Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Impostor 2001, Lektor PL | Akcja, Inne
Jest rok 2079. Ziemianie od ponad dziesięciu lat toczą wojnę z wrogimi przybyszami z Kosmosu. Spencer Olham jest wybitnym naukowcem pracującym dla amerykańskiego rządu. Wszystko wskazuje na to, że jego dotychczasowe osiągnięcia i odkrycia mogą uratować planetę przed zagładą. Tymczasem niespodziewanie z dnia na dzień Olham sam staje się wrogiem publicznym numer jeden i przedmiotem pościgu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2003, Lektor PL | Akcja
W zalesionej dolinie, z dala od zamętu i hałasu miasta, leży Nong Pradu, spokojna tajlandzka wioska, w której stoi czczony posąg Bezgłowego Buddy, nazywany także Ong Bak. Głowę Ong Bak ukradł pewien mieszkaniec wioski, a czyn ten pogrążył Nong Pradu w smutku i żałobie. Ting, chłopiec mieszkający w świątyni, po kryjomu studiował z ksiąg trzymanych w komnacie, której strzegł, starożytną sztukę tajskiego boksu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Moja żona jest gangsterem 3 / My Wife Is A Gangster 3 /Jopog manura 3 2006, Napisy PL | Akcja, Komedie
Film opowiada o córce bossa hongkońskiego gangu, który - aby ją chronić - wysyła do Korei, gdzie jeden z bardziej zaprzyjaźnionych gangów ma się nią zająć. Zadanie trafia do lekko nierozgarniętego Ki-Chula, który podobno umie mówić po chińsku. Jak się potem okazuje, nie zna słowa w tym języku. Kiedy Aryoung przyjeżdża do Korei okazuje się być piękną kobietą, aczkolwiek bardzo zimną i oschłą.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Moja żona jest gangsterem / My Wife Is a Gangster / Jopog manura 2001, Napisy PL | Akcja, Komedie
Cha należy do jednej z mafijnych rodzin. Jest bardzo sprawną zabójczynią, która nie zna litości i nigdy nie chybia celu. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej siostra jest bardzo ciężko chora. Jej ostatnim życzeniem jest to, aby Cha wyszła za mąż i prowadziła normalne życie. Wkrótce Cha znajduje odpowiedniego kandydata i tak rozpoczyna zwyczajne życie. Jednak nie mówi nic swojemu mężowi o jej przeszłości. Wkrótce dowiaduje się, że jej mafijna grupa ma kłopoty.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Left Behind 2000, Napisy PL | Akcja, Przygodowe
Nieoczekiwanie na pokładzie samolotu jednej z linii lotniczych znika duża cześć pasażerów. Pilot samolotu - Rayford Steele postanawia wyjaśnić to zniknięcie .. zwłaszcza, że jak się okazuje w różnych zakątkach świata zaginęło w tym samym czasie miliony ludzi.... Kiedy świat otrząsa się nieco z tragicznych wydarzeń Steele razem z grupą "pozostawionych" przyjaciół odkrywa z czym czym wiązały sie zniknięcia i dlaczego zniknęli akurat ci...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
DOA: Dead or Alive 1996, Lektor PL | Akcja
Kobiety jeszcze piękniejsze niż w "Aniołkach Charliego", akcja jeszcze szybsza niż w "Wejściu smoka". Wschodnie sztuki walki, seksowne kobiety i pojedynki na śmierć i życie – a wszystko w egzotycznej scenerii tropikalnej wyspy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
A-jeo-ssi / The Man From Nowhere 2010, Napisy PL | Akcja, Dramat
Tae-shik jest ex-agentem, który w poszukiwaniu spokoju zostawił swój zawód. Żyje samotnie i prowadzi mały lombard. Jedynymi osobami które go odwiedzają są klienci i So-mi, mała dziewczynka z sąsiedztwa. Pewnego dnia So-mi zostaje porwana, a Tae-shik wraz ze swoim jedynym przyjacielem rusza, by ją odzyskać. Z policją i mafią na karku. Wkrótce jego przeszłość wychodzi na jaw.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
MacGyver: Lost Treasure of Atlantis 1994, Lektor PL | Akcja, Przygodowe
