Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Switching Channels 1988, Lektor PL | Dramat, Komedie
Christy Colleran - ofiarna i przebojowa dziennikarka poprzez życie na zbyt wysokich obrotach została doprowadzona na skraj wytrzymałości. Wobec takiego rozwoju wypadków John L. Sullivan IV - szef stacji (SNN - Satelite Network News) i jednocześnie eks-mąż Christy postanawia wysłać ją na urlop. Jakież zdziwienie nastąpi w redakcji gdy Colleran powróci z wypoczynku wraz z nowym narzeczonym - milionerem Blainem Binghamem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Hip Hip Hora 2004, Napisy PL | Dramat, Komedie
Sofie podczas imprezy ze szkolnymi przyjaciółmi nieszczęśliwie upija się do nieprzytomności. Jej niepoważni koledzy robią jej kompromitujące zdjęcia, które wkrótce puszczają w obieg po szkole. Od tej pory dziewczyna uchodzi wśród rówieśników za łatwą, przyjaciółki - Emma i Amanda - unikają jej. Sofie musi nauczyć się bronić i odzyskać zaufanie ojca.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Romeo Killer: The Chris Porco Story 2013, Lektor PL | Dramat, Inne
Oparta na prawdziwych wydarzeniach, historia 21-letniego Chrisa Porco (Matt Barr). Mężczyznę oskarżono o zamordowanie swojego ojca Petera (Lochlyn Munro) oraz poważne zranienie swojej matki, Joan (Lolita Davidovich). Dla detektywa Joe Sullivana (Eric McCormack) sprawa jest oczywista, do momentu gdy świadek wycofuje zeznania...
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Die Vermessung der Welt 2012, Lektor PL | Dramat
Matematyk Carl Friedrich Gauss oraz geograf Aleksander von Humboldt należeli do najbardziej światłych umysłów swojej epoki. Obaj poświęcili życie nauce - chcieli odkryć tajemnicę istnienia świata. Aby osiągnąć swój cel, stosowali jednak zupełnie inne metody - Gauss wierzył, że wszystko można wytłumaczyć za pośrednictwem matematycznych teorii i wzorów,
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Broken Bridges 2006, Lektor PL | Dramat, Muzyczne, Obyczajowe
Kariera muzyka country Bo Price'a (Toby Keith) załamuje się. Jednocześnie gwiazdor zmuszony jest powrócić do rodzinnego miasta w Kentucky, by wziąć udział w pogrzebie swego tragicznie zmarłego brata. Tuż po przyjeździe mężczyzna spotyka dawną ukochaną, Angelę Delton (Kelly Preston). Kobiecie - aktualnie wziętej dziennikarce mieszkającej na stałe w Miami, towarzyszy nastoletnia córka Dixie Leigh (Lindsey Haun). Niebawem wychodzi na jaw, że jest ona dzieckiem Bo.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Desperate Measures 2009, Napisy PL | Dramat, Muzyczne
Hollywood Undead to sześciu zamaskowanych kolesi z Los Angeles. Ich muzyka jest inspirowana od Hip-Hopu przez Punk aż po Death Metal. Zaczynali dość zwyczajnie - jak każda kapela - dwóch kumpli (J-Dog i Tha Producer) postanowiło urozmaicić swoje szare dotychczas życie. Powoli do składu doszło 5 innych członków. Wtedy zaczęli zastanawiać się, w jakim kierunku pójdą.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Betoniyö 2013, Napisy PL | Dramat
Czternastoletni Simo spędza ostatnią noc z bratem, który rozpoczyna nazajutrz odsiadkę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Igra v pravdu 2013, Napisy PL | Dramat, Komedie
Trzech przyjaciół, którzy kiedyś razem studiowali spotyka się u jednego z nich aby pogadać przy wódeczce i powspominać młodość. Biznesmen Mark (Dmitrij Marjanow) proponuje, aby zaprosić "dziewczynki", lecz nie znajduje poparcia u przyjaciół: diler samochodowy Giennadij (Konstantin Juszkiewicz) raczej z przyzwyczajenia dochowuje wierności żonie, a gospodarz mieszkania – fizyk Anatolij (Jurij Kucenko) – przygotował dla wszystkich niespodziankę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Daddy's Little Girls 2007, Lektor PL | Dramat, Romans
Monty to mechanik samochodowy i samotny ojciec, który wychowuje swoje trzy córki. Z trudem wiąże koniec z końcem jednak kiedy sąd przyznaje opiekę nad dziećmi jego zamieszanej w handel narkotyków byłej żonie, postanawia za wszelką cenę odzyskać dziewczynki. W swojej sprawie Monty prosi o pomoc Julię, wziętą panią adwokat. Niespodziewanie pomiędzy piękną adwokatką i biednym mechanikiem zaczyna rozkwitać uczucie...
Ocena: 9/10 Komentarze: 2
Death Race 1973, Lektor PL | Akcja, Dramat, Wojenne
Afryka – kontynent, na którym rozegrały się jedne z największych i najbardziej krwawych bitew II wojny światowej. Tam właśnie, mając wesprzeć siły brytyjskie, znalazł się pewien amerykański pilot, który pod wpływem dramatycznych przeżyć zmienił swoje poglądy na temat wojny. Z pozoru prosta misja przerodziła się w prawdziwy sprawdzian lojalności wobec przełożonych, a także własnego kraju i rodaków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1975, Lektor PL | Dramat, Muzyczne
Arcydzieło stworzone przez Roberta Altmana. Przenikliwe spojrzenie na amerykańskie społeczeństwo, w którym musi być zachowana gra pozorów.

Akcja filmu rozgrywa się w kilku sekwencjach z udziałem 24 pierwszoplanowych postaci. Na obchody 200-lecia Nashville przyjeżdżają zarówno bezrobotna śpiewaczka Barbara Jean, starzejący się gwiazdor muzyki country Heaven Hamilton, jak i kandydat na prezydenta John Triplette.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
No se Aceptan Devoluciones 2013, Lektor PL | Dramat, Komedie
Beztroskie życie Valentina (Eugenio Derbez) w słonecznym Acapulco zostaje przerwane, gdy zostaje mu podrzucone niemowlę. Mężczyzna opuszcza Meksyk i wyrusza do Los Angeles w poszukiwaniu matki dziecka. Zamiast tego znajduje nowy dom dla siebie i dla małej Maggie (Loreto Peralta). Przez sześć lat Valentin wychowuje dziewczynkę zarabiając na życie jako jeden z najlepszych kaskaderów w Hollywood. Szczęśliwe życie obojga przerywa pojawienie się biologicznej matki Maggie.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Muzyczne
Bystry nastolatek samotnie wychowywany przez matkę wyjeżdża do Nowego Jorku, aby spędzić święta z nieznaną mu dotąd rodziną.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Komedie, Inne
Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
All Is Lost 2013, Lektor PL | Akcja, Dramat
Po przebudzeniu bezimienny żeglarz (Robert Redford), który wybrał się na samotny rejs po Oceanie Indyjskim, zauważa że jego statek zderzył się z kontenerem i zaczyna powoli nabierać wody. Pomimo nabytego doświadczenia a także skutecznego załatania dziury w kadłubie, ledwo udaje mu się przetrwać sztorm. Rozpoczyna się desperacka walka o życie. (filmweb.pl)
Ocena: 8/10 Komentarze: 0