Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Winter Wonderland 2005, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Opowieść zimowa (Zimowa Kraina Cudów) dzieje się w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dowiadujemy się, jak zimowe ferie spędza urocza Bella z "Pięknej i Bestii", Myszka Mickey oraz Kaczor Donald. Możemy uczestniczyć w przygodach Bambi i pingwina Pablo oraz posłuchać śnieżnych opowieści ich wspaniałych przyjaciół, prosto z wytwórni Walta Disney'a.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mickey's Once Upon a Christmas 1999, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Cudowna gwiazdka z Myszką Mickey, Donaldem i przyjaciółmi, przeżyj wspaniałe święta z bohaterami Disneya!
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The little match girl 1999, Dubbing PL | Animowane
Nowa adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena. W wigilijny wieczór mała dziewczynka - Adriana, bosa, zmarznięta i głodna chodzi po ulicach miasta w poszukiwaniu miejsca, gdzie mogłaby się choć trochę ogrzać i coś zjeść. Jednak nikt nie zwraca na nią uwagi. Zmęczona i wyczerpana przysiada w cichym kącie i próbuje się ogrzać zapaloną zapałką.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo Meets Batman 2000, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Chronią niewinnych, udaremniają niesprawiedliwość i zjadają mnóstwo Scooby-chrupek. Scooby-Doo wraz z Brygadą Detektywów rozpoczyna współpracę z Batmanem oraz Robinem. Muszą wspólnie powstrzymać Jokera i Pingwina, którzy połączyli siły, by ukraść latający kostium! Nowa przygoda już czeka.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Monster High: Fright On 2011, Dubbing PL | Animowane, Komedie
Monster High – amerykańska linia lalek stworzona przez Garrett Sander z ilustracjami wykonanymi przez Kelly Riley. Zostały one oficjalnie wydane na rynek w lipcu 2010 roku, ale wykonane w 2007 roku
Postacie są inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy, co odróżnia je od większości lalek.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Gruffalo's Child 2011, Napisy PL | Animowane, Przygodowe
Animacja oparta na książce dla dzieci pod tym samym tytułem. Bohaterem bajki jest stworzenie o nazwie Gruffalo, które ignoruje ostrzeżenie ojca i postanawia wybrać się w podróż w zaśnieżone rejony lasu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Barbie in a Mermaid Tale 2 2011, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Życie Merliah Summers, mistrzyni surfingu, zmienia się nieoczekiwanie, gdy dowiaduje się, że nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniową syrenką. Od tego momentu nic już nie jest takie jak dawniej... W tej opowieści, będącej kontynuacją przygód Merliah, wzbudza ona sensację, gdy udaje się do Australii na finały zawodów surfingowych. Wygrana w Mistrzostwach jest dla niej szansą na pokonanie swojej największej rywalki, Kylie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo! Mystery Incorporated vol. 2 2010, Lektor PL | Animowane, Familijne
Kolejne strasznieeee komiczne zagadki nowej serii! Scooby-Doo i Brygada rozwiązują zagadki w Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi. Dzieci potrafią czasem być małymi potworami, ale "Que Horrifico" jest nim naprawdę! I zamienia miejscowe dzieciaki w najprawdziwsze potwory! Dołącz do nas - i zacznij przerrrażającą zabawę!
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Ku rozpaczy rodziców, mających własne plany na przyszłość dzieci, 'Tajemnicza Spółka', czyli Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby, wplątują się w kolejną niezwykłą przygodę. Przyjaciele odnajdują liczne wskazówki, mające pomóc im w rozwiązaniu zagadki i tajemnic ich rodzinnego Kryształowego Zdroju. We wszystko miesza się tajemniczy Pan E. Ale kim on jest?
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo! Mystery Incorporated vol.1 2010, Dubbing PL | Animowane
Brygada rozwiązują zagadki w Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi. Dzieci potrafią czasem być małymi potworami, ale "Que Horrifico" jest nim naprawdę! I zamienia miejscowe dzieciaki w najprawdziwsze potwory! Dołącz do nas - i zacznij przerrrażającą zabawę!
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Animowane, Familijne
"Wsiądź na pokład klubowej rakiety i przygotuj się na ekscytujàcà podróż w nieznane! Razem z Mikim i resztą paczki weźmiesz udział w niezwykłej międzyplanetarnej misji mającej na celu odnalezienie nieziemskiego skarbu! Mrugające gwiazdy wskażą wam drogę, ale najpierw będziecie musieli je odszukać... Pomoże wam Cosiek i odpowiednie mysie sprzęty! Po drodze spotkacie księżycowych Chipa i Dale’a, marsjańskiego Mikiego z Marsa i psa Pluto z Plutona.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Jake and the Never Land Pirates 2011, Dubbing PL | Animowane
Obierz kurs na przygodę u wybrzeży Nibylandii! Dołącz do małych piratów – Jake’a, Izy i Fajtka, papugi Czachusia oraz ich niezawodnego statku podczas wyprawy po zaginiony skarb. Uważaj jednak na złego Kapitana Haka, który wraz ze swoim wiernym towarzyszem Swątkiem będzie chciał skorzystać z okazji, by przywłaszczyć sobie łup. Pamiętaj: aby ich przechytrzyć, potrzebna jest praca zespołowa, spryt oraz magiczny pył.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Animowane
Nikt nie ma takich wakacji jak Scooby-Doo i Drużyna Detektywów! Tym razem przyjaciele wybiorą się w zakręconą podróż dookoła świata! 13 przyprawiających o ciarki opowieści na dwóch płytach DVD to godziny rozrywki dla całej rodziny. Możemy się założyć, że i tym razem Brygada Detektywów rozwikła wszystkie napotkane zagadki.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Cat in the Hat 2003, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Ma 180 cm wzrostu, nosi kapelusz w biało-czerwone pasy, gada jak najęty i uwielbia dziką zabawę! Kto to? Szalony kocur, ktory zjawia się w domu dwójki dzieciaków ni stąd, ni zowąd! Wybrał dobry moment: Conrad i Sally zostali z nianią, która poszła spać, a oni zaczęli się niemiłosiernie nudzić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Robots 2005, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Robot Rodney staje przed największą przygodą w życiu. Wspierany przez grupkę przyjaciół, rusza do wielkiego miasta, aby spełnić swoje marzenia i odmienić los wszystkich odrzuconych i nieszczęśliwych robotów. Zobacz jego drogę od zera do bohatera, podczas której udowadnia, że każdy może być coś wart, a wytrwałość i wiara we własne siły mogą zdziałać cuda.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
« Poprzednia | 1 2 3 ... 67 68 69