Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2010, Lektor PL | Animowane, Inne
Kiedy tajemniczy statek kosmiczny rozbija się w porcie Gotham City, Batman i Superman napotykają Kryptoniankę o imieniu Kara, która siłą dorównuje Człowiekowi ze Stali. Clark przygarnia ją pod swoje skrzydła i postanawia pomóc w przystosowaniu się do życia na Ziemi. Kiedy wiadomość o jej pojawieniu się dochodzi do Darkseid'a, władcy Apokolips, ten postanawia ją porwać i wykorzystać do zniszczenia Człowieka ze Stali. Na ratunek Kryptoniance rusza Batman i Superman.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fungus the Bogeyman 2004, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Fantasy
Poznajcie Fungusa. Odrażające zielone tłuste ciało, małe kaprawe oczka, wielkie odstające uszy i, delikatnie mówiąc, specyficzna woń roztaczana wokół... Nie brzmi zachęcająco, prawda? Właśnie taki Fungus wraz ze swoją równie zieloną rodzinką osiedlił się pod domem państwa Whitów, schludnych i uporządkowanych przedstawicieli rasy ludzkiej. Porozumienie między tymi dwoma rodzinami nie wydaje się możliwe....
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Bugs Bunny's Valentine 1979, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Królik Bugs zwalcza konkurencję, żeby podbić serce Daisy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Jake and the Never Land Pirates: Jake Saves Bucky 2013, Dubbing PL | Animowane, Przygodowe
Czy magia Nibylandii zniknie na zawsze? Los Nibylandii wisi na włosku, gdy źródło jej magii powoli się wyczerpuje. Znikają wspaniały miecz Jake'a, zaczarowany pył Izy, a nawet wskazówki na mapie Fajtka! Aby ocalić krainę, Jake i jego wierni przyjaciele będą musieli odszukać legendarne zaczarowane drzewo i przywrócić mu odwieczną moc.
Ocena: 5/10 Komentarze: 0
La Vieille dame et les pigeons 1998, | Animowane, Komedie
Wygłodzony żandarm spotyka w parku staruszkę karmiącą ptaki ciastkami. Udaje się więc do domu starszej pani w przebraniu gołębia.
Film z francuskimi napisami
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Peur(s) du noir 2007, Lektor PL | Animowane, Dramat, Horror
Pomysłowa kolekcja upiornych opowieści sześciu renomowanych grafików - Blutch'a, Charles'a Burnsa, Marie Caillou, Pierre'a Di Sciullo, Lorenzo Mattotti'ego i Richarda McGuire. Te czarno-białe opowieści sprawią, że nasze fobie będą jeszcze bardziej przerażające, a koszmary staną się rzeczywistością.
Ocena: 6/10 Komentarze: 1
Legends of Valhalla: Thor 2011, Dubbing PL | Animowane, Komedie, Przygodowe
Zarozumiały nastolatek Thor z magicznym młotem i wsparciem niedoskonałych bogów rusza przeciwko Złej Królowej, która zagraża jego wiosce.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2012, Napisy PL | Akcja, Animowane, Fantasy
Historia toczy się wokół Rina Okumury, piętnastolatka posiadającego nadnaturalną siłę i wytrzymałość, który wraz młodszym bratem bliźniakiem Yukio jest wychowywany przez księdza Shiro Fujimoto. Wkrótce po tym, jak Yukio otrzymuje wiadomość o otrzymaniu stypendium w prestiżowej Akademii Prawdziwego Krzyża, Rin dowiaduje się, że zarówno on, jak i jego brat są synami Szatana, najpotężniejszego z demonów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Khumba 2013, Dubbing PL | Animowane
Pozbawiona pasów zebra Kumba rusza na poszukiwanie magicznego źródła, u którego – według legendy – pierwsze zebry zyskały swoje umaszczenie.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Arrugas 2011, Lektor PL | Animowane, Dramat
Emilio, zostaje oddany do domu starców przez syna i synową, ponieważ opieka nad nim jest dla nich kłopotliwa. W ośrodku jego przewodnikiem i towarzyszem staje się sprytny i cyniczny Miguel. Poznajemy smutną codzienność staruszków i ich skromne wysiłki, aby starość i choroba nie pokonały ich ostatecznie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo! 13 Spooky tales: Run for your rife 2013, | Animowane
13 odcinków zwariowanej serii o Scooby-Doo
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Frozen 2013, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy.
Ocena: 9/10 Komentarze: 14
2011, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Przygodowe
Historia Asuny, dziewczyny, która spędza samotnie dni na słuchaniu tajemniczej muzyki wydobywającej się z kryształowego radia, które otrzymała od ojca. Decyduje się jednak, wyruszyć w podróż pełną przygód, aby odszukać chłopca z przeszłości. Podczas swojej wędrówki poznaje piękno jak i okrucieństwo świata i ból straty.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Nejimaki Shima no Bouken 2001, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Komedie
Animowana komedia przygodowa produkcji japońskiej.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Saving Santa 2013, | Animowane, Familijne, Komedie
Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową.
Ocena: -/10 Komentarze: 2