Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
1969, Lektor PL | Animowane, Familijne
Na prośbę księcia Kraka pod wodzą Smoka Wawelskiego wyrusza do Krainy Deszczowców wyprawa ratunkowa, której zadaniem jest odszukanie wybitnego naukowca, biologa, o nazwisku Baltazar Gąbka. Książę Krak oraz brat naukowca, Hipolit Gąbka, przypuszczają, iż profesor został porwany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Simsala Grimm 1999, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Dawno, dawno temu, gdy cuda jeszcze się zdarzały, magiczne zaklęcie Simsala otwierało bramy baśniowej krainy braci Grimm. W zaczarowanym świecie żyły postacie, które dziś można spotkać tylko w bajkach. Simsala Grimm to rysunkowe opowieści o przyjaźni, odwadze i niezwykłych przygodach. Stworzono je z myślą o potrzebach najmłodszych widzów, którzy wysoko cenią filmy rysunkowe w stylu Disneya.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2002, Dubbing PL | Animowane
Piękne, polskie baśnie i bajki dla najmłodszych.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Jungle Book 2 2003, Lektor PL | Animowane
Film animowany z wytwórni Walta Disney`a. Akcja "Księgi dżungli 2" rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie. Mowgli, chłopiec, którego wychowywały dzikie zwierzęta w dżungli, mieszka dziś w małej wiosce, wśród ludzi. Ma młodszego brata przyrodniego Ranjana, a jego najlepszą przyjaciółką jest Shanti, dziewczynka, dla której niegdyś opuścił dżunglę. Mowgli czuje się rozdarty między dwoma światami...
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
What's New Scooby-Doo? 2002, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Kolejna film o przygodach piątki przyjaciół: Scoobiego, Kudłatego, Freda, Velmy i Daphne.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Kremilek a Vochomurka 1970, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Przygody Żwirka i Muchomorka uczą i bawią milusińskich od wielu już lat. Sympatyczni bohaterowie zapraszają dzieci do świata baśni bez przemocy, gdzie liczy się dobroć i przyjaźń. Bajki z Mchu i Paproci stwarzają niepowtarzalną ciepłą atmosferę ilustrowaną przepiękną muzyką. Bohaterowie bajek poznają nowych przyjaciół, pomagają w potrzebie innym, są ulubieńcami najmłodszych i nie tylko.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
O loupežníku Rumcajsovi 1967, Lektor PL | Animowane, Familijne
Film opowiada o przygodach rozbójnika Rumcajsa zamieszkującego, wraz z żona Hanką i synkiem Cypiskiem, żacholecki las. Akcja nie dzieje się jednak tylko w lesie, ale także w pobliskim mieście - Iczynie. W iczyńskim zamku zamieszkuje bowiem Jaśnie Pan Hrabia wraz ze swoją małżonką, który - jak przystało na Hrabiego - nie przepada za rozbójnikiem, czego efektem są liczne przygody Rumcajsa i jego rodziny
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Rabbit Marks The Spot 2006, Dubbing PL | Animowane
Witajcie w Czarodziejskim Świecie Kubusia, w cudownym miejscu, gdzie ożywa wyobraźnia i panuje ciągła radość. Przyłączcie się do przyjaciół ze Stumilowego Lasu, cieszcie się zabawą, a jednocześnie nauczcie się, jak ważne w życiu są koleżeństwo i troskliwość.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
GTA IV: The Trashmaster 2010, Napisy PL | Akcja, Animowane, Sensacyjne
"Trashmaster" to tytuł nowej produkcji Mathieu Weschlera, francuskiego reżysera reklam. Utwór trwa 88 minut i opowiada o pewnym mężczyźnie, szukającym seryjnego mordercy, zbierającego krwawe żniwo wśród striptizerek. Nie byłoby w tej produkcji nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że w całości wyreżyserowano ją na silniku graficznym hitowej gry autorstwa Rockstar - "GTA IV".
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
2001, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Opowieśc rozpoczyna się w noc przed Bożym Narodzeniem, kiedy to rodzina myszek znajduje schronienie w domu ludzi. Jest Wigilia i dom jest pełen świątecznych dekoracji. Kiedy małe myszki widzą ogromną błyszczącą choinkę są tak zdumione, że postanawiają dowiedzieć się czegoś więcej. W nocy rozpoczynają niezwykłą wędrówkę na sam szczyt choinki. Po drodze napotykają ożywione w magiczny sposób postacie z choinkowego łańcucha, a na samym szczycie wielką niespodziankę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1993, Dubbing PL | Animowane
Niezwykła, sentymentalna opowieść o rozkwitaniu prawdziwej miłości z dużą dozą magii, humoru, tragizmu, romantyzmu, w przepięknej baśniowej scenerii.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2004, Lektor PL | Animowane
Wkraczając do świata najbardziej zwariowanego ze znanych psów ryzykujesz, że możesz pęknąć ze śmiechu. Goofy powraca w kolekcji swoich najzabawniejszych kreskówek. Oglądając filmiki, starannie wybrane spośród najlepszych klasycznych animacji Disneya, cała rodzina będzie się świetnie bawić razem z Goofym, który nieustająco wpada z jednych kłopotów w następne.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1989, Dubbing PL | Animowane
Składanka Hanna Barbera wydawana w 1989 roku z innym (moim zdaniem lepszym) dubbingiem niż ten znany z kanału Boomerang. Dla wszystkich "starszych dzieci" niezapomniana klasyka.Spis odcinków: Miś Jogi - Wielka ucieczka, Scooby-Doo i Scrappy-Doo - Skarabeusz żyje, Flinstonowie - Wynalazek Barney'a, Pies Huckelberry - Huckelberry i Willy, Jetsonowie - Robot Rosie, Kot Tip-Top - Wakacje na Hawajach.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1989, Dubbing PL | Animowane
Składanka Hanna Barbera wydawana w 1989 roku z innym (moim zdaniem lepszym) dubbingiem niż ten znany z kanału Boomerang. Dla wszystkich "starszych dzieci" niezapomniana klasyka. Odcinki: Flinstonowie - Basen pływacki, Jetsonowie - Randka z Jetem Screamerem, Kot Tip Top - Maharadża, Pies Huckleberry - Pies o lwim sercu, Miś Yogi - Lokator na zimę, Scooby i Scrappy Doo - Dziwne spotkania bliskiego stopnia
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1989, Dubbing PL | Animowane
Składanka Hanna Barbera wydawana w 1989 roku z innym (moim zdaniem lepszym) dubbingiem niż ten znany z kanału Boomerang. Dla wszystkich "starszych dzieci" niezapomniana klasyka.Spis odcinków: Scooby i Scrappy Doo - Zielony demon Goryl Magilla - Będziesz mój Prywatny detektyw pan Pchełka Wally Gator - Mój lokator miś Flinstonowie - Włamywacz Pixie, Dixie i pan Jinks - Mechaniczny kot Kot Tip Top - Brylant
Ocena: -/10 Komentarze: 0