Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Lazarus Papers 2010, Napisy PL | Akcja, Dramat, Inne
Południowo-wschodnia Azja. Sebastian wraz z dowodzoną przez siebie jednostką, atakują małą wioskę. Ich celem jest pojmanie mieszkańców, którzy następnie mają zostać sprzedani do niewoli. W trakcie akcji Sebastian morduje Aroona i całą jego rodzinę. Następnego dnia mężczyzna zmartwychwstaje by zemścić się na Sebastianie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2012, Napisy PL | Akcja, Komedie
Tang jest archeologiem, który właśnie wrócił ze swoją córką z USA do Chin. Krótko po przyjeździe dziewczyna poznaje sprzedawcę kradzionych antyków, który wśród artefaktów ma mapę prowadzącą do ukrytego skarbu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja, Thriller
Film oparty na niezależnym komiksie pod tym samym tytułem. Historia skupia się na tajemniczym mordercy, który ma wiele imion i twarzy, ale każde jego oblicze jest równie śmiertelne. Na trop przestępcy wpada Ian Sparks - zwykły obywatel o niezwykłych mocach, który planuje wykorzystać je w szczytnym celu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Thriller
Pod ulicami Nowego Jorku, w cieniu opuszczonych tuneli metra ukryty jest niebezpieczny świat. Młody filmowiec przemierza te tunele chcąc nakręcić dokument o żyjących tam ludziach, trafia jednak na coś znaczcie ciekawszego i niebezpieczniejszego niż się spodziewał. W tunelu żyje tajemnicza postać, żyjąca poza zasięgiem prawa, która wypowiedziała wojnę zewnętrznemu światu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Grecki przywódca, Temistokles, walczy z inwazją potężnej armii perskiej, na czele której stoi Kserkses.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Pompeii 2014, Lektor PL | Dramat, Akcja
Rzymski niewolnik marzy o odzyskaniu wolności i ślubie ze swoją ukochaną, która jest przyrzeczona komu innemu.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
2014, Napisy PL | Akcja
Po wyjściu z więzienia uliczny rajdowiec, Tobey, postanawia zemścić się na byłym partnerze, który go zdradził.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Tornado - Der Zorn des Himmels 2006, | Akcja, Dramat, Thriller
Berlin jest pogrążony w fali upałów. Nad polami w odległości 300 km od miasta przechodzi burza gradowa, zamieniając cały teren w pustynię. Miejscowa policja nie ma pojęcia co to może znaczyć. Jedynie meteorolog Jan Berger (Matthias Koeberlin) zna te objawy. Widział je aż nazbyt często w USA, gdzie odbył lata praktyki. Ale czy to możliwe aby na Berlin szło tornado? Wszyscy są przeciwko niemu, nikt nie wierzy w jego teorię. Szczególnie jego ojciec Dr.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
2011, | Akcja, Dramat, Komedie
Dwie nastolatki zajmują się mordowaniem znanych osobistości. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, akceptują sposób myślenia, mówiący iż jest to praca jak każda inna, szybka i prosta. Zmienia się to gdy ich kolejny cel ma zamiar pokrzyżować ich plany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja, Komedie, Romans
Historia Bonnie i Clyde'a - pary amerykańskich przestępców z lat 30. XX w. Początkowo popełniali drobne wykroczenia, takie jak kradzież, rozboje czy włamania. Z czasem zaczęli się dopuszczać morderstw.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Firewalker 1986, Lektor PL | Akcja, Komedie, Przygodowe
Max Donigan wraz z przyjaciółmi poszukuję skarbu. Podczas wyprawy po niego natrafiają na wiele przygód i niesamowitych wydarzeń. W końcu w zaginionej świątyni odnajdują skarb, ale również tytułowego Firewalkera, z którym przyjdzie im się zmierzyć.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Oldboy 2013, Lektor PL | Akcja, Dramat, Thriller
Przetrzymywany przez 20 lat jako zakładnik mężczyzna odzyskuje wolność i wyrusza na misję, chcąc poznać swoich oprawców oraz motywy ich działania.
Ocena: 8/10 Komentarze: 5
Escape Plan 2013, Lektor PL | Akcja, Thriller
Ray to specjalista od zabezpieczeń więziennych. W trakcie testowania nowego projektu mężczyzna zostaje pozbawiony kontaktu ze swoją ekipą i zdany na siebie.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Shadow Warriors II: Hunt for the Death Merchant 1998, Lektor PL | Akcja, Przygodowe
Mike McBride (Hulk Hogan), dowódca specjalnie wyszkolonej grupy Navy Seals walczącej z międzynarodowym terroryzmem, zostaje porwany. Napastnicy wstrzykują mu truciznę. Jego przyjaciele, Roy i Wiley, mają 72 godziny na znalezienie antidotum na substancję. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Jeux dangereux 2012, Lektor PL | Akcja, Thriller
Jean-Baptiste Pirelli (Sam Karmann) jest doświadczonym headhunterem. Korporacje korzystają z jego usług, by pozyskiwać najlepszych pracowników. Jednym z kandydatów na atrakcyjne stanowisko jest inżynier Antonin Brecht (Frédéric Diefenthal). W jego przypadku rekruter nie poprzestaje jedynie na zwerbowaniu go do firmy. Rozpoczyna perfidną grę, podczas której umiejętnie manipuluje Brechtem. Pod jego wpływem Antonin stopniowo zmienia się w żądnego władzy i sukcesu pracoholika.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0