Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2013, | Akcja, Inne
Naukowiec, odkrywając zamarznięte zwłoki trzech zmodyfikowanych genetycznie Rosjan, postanawia je rozmrozić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
10 to Midnight 1983, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
W Los Angeles grasuje psychopatyczny morderca Warren Stacey, który zabija młode kobiety. Sprawą zajmuje się policjant Leo Kessler i jego pomocnik, detektyw Paul McAnn. Przestępca zjawia się na pogrzebie ostatniej z ofiar i podsłuchuje rozmowę dotyczącą jej pamiętnika. Postanawia go odnaleźć. Zaskoczony w mieszkaniu zmarłej przez jej współlokatorkę, zabija ją. Kiedy grunt zaczyna palić mu się pod nogami próbuje zastraszyć córkę Kesslera.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Inne
Film opowiada prawdziwa historię grupy oszustów działającej w latach 80'. Aby osiągnąć cel grupa podszywała się pod funkcjonariuszy CBI lub Biura Podatkowego, okradąjac w ten sposób polityków i biznesmenów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mayor 2013, Napisy PL | Akcja, Dramat, Inne
Sergiej, oficer policji, dowiaduje się, że żona rodzi dziecko. Spiesząc do szpitala, potrąca siedmioletniego chłopca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Recoil 1998, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Podczas akcji policyjnej w banku detektyw Ray Morgan przypadkowo zabił syna szefa mafii. Tym samym wydał wyrok na siebie i rodzinę, gdyż kryminalista zamierza pomścić doznaną krzywdę. Nasłany przez mafię zamachowiec zabija żonę i dzieci Raya, policjant przysięga zemstę. W roli detektywa Morgana wystąpił Gary Daniels.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Independence Daysaster 2013, Lektor PL | Akcja, Inne
Kiedy ziemia zostaje zaatakowana przez obcych, strażak z małego miasteczka i grupa naukowców SETI próbują aktywować nową technologię, aby stawić czoło najeźdźcy.
Ocena: 8/10 Komentarze: 2
2003, Napisy PL | Akcja, Thriller
Szwecję nawiedza huragan, z portu w Sztokholmie ginie wart 50 000 000 koron ładunek papierosów. Na nabrzeżu leżą zwłoki dwóch mężczyzn. Aida chcąc się ratować ucieka z miejsca zbrodni. Znajduje azyl w „Raju” – stowarzyszeniu pomagającym ofiarom zastraszania. Tymczasem liczba morderstw rośnie, porwane osoby poddawane są okrutnym torturom. Annika Bengtzon (dziennikarka znana z poprzednich części cyklu Marklund) próbuje otrząsnąć się po śmierci ukochanego.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja, Fantasy
Japoński film z angielskimi napisami. Anime powstało na podstawie "slasherowej" gry Platinum Games - Bayonetta, której bohaterką jest zmiennokształtna, seksowna wiedźma - tytułowa Bayonetta. Do walki z przeciwnikami używa pistoletów, bicza i katany, niemałą rolę odgrywa także jej umiejętność spowalniania czasu (witch time).
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2011, Napisy PL | Akcja
My Kingdom to kostiumowy film akcji. Przenosi nas do schyłku panowania Dynastii Qing – początek XX wieku. Meng Er Kui, będąc małym chłopcem zostaje skazany wraz z innymi rewolucjonistami na ścięcie przez panującą dynastię. Przed egzekucją ratuje go wojownik – aktor operowy i jego uczeń Guan Yi Long. Pod okiem mistrza, chłopcy szkolą się w sztukach walki i dołączają do pekińskiej trupy operowej.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja
Nieustraszony agent Departamentu Ceł i Imigracji pracuje pod przykrywką w konsorcjum zatrudniającym bezwzględnych przestępców. Jego głównym zadaniem jest powstrzymać handel młodymi kobietami, a winnych doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
2013, | Akcja, Inne
Grupa amerykańskich żołnierzy wykrada bogactwa z odnalezionego przypadkowo podczas jednej z misji grobu Atylli, tym samym przywracając prawdawnego wojownika do życia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Gutter King 2010, Lektor PL | Akcja, Thriller, Inne
"Gutter King" to historia twardego chłopaka z ulicy, Willa, który właśnie wyszedł z poprawczaka. Nowy ojczym próbuje wpłynąć na Willa, by ten wyładowywał swój gniew w amatorskich walkach na gołe pięści, jednak jego zazdrosny brat ma co do niego zupełnie inne plany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2000, Lektor PL | Akcja, Familijne, Przygodowe
XIX wiek. Spokój mieszkańców małej islandzkiej wioski zakłóca pojawienie się małego chłopca Ikinguta (Hans Tittus Nakinge), który przypłynął na lodowej krze. Lokalna społeczność zaczyna sądzić, że dziecko jest wysłannikiem piekieł i chce wtrącić je do więzienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Akcja, Thriller
Niesłusznie wygnany i skompromitowany mężczyzna szuka zemsty na swoim zazdrosnym bracie, po tym jak ich ojciec miliarder ginie w tajemniczych okolicznościach.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Akcja, Fantasy, Romans
Ostatni ze Żniwiarzy - Red, pragnie zemścić się na wszystkich odpowiedzialnych za śmierć swoich przodków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0