Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Opowieść o Świętach
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ōkami Kodomo no Ame to Yuki 2012, | Animowane, Fantasy
Hana jest 19 letnia dziewczyną która zakochuje się w wilkołaku i razem biorą ślub, którego owocem jest dwójka dzieci Ame i Yuki. Cała czwórka żyje sobie spokojnie do czasu gdy ojciec wilkołak umiera, a Hana postanawia przeprowadzić się razem z dziećmi na wieś z dala od zgiełku miasta. Reżyser przedstawia losy rodziny rozgrywające się na przestrzeni 13 lat od momentu poznania Hany i wilkołaka aż do czasu dorastania ich wspólnych dzieci.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Justin y la espada del valor 2013, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Historia chłopca, który mimo wielu przeciwności losu, dąży do spełnienia swojego marzenia – pragnie zostać rycerzem.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Abominable Christmas 2012, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Po wypłoszeniu z górskiej kryjówki dwójka dzieci śniegu zostaje zmuszona do spędzenia Bożego Narodzenia z najniebezpieczniejszymi zwierzętami jakie istnieją - ludźmi.
Ocena: 2/10 Komentarze: 0
2013, | Animowane
Niezwykła podróż w świecie komputerowej grafiki w 3D
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Free Birds 2013, Dubbing PL | Animowane
Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
Scooby-Doo! Haunted Holidays 2012, Lektor PL | Animowane, Familijne
Boże Narodzenie. Scooby-Doo i członkowie jego nieustraszonej drużyny biorą udział w świątecznej paradzie. Wszyscy są w uroczystym nastroju. Chcą odpocząć i skorzystać z zimowych atrakcji. Niespodziewanie uwagę młodych ludzi przykuwa opuszczona wieża zegarowa i jej tajemnicza historia. Tymczasem w mieście pojawia się złowrogi bałwan, który terroryzuje okolicę i chce doprowadzić do zamknięcia sklepu z zabawkami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mój drogi Dracula 2012, Dubbing PL | Animowane
Chłopiec o imieniu Sam nie mogąc doczekać się świąt Bożego narodzenia , wpada na pomysł, aby napisać list i poprosić o prezent na Halloween . Jakże wielkie będzie jego zdziwienie kiedy na progu swoich drzwi zamiast prezentu ujrzy swojego idola - Draculę . Jeżeli chcesz zobaczyć co z tego wyniknie obejrzyj historię Sama i jego sąsiadów.
Ocena: 5/10 Komentarze: 0
Kiedy magiczny dywan zostaje skradziony w czasie pokazu mody dziewczyny ruszają w podróż aby odnaleźć zaczarowaną lampę i odzyskać skradzione przedmioty. Poznają nowych przyjaciół i odnajdują największy skarb jakim okazuje się być przyjaźń.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Bratz: Rock Angelz 2005, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Muzyczne
Tytułowe Bratz, czyli: Cloe, Jade, Sasha i Yasmin postanowiły założyć własny magazyn o modzie, po tym jak jedna z przyjaciółek została wyrzucona z wakacyjnej praktyki w magazynie "Twoja Moda". Szukając gorących tematów i najnowszych trendów, odwiedzą wszystkie sławne miejsca, gdzie swoje przygody przeżywają gwiazdy. Założenie własnego magazynu nie będzie jednak takie proste.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2007, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Produkcja Disney'a dla całej rodziny. Film animowany produkcji USA.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Sennen joyû 2001, Lektor PL | Animowane, Dramat, Historyczne
Dziennikarz Genya Tachibana namawia na wywiad Chiyoko Fujiwara, aktorkę, która 30 lat temu była jedną z największych gwiazd kina obecnie jednak jest prawie zapomniana. Film opowiada historię Fujiwara. Opisuje jej karierę, wyjaśnia jak doszło do tego, że została aktorką.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tokyo Godfathers 2003, Lektor PL | Animowane, Dramat, Familijne
Akcja trzeciego filmu Satoshi Kona rozpoczyna się w dzień wigilii Bożego Narodzenia. Trójka bezdomnych zamieszkujących ulice Tokyo: były zawodowy kolarz Gin, podstarzała drag queen Hana oraz nastoletnia Miyuki, grzebiąc w śmieciach znajduje porzuconego niemowlaka. To niezwykłe odkrycie zmienia życie bohaterów, którzy postanawiają wspólnie zaopiekować się dzieckiem i przy pomocy wskazówek pozostawionych przy maleństwie odnaleźć jego prawdziwych rodziców.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fairy Tail: Hōō no Miko 2012, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Komedie
Film opowiada tajemniczą historie dziewczynki o imieniu Eclair. Pewnego dnia staje ona przed gildią "Fairy Tail", która nie cieszy się zbyt wielką reputacją wśród magów. Straciła ona pamięć, jedyną rzeczą jaką pamięta to historia związana z tajemniczym artefaktem, zwanym "kamieniem feniksa". Główni bohaterowie Natsu, Lucy oraz cała gildia magów ponownie zostają wplątani w wielką intrygę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Sofia the First: Once Upon a Princess 2012, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Życie zwykłej dziewczynki Zosi całkowicie się zmienia, gdy jej matka poślubia króla. Zostaje księżniczką i musi nauczyć się odpowiednich manier, aby żyć w królewskim zamku. Mała księżniczka odkrywa, że w życiu najważniejsze są niezależność i uczciwość.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1