Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Bajka o sześcioletniej dziewczynce, która w przebraniu pani doktór leczy zwierzęta i zabawki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Man of the House 1995, Lektor PL | Familijne, Komedie
Komedia rodzinna. Zazdrosny o swoją matkę jedenastoletni Ben próbuje za wszelką cenę pozbyć się z domu jej narzeczonego, Jacka. Nie jest to jednak tak łatwe jak mu się wydawało...
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Strażak Sam samodzielnie przeprowadza akcję ratunkową w Pontypandy, która kończy się wielkim sukcesem. W nagrodę otrzymuje medal za odwagę i propozycję nowej pracy w Newton. W międzyczasie Trevor organizuje wycieczkę dla małych skautów. Sam przestrzega szykujących się do drogi biwakowiczów, żeby nie rozpalali ogniska, bo jest bardzo sucho i mogą spowodować pożar.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Snow Queen 2012, | Animowane, Familijne
Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bajka o sześcioletniej dziewczynce, która w przebraniu pani doktór leczy zwierzęta i zabawki.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Free Willy 3: The Rescue 1997, Lektor PL | Dramat, Familijne, Przygodowe
Jesse (Jason James Richter) jedzie na wakacyjną ekspedycję naukową, podczas której wspólnie ze swoim starym przyjacielem Randolphem (August Schellenberg) ma prowadzić badania. Mają one pomóc w ustaleniu przyczyn zmniejszania się populacji orek w wodach Pacyfiku. Niebawem Willy wraz z całym stadem znów trafia do niewoli. Jesse postanawia go uwolnić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Parent Trap 1961, Lektor PL | Familijne, Komedie, Romans
Identyczne nastolatki Sharon i Susan spotykają się na letniej kolonii. Dziewczynki nigdy się nie widziały i nie pałają do siebie sympatią. Gdy po kolejnej kłótni, zostają za karę umieszczone w jednym pokoju, zaczynają rozmawiać i odkrywają, że są siostrami bliźniaczkami, którymi rodzice "podzielili się" po rozwodzie. Postanawiają zamienić się rolami, by poznać drugiego z rodziców, a z czasem być może doprowadzić do ich pogodzenia
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Baloo gubi w lesie się po tym jak zaatakował go rój pszczół. Przyjaciele pomagają mu w odnalezieniu drogi do domu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Familijne
Jeremy Fink, wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Lizzy, poszukują na Manhattanie wskazówek, które pomogą otworzyć tajemnicze pudełko, przysłane Finkowi miesiąc przed urodzinami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
W Australii kangury nie tylko zamieszkują otwarte tereny lesiste, trawiaste i półpustynne. Kangury weszły do miast, można je spotkać nawet na ruchliwych ulicach stolicy Australii - Camberry.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Familijne
Deon i Patice są małżeństwem od trzech lat. Dla przyjaciół wydają się być uosobieniem szczęścia, ale Patrice nie ufa mężowi i spędza połowę dnia na sprawdzaniu czy Deon przypadkiem jej nie oszukuje.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Malá mořská víla 1976, Lektor PL | Dramat, Familijne, Romans
Mała Syrenka ratuje tonąceno księcia i zakochuje się w nim.
Żeby móc wyjść na ląd i dotrzeć do ukochanego, zrzeka się swego pięknego głosu. Książę jest oczarowany jej pięknem. Ale nie pamięta, że to właśnie ona uratowała mu życie, gdyż pierwszą twarzą jaką ujrzał po ocknięciu się na plaży była twarz pewnej księżniczki, która znalazła go zaraz po odpłynięciu Syrenki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Spur des Falken 1968, Lektor PL | Familijne, Przygodowe, Western
Na terenach zamieszkanