Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2011, | Dramat, Muzyczne
Młoda Mei Mei podróżuje do Australii, by podziękować mężczyźnie, który przez wiele lat finansował jej edukację.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Dramat
Biznesmen próbuje naprawić swoje życie, kupując i restaurując zniszczony jacht.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat, Muzyczne
Gwiazda R&B Andre Stephens (Deitrick Haddon) jest popularny, bogaty, a jego muzyka odnosi wielki sukces na całym świecie. Jednak pewnego dnia ta cała sielanka legnie w gruzach.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, | Dramat, Horror
Grupa znajomych udaje się na wyspę, gdzie rzekomo zamieszkuje mężczyzna, który uciekł z podziemnego więzienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat, Inne, Thriller
W tajemniczym świecie inżynierii genetycznej rozgrywa się historia człowieka, którzy dąży do odkupienia błędów przeszłości.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat
W noc sylwestrową córka szefa mafii chce popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Zostaje jednak uratowana przez tajemniczego nieznajomego. To wydarzenie na zawsze odmieni ich życie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat, Inne
Film jest historią dwóch młodych dziewczyn Matti (Kelsey Hutton) i Joslyn (Eve Kozikowski), których rodzice zostali brutalnie zamordowani. Pozostawione same sobie, z dubeltówką w ręku i pięcioma nabojami, przemierzają pustkowie Nowego Meksyku w poszukiwaniu nowego domu. Tęsknota za normalnością i niemożność uporania się ze stratą bliskich popycha je w świat fantazji za pomocą ulubionej książki "Czarnoksiężnik z krainy Oz", której czytanie przynosi im ukojenie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Niepoprawnie romantyczny artysta zaczyna zastanawiać się, dlaczego jego dziewczyna wprawia go w zły nastrój. To doprowadza go do kwestii: czym jest chwilowe szczęście? Czy to suma naszych doświadczeń? A może doświadczenia są sumą samego siebie?
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat, Thriller
Easton Denning jest 30-latkiem, który na swoją skrzynkę e-mailową otrzymyje zaszyfrowaną wiadomość. Po złamaniu kodu oczom Eastona ukazuje się jego własny nekrolog. Mężczyzna postanawia ustalić kto i czemu wysłał mu e-maila z datą śmierci.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Diarios de motocicleta 2004, Lektor PL | Dramat, Przygodowe
Historia Ernesto Guevary i Alberto Granado, którzy w 1952 roku ruszyli w motocyklową podróż przez Amerykę Południową.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat
Film jest adaptacją słynnych australijskich opowiadań autorstwa Tima Wintona. W sumie w projekt jest zaangażowanych 17 reżyserów - są wśród nich m.in. debiutujące za kamerą Cate Blanchett, Mia Wasikowska, a także David Wenham.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat
Bohaterowie filmu zostali wychowani w Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii, ale gdy dorośli, zostali deportowani na rodzinną Jamajkę. Tam muszą radzić sobie z nowymi problemami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Dramat, Inne, Romans
Henry (Brian McGuire) utracił zaufanie swojej narzeczonej Beth (Nina Millin). Chcąc odbudować tę relację, przygotowuje się do rozmowy, którą chciałby przeprowadzić z dziewczyną, za pomocą nagrań. Towarzyszy mu Charlie (Sonja Kinski). Z czasem ich spotkania przybierają postać niebezpiecznej gry, a intymność oraz tożsamość ulegają zatarciu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Palindromes 2004, | Dramat, Komedie, Obyczajowe
Aviva to 12-letnia dziewczynka z dobrego domu. Ma kochających rodziców, własny pokój i wszystko, czego nastolatce potrzeba do szczęścia. Jednak jej największym pragnieniem jest macierzyństwo. Mimo młodego wieku czuje się przygotowana do roli matki i konsekwentnie zmierza do wyznaczonego celu. Kiedy udaje jej się zajść w ciążę napotyka na opór rodziny, dla której jedynym wyjściem z sytuacji jest aborcja. Po zabiegu dziewczynka decyduje się na ucieczkę z domu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Storytelling 2001, | Dramat, Komedie, Obyczajowe
Dwie niezależne opowieści rozgrywające się w środowisku uczniów liceum i studentów. Obie historie łączy podobna tematyka. Są to dwa spojrzenia na zmagania młodych ludzi z własną tożsamością, talentem, seksem i kłamstwem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0