Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Salmer fra kjokkenet 2003, Napisy PL | Dramat, Komedie
Szwedzka delegacja, uzbrojona w notatniki i diagramy, przyjeżdża do wiejskiego dystryktu Norwegii, z zamiarem zarejestrowania zwyczajów kuchennych tamtejszych kawalerów. Badanie wymaga, by obserwator nie interweniował w życie badanego, a zaledwie zbierał informacje i je zapisywał, nigdy nie rozmawiając ze swym podopiecznym.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Chiavi di casa, Le 2004, Lektor PL | Dramat, Familijne
Paolo (Andrea Rossi) urodził się przed 15 laty, poród był trudny, okupiony śmiercią matki i licznymi urazami, które stały się przyczyną kalectwa chłopca. Przerażony ojciec, Gianni (Kim Rossi Stuart), porzucił go, oddając na wychowanie rodzinie żony. Teraz zgadza się odwieźć syna do kliniki w Berlinie na testy. To ich pierwsze spotkanie. W obcym mieście, wśród obcych ludzi, którzy posługują się nieznanym językiem, między ojcem i synem rodzi się niezwykła więź.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Sheltering Sky 1990, Lektor PL | Dramat, Obyczajowe
Rok 1947, Nowy Jork. Kompozytor Port Moresby (John Malkovich) i jego żona, pisarka Kit (Debra Winger), wyruszają w podróż po Afryce Północnej. Mają nadzieję na odzyskanie dawnej wzajemnej fascynacji i sensu życia. Towarzyszy im przyjaciel George Tunner (Campbell Scott), pozbawiony zasad próżniak. Podczas wyprawy na pustynię dochodzi do dramatycznego wydarzenia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Mystery of Edwin Drood 2012, Napisy PL | Dramat
Dwu odcinkowy film na podstawie niedokończonej powieści Charles Dickensa pod tytułem "Tajemnica Edwina Drooda"
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Die Brücke / The Bridge 2008, Lektor PL | Dramat, Wojenne
Film jest remakem najsłynniejszego, wielokrotnie nagradzanego filmu antywojennego z 1959 roku. Kwiecień 1945 roku, hitlerowskie Niemcy stoją przed kapitulacją. Do sił Wermachtu zostaje wcielonych siedmiu 16-letnich uczniów. Dostają za zadanie obronę mostu, uniemożliwiając zajęcie miasteczka przed nadciągającą armię amerykańską. Jednak, jeden po drugim giną podczas obrony.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Birdsong 2012, Napisy PL | Dramat, Historyczne, Romans
Film oparty na książce Sebastiana Faulksa. Jest to historia Stephena i Isabelle - młodej pary, której przyszło żyć w trakcie I Wojny Światowej. Czy pomimo trudnej sytuacji ich miłość zdoła przetrwać?
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Efter brylluppet 2006, Napisy PL | Dramat
Jacob Petersen, pełen ideałów dyrektor upadającego sierocińca w Indiach, poświęcił życie opiece nad porzuconymi na ulicach dziećmi. Kiedy nad sierocińcem zawisła groźba likwidacji, Petersen dostaje niezwykłą ofertę pomocy. Nieznany duński biznesmen Jurgen, proponuje mu dotację w wysokości 4 milionów dolarów. Istnieje jednak pewien dziwny warunek? Jacob musi nie tylko wrócić do Danii, musi również wziąć udział w ślubie córki swego darczyńcy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Želary 2003, Dubbing PL | Dramat
Opowieść rozgrywa się w okupowanych przez nazistów Czechach. Eliska, młoda pielęgniarka z prowincjonalnego szpitala, musi znaleźć schronienie przed Niemcami, którzy wpadli na trop czeskiego ruchu oporu i stopniowo likwidują kolejnych jego członków. Z pomocą przychodzi Jozie, mężczyzna, któremu Eliska w trakcie poważnej operacji ofiarowała swą krew. Oboje udają się w pośpiechu do jego rodzinnej wsi Zelary...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Brødre 2004, Dubbing PL | Dramat
Michael, duński żołnierz, zaginął podczas misji pokojowej. Uznano go za zmarłego. To traumatyczne przeżycie odbija się na całej jego rodzinie. Młodszy brat Michaela, Janik (czarna owca rodziny), proponuje jego żonie Sarah i ich córkom opiekę. Nowa rola powoduje, że zbuntowany do tej pory Jannik szybko dojrzewa. I właśnie wtedy umęczony Michael zostaje wypuszczony z obozu wroga. Wraca do domu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Hoří, má panenko! 1967, Lektor PL | Dramat, Komedie
Trwają przygotowania do corocznego Balu Strażaków. W tym roku ma być to szczególna okazja ponieważ Królowa Piękności wybrana w trakcie balu ma wręczyć specjalną nagrodę za długoletnią służbę byłemu przewodniczącemu komitetu strażackiego 86 letniemu Aloizovi Vranie. "Pali się moja panno" to jeden z pierwszych filmów Milosza Formana. Jest to gorzka komedia o ludzkich niedostatkach.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Wszystko, czego pragniesz / Anything You Want / Todo lo que tú quieras 2010, Lektor PL | Dramat
Kiedy umiera Alicia, zarówno Leo, jej mężowi, jak i córce Dafne trudno poradzić sobie z rozpaczą. Tragedia odciska swoje piętno przede wszystkim na dziewczynce, która nie potrafi sobie poradzić ze śmiercią matki. Leo ze wszelkich sił stara się ulżyć cierpieniu ukochanej córki. Dafne prosi go, by "poudawał" mamę. Od tej pory Leo zaczyna przebierać się za kobietę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
We Own the Night 2007, Lektor PL | Dramat, Inne
Akcja filmu "We own the night" rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Przedstawia rozgrywki nowojorskich policjantów między rosyjskimi mafiosami. Główny bohater opowieści, Joseph, który jest właścicielem nocnego klubu dowiaduje się że rosyjski gang narkotykowy ma listę policjantów, których zamierza zlikwidować. Gdy okazuje się że na licie jest jego brat Bobby i ich ojciec, tylko Joseph będzie mógł ich ocalić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Conclave 2006, Lektor PL | Dramat, Obyczajowe
W 1458 roku, pięć lat po przejęciu Konstantynopola przez Turków, 18 kardynałów spotyka się by wybrać nowego papieża. Jest wśród nich pewien młody, 27 letni kardynał. To Rodrigo Borgia. Od tego konklawe rozpoczyna się jego droga na szczyt kościelnej hierarchii.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, Lektor PL | Dramat, Obyczajowe, Romans
Fernando León de Aranoa jest twórcą w Polsce stosunkowo nieznanym, ale mającym na koncie kilka uznanych na całym świecie tytułów ("Księżniczki" czy "Poniedziałki w słońcu"). "Amador" to opowieść o parze imigrantów, którzy muszą wydzierać życiu siłą krótkie chwile szczęścia. On, Nelson, jest handlarzem kwiatów, bez większych perspektyw na przyszłość.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Wild Target 2011, Lektor PL | Akcja, Dramat, Komedie
Victor Maynard (Bill Nighy) jest samotnie pracującym mordercą w średnim wieku, który mimo swojej niezrównanej reputacji perfekcyjnego zabójcy, nadal mieszka razem ze swoja przerażającą matką (Eileen Atkins). Jego zawodowa rutyna zostaje przerwana, gdy przyciąga uwagę jednej z osób które miał zabić- Rose (Emily Blunt). Victor niespodziewanie zmienia jej życie oraz przez przypadek wciąga w sprawę młodego chłopaka Tony'ego (Rupert Grint).
Ocena: 9/10 Komentarze: 0