata, z którego nie ma ucieczki.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
Heroes and Villains: Napoleon 2008, Lektor PL | Dokumentalne, Historyczne
2 grudnia 1804 roku Napoleon sam koronował się na cesarza Francji podczas wspaniałej ceremonii w Katedrze Notre Dame. Stworzył imperium wspanialsze, niż jakiekolwiek inne europejskie mocarstwo od czasów Cesarstwa Rzymskiego. Niecałe 10 lat wcześniej był zaledwie kapitanem francuskiej armii bez grosza przy duszy. Co powiodło go do absolutnej władzy? Odpowiedzi szukać trzeba w historii oblężenia Tulonu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Heroes and Villains 2008, Lektor PL | Dokumentalne, Historyczne
W lutym 1519 roku młody hiszpański adwokat Hernan Cortes przybił do wybrzeży Meksyku i brawurowym aktem zatopienia własnego statku odciął sobie i swoim ludziom wszelką możliwość odwrotu. Jego ogromna ambicja pchnęła go do czynu niezwykłego- próby podbicia Imperium Azteckiego siłami zaledwie trzystu ludzi w imię króla, ojczyzny i kościoła katolickiego. To, co potem nastąpiło, zwane jest największą przygodą wszech czasów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Beyond The Cosmos: Multiverse 2011, Lektor PL | Dokumentalne
Według niektórych teorii nasz wszechświat nie jest jedynym istniejącym. Brian Greene odwiedza naukowców, który popierają taką tezę i próbują ją udowodnić. Poznaje kontrowersyjne poglądy, które mogłyby zupełnie zmienić sposób postrzegania kosmosu, czasu i miejsca przez człowieka.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
#1 Cheerleader Camp 2010, Lektor PL | Komedie
Dwóch napalonych studentów postanawia znaleźć sezonową pracę w obozie dla cheerleaderek. Okazuje się, że praca, którą podjęli wcale nie jest tak bajeczna jak przypuszczali.
Ocena: 9/10 Komentarze: 3
2 Coelhos 2012, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Grupka podrzędnych złodziejaszków i kanciarzy z Sao Paolo postanawia dokonać skoku swojego życia, rabując dwa miliony dolarów, które lokalny gangster wysyła skorumpowanemu prokuratorowi.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Double vie de Véronique, La 1991, Lektor PL | Dramat
Tego samego dnia, o tej samej godzinie przychodzą na świat dwie dziewczynki. Jedna w Krakowie, druga w Clermont - Ferrant. Otrzymują takie same imiona, mają takie same zainteresowania artystyczne i są podobne jak dwie krople wody. Nic o sobie nie wiedząc czują się ze sobą związane
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, PL | Dramat
Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek – Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domów i mieszkań zawita niewyobrażalny smutek i ból. Uczucia, które dzielić będzie cały naród.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2010, Lektor PL | Komedie
1947 rok. 11-letni Roger zostaje wysłany do szkoły z internatem. To jego ostatnia szansa na poprawę. Chłopiec nie należy do najgrzeczniejszych dzieci ze względu na to, że jest nieszczęśliwy. Chłopiec mieszka z ojczymem, który ciągle porównuje go do brata. Kiedy nikt nie wróży Rogerowi niczego dobrego, ten zaprzyjaźnia się z nauczycielką, Mumu.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2009, Lektor PL | Dokumentalne
Dziś islam ma ponad miliard wyznawców. Mimo iż religia ta oparta jest na jednej księdze - Koranie - wierzenia i praktyki bywają odmienne w jej poszczególnych prądach. Różni je między innymi stosunek do roli kobiet, do stosowania przemocy czy do przebaczania. Reżyser filmu, Antony Thomas, zastanawia się, skąd się biorą te rozbieżności. Ukazuje widzom codzienne życie muzułmanów, którzy na swój sposób wypełniają zalecenia Koranu.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0