Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2013, PL | Komedie
Mela i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się mieszkaniem wuja. Okazuje się ono nie tylko luksusowe, ale i niezwykłe. Melania, zgłębia historię domu i odkrywa, że na ulicy Piusa 17 - dziś Pięknej - przed wojną znajdowała się niemiecka ambasada. Winda, która znajduje się w budynku, nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie: z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
The Best Man Holiday 2013, Napisy PL | Komedie
Po piętnastu latach dochodzi do spotkania przyjaciół ze studiów.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Film oparty na Księdze Daniela. Wiąże się z postacią proroka Daniela, żyjącego na dworze babilońskim i perskim na przełomie VII i VI wieku przed Chr. Składa się na nią osiem opowiadań o Danielu i cztery jego wizje.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension 1984, Lektor PL | Komedie, Inne
Buckaroo Bazai ( Peter Weller ) to najsławniejszy człowiek na świecie, o iście renesansowej skali talentów -
jest najlepszym na całej Ziemi neurochirurgiem, naukowcem, tajnym agentem i piosenkarzem rock and
rollowym, to jego się wzywa, gdy ma być zrobione coś niemożliwe do wykonania...
Własnie Buckaroo pracuje nad "ósmym wymiarem". Eksperymenty mają umożliwić podróże w czasie i w
przestrzeni.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Muzyczne
Bystry nastolatek samotnie wychowywany przez matkę wyjeżdża do Nowego Jorku, aby spędzić święta z nieznaną mu dotąd rodziną.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Komedie, Inne
Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Thriller
Suspension of Disbelief to psychologiczny thriller erotyczny, w którym zaciera się granica między fikcją a rzeczywistością. Widz śledzi losy scenarzysty, profesora literatury, uwikłanego w morderstwo pięknej i tajemniczej Francuzki…
Ocena: -/10 Komentarze: 0
All Is Lost 2013, Lektor PL | Akcja, Dramat
Po przebudzeniu bezimienny żeglarz (Robert Redford), który wybrał się na samotny rejs po Oceanie Indyjskim, zauważa że jego statek zderzył się z kontenerem i zaczyna powoli nabierać wody. Pomimo nabytego doświadczenia a także skutecznego załatania dziury w kadłubie, ledwo udaje mu się przetrwać sztorm. Rozpoczyna się desperacka walka o życie. (filmweb.pl)
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2003, | Horror
Na zapomnianej przez ludzkość pustyni zamieszkują groźne kreatury. W miejsce to udaje się John Croix, który zamierza przeciwstawić się mrocznym istotom...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Magic Silver 2: The Great Freeze 2011, | Fantasy, Przygodowe
Władczyni państwa o nazwie Blue Mountain, młoda Blureose (Ane Viola Semb), niespodziewanie odkrywa, że życiu mieszkańców jej kraju zagraża niebezpieczny lodowiec. Postanawia uratować poddanych przed zagładą. W tym celu wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć słynny niebieski róg - magiczny instrument, który potrafi zmieniać pogodę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Obyczajowe
Osiemnastoletnia (Jess Sarah Hagan) i dwunastoletni (Moss Austin Vickers) są kuzynami, spędzającymi wspólnie kolejne wakacje. Pozbawieni towarzystwa rówieśników i nadzoru rodziny, zdani tylko na siebie, przeżywają przygodę swojego życia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Foxfire 2012, | Dramat, Romans
Akcja filmu rozgrywa się w 1950 roku w Nowym Jorku. Grupa przyjaciółek postanawia założyć swój własny gang, który zajmuje się pobiciami, wymuszeniami i kradzieżą.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Vampire Stories: Brothers 2011, | Romans, Thriller
Dramatyczna historia braci, którzy pochodzą od wampirów. Gdy przyjaciele Sei'a (Yanagishita Tomo) i Midori (Suzuki Airi) z uczelni zostają brutalnie zabici, wpływa to mocno na głównego bohatera. W tym samym czasie pojawia się starszy brat Sei'a, Ai (Kato Kazuki), która zjawia się po pięciu latach. Wyjawia zmieszanemu Sei'owi szokującą prawdę o morderstwach. Czy przeznaczenia jakie łączy braci zjednoczy ich?
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Thriller
Sung-soo osiągnął w życiu wszystko - jest zamożony, mieszka w luksusowym domu, ma żonę i dzieci. Bohater ciepi jednak na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znika jego brat, Sung-soo wybiera się do jego mieszkania, aby zbadać sprawę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
American Virgin 2008, | Komedie
Świeżo upieczona studentka Priscilla (Jenna Dewan) jest dziewicą – i to nie z braku okazji, ale z wpojonego przez rodziców przekonania, że czystość należy zachować do dnia ślubu. Takie podejście dosyć mocno kontrastuje ze stylem życia jej nowych kolegów i koleżanek. Dość wspomnieć, że do ulubionych zajęć jej współlokatorki, Naz (Brianne Davis), należy palenie trawki, grupowy seks oraz zabawa z wielkim wibratorem... Ale Priscilla pozostaje wierna swoim zasadom.
Ocena: -/10 Komentarze: 0