Razem ze swym dawnym profesorem archeologii, Atticusem, MacGyver poszukuje mitycznej Atlantydy. Atticus wierzy, że już w czasach greckich ludziom udało się odnaleźć zaginiony kontynent. Dlatego uparcie poszukuje arki Solona, w której uczony Grek mógł zostawić stosowne wskazówki. Pasja Atticusa doprowadza go na skraj katastrofy: w greckich jaskiniach omal nie tracą z MacGyverem życia. Sześć lat później Atticus namawia MacGyvera do kolejnej wyprawy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Game of Death 1978, Lektor PL | Akcja
Prace nad filmem rozpoczęto w 1972 roku. W "Grze śmierci" Bruce Lee miał grać chłopaka, pozorującego swą śmierć, aby uratować swą dziewczynę z opresji. W czasie filmu miał spotykać coraz to groźniejszych przeciwników.. Niestety aktor zginął przed ukończeniem produkcji i w filmie możemy go podziwiać tylko przez 20 minut. W 1977 roku całkowicie zmieniono fabułę. Wycięto większość scen walki i wklejono je do nowego obrazu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Dangerous Man, A 2009, Lektor PL | Akcja, Thriller
Shane Daniels (Steven Seagal) właśnie został zwolniony z więzienia po tym jak okazało się, że jest niewinny. Pech sprawia, że na jednym z parkingów trafia na bandytów, którzy mordują policjanta. Nie mogąc tak tego zostawić Shane rozprawia się z nimi, zabierając przy okazji dużą ilość pieniędzy oraz uprowadzoną dziewczynę (Marlaina Mah). Szef gangu postanawia odzyskać skradzione rzeczy...
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Death Wish 1974, Lektor PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Żona i córka nowojorskiego architekta Paul'a Kersey'a (Charles Bronson) zostają napadnięte we własnym domu i brutalnie pobite, w szpitalu żona Paul'a umiera, natomiast u córki wystąpił trwały uraz psychiczny. Wydarzenia te powodują zmianę liberalnych zasad głownego bohatera, postanawia on osobiście wymierzać sprawiedliwość bezkarnym bandytom grasującym po ulicach Nowego Jorku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fast Five 2011, Lektor PL | Akcja, Dramat, Inne
Świetna zabawa, piękne kobiety i samochody w kontynuacji "Szybkich i wściekłych". Dwayne Johnson wcieli się w przeciwnika pary szalonych kierowców. Jako policjant będzie ich ścigał, by sprowadzić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
GTA IV: The Trashmaster 2010, Napisy PL | Akcja, Animowane, Sensacyjne
"Trashmaster" to tytuł nowej produkcji Mathieu Weschlera, francuskiego reżysera reklam. Utwór trwa 88 minut i opowiada o pewnym mężczyźnie, szukającym seryjnego mordercy, zbierającego krwawe żniwo wśród striptizerek. Nie byłoby w tej produkcji nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że w całości wyreżyserowano ją na silniku graficznym hitowej gry autorstwa Rockstar - "GTA IV".
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
Avatar: Special Edition 2010, Lektor PL | Akcja, Fantasy, Przygodowe
Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad 16 minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki.

Bohater, który wcale nie chce nim być. Niezwykła wyprawa. Wielka przygoda. Wybór pomiędzy życiem, które zostawił a niezwykłym nowym światem, który poznaje i uczy się nazywać swoim domem.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Apokalipsa / Final Storm / Day of The Apocalypse 2010, Napisy PL | Akcja, Horror
Tom, Gillian i Graham mieszkają na położonej nieopodal miasta farmie. Ich spokój zostaje zakłócony przez straszną burzę, która z minuty na minutę przybiera na sile. W dodatku do ich drzwi puka nieznajomy mężczyzna, który mówi o zbliżającej się apokalipsie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0