Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Desperate Measures 2009, Napisy PL | Dramat, Muzyczne
Hollywood Undead to sześciu zamaskowanych kolesi z Los Angeles. Ich muzyka jest inspirowana od Hip-Hopu przez Punk aż po Death Metal. Zaczynali dość zwyczajnie - jak każda kapela - dwóch kumpli (J-Dog i Tha Producer) postanowiło urozmaicić swoje szare dotychczas życie. Powoli do składu doszło 5 innych członków. Wtedy zaczęli zastanawiać się, w jakim kierunku pójdą.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Profile for Murder 2013, Lektor PL | Thriller
Jackie (Nicki Aycox), była policyjna psycholog, jest szczęśliwą żoną i matką. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że z więzienia uciekł seryjny zabójca Jeffrey Calgrove. Mężczyzna jest jej dobrze znany – jego sprawa była ostatnią, przy której pracowała. Razem ze swoim dawnym partnerem (Steve Bacic) Jackie próbuje odnaleźć zbiega i posłać go z powrotem za kratki. Gdy morderca ginie w wypadku samochodowym, wydaje się, że najgorsze już za nimi.
Ocena: -/10 Komentarze: 2
Mike Tyson Undisputed Truth 2013, Lektor PL | Dokumentalne, Komedie, Inne
Mike Tyson, jeden z najbardziej znanych bokserów w historii sportu, opowiada o swoim życiu. Z dystansem wspomina swoje życiowe wzloty i upadki, kontrowersyjne zdarzenia, młodość na Brooklynie i początki kariery sportowej.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Powder Room 2013, Lektor PL | Komedie
Podczas spotkania z przyjaciółkami z uczelni, Sam jest zmuszona do przewartościowania swojego życia. Kobieta buduje skomplikowaną fasadę, aby przekonać siebie i swoje przyjaciółki, że osiągnęła wszystko. Ale kiedy do akcji wkracza trio oddanych koleżanek, ta starannie zbudowana fikcja burzy się z każdym kolejnym drinkiem, papierosem i incydentem w toalecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Betoniyö 2013, Napisy PL | Dramat
Czternastoletni Simo spędza ostatnią noc z bratem, który rozpoczyna nazajutrz odsiadkę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Igra v pravdu 2013, Napisy PL | Dramat, Komedie
Trzech przyjaciół, którzy kiedyś razem studiowali spotyka się u jednego z nich aby pogadać przy wódeczce i powspominać młodość. Biznesmen Mark (Dmitrij Marjanow) proponuje, aby zaprosić "dziewczynki", lecz nie znajduje poparcia u przyjaciół: diler samochodowy Giennadij (Konstantin Juszkiewicz) raczej z przyzwyczajenia dochowuje wierności żonie, a gospodarz mieszkania – fizyk Anatolij (Jurij Kucenko) – przygotował dla wszystkich niespodziankę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Nuclear Family 2012, Lektor PL | Inne
John i Lynn wraz ze swoimi dziećmi walczą o przetrwanie w świecie po zagładzie nuklearnej. Rodzice ruszają na poszukiwania swego zaginionego syna. Muszą przy tym uważać na okrutnych Berserków, dzikich ludzi, którzy znakomicie przystosowali się do życia w pogrążonym w chaosie świecie.
Ocena: 9/10 Komentarze: 1
Daddy's Little Girls 2007, Lektor PL | Dramat, Romans
Monty to mechanik samochodowy i samotny ojciec, który wychowuje swoje trzy córki. Z trudem wiąże koniec z końcem jednak kiedy sąd przyznaje opiekę nad dziećmi jego zamieszanej w handel narkotyków byłej żonie, postanawia za wszelką cenę odzyskać dziewczynki. W swojej sprawie Monty prosi o pomoc Julię, wziętą panią adwokat. Niespodziewanie pomiędzy piękną adwokatką i biednym mechanikiem zaczyna rozkwitać uczucie...
Ocena: 9/10 Komentarze: 2
Death Race 1973, Lektor PL | Akcja, Dramat, Wojenne
Afryka – kontynent, na którym rozegrały się jedne z największych i najbardziej krwawych bitew II wojny światowej. Tam właśnie, mając wesprzeć siły brytyjskie, znalazł się pewien amerykański pilot, który pod wpływem dramatycznych przeżyć zmienił swoje poglądy na temat wojny. Z pozoru prosta misja przerodziła się w prawdziwy sprawdzian lojalności wobec przełożonych, a także własnego kraju i rodaków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Combat Killers 1968, Lektor PL | Wojenne
19.02.1945 r. wojska amerykańskie rozpoczęły inwazję na małą, skalistą, japońską wyspę Iwo Jima. Z uwagi na znajdujące się na wyspie lotniska i na planowana przez Amerykanów inwazję na główne wyspy japońskie, wyspa miała ogromne znaczenie strategiczne. Krwawe i zacięte walki trwały do 16.03.1945 roku i pochłonęły wiele ofiar. Film ten pokazuje dramat i piekło tamtych dni. Dla wielu Iwo Jima stała się piekłem, innym przyniosła zwycięstwo, ale też i ogrom śmierci.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Murder on the Home Front 2013, Lektor PL | Inne, Thriller
Pionier nowych metod w kryminalistyce, dr Lennox Collins, zostaje włączony do śledztwa w sprawie brutalnego zabójstwa prostytutki znalezionej ze swastyką wyrytą na języku. Inspektor Wilkins podejrzewa nieśmiałego Wilfreda Zieglera, który znalazł ciało, ale Collins szybko go wyklucza. Wkrótce pojawiają się kolejne ofiary...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1975, Lektor PL | Dramat, Muzyczne
Arcydzieło stworzone przez Roberta Altmana. Przenikliwe spojrzenie na amerykańskie społeczeństwo, w którym musi być zachowana gra pozorów.

Akcja filmu rozgrywa się w kilku sekwencjach z udziałem 24 pierwszoplanowych postaci. Na obchody 200-lecia Nashville przyjeżdżają zarówno bezrobotna śpiewaczka Barbara Jean, starzejący się gwiazdor muzyki country Heaven Hamilton, jak i kandydat na prezydenta John Triplette.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
No se Aceptan Devoluciones 2013, Lektor PL | Dramat, Komedie
Beztroskie życie Valentina (Eugenio Derbez) w słonecznym Acapulco zostaje przerwane, gdy zostaje mu podrzucone niemowlę. Mężczyzna opuszcza Meksyk i wyrusza do Los Angeles w poszukiwaniu matki dziecka. Zamiast tego znajduje nowy dom dla siebie i dla małej Maggie (Loreto Peralta). Przez sześć lat Valentin wychowuje dziewczynkę zarabiając na życie jako jeden z najlepszych kaskaderów w Hollywood. Szczęśliwe życie obojga przerywa pojawienie się biologicznej matki Maggie.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Rosencrantz and Guildenstern Are Undead 2009, Lektor PL | Horror, Komedie
Bezrobotny Julian zostaje zmuszony przez swojego ojca do przyjęcia posady reżysera. Ma przygotować nietypową inscenizację "Hamleta". Adaptację sztuki napisał tajemniczy rumuński impresario Theo Horace. W rzeczywistości jest on wampirem. Reżyser wpada na trop starodawnego spisku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Komedie
Svengali to kinowa wersja serialu satyrycznego prezentowanego swego czasu na YouTubie. Serial był satyrą na przemysł muzyczny. Opowiadał o dwóch Walijczykach, którzy mają plan zostać menadżerami najlepszej kapeli świata.
Ocena: -/10 Komentarze: 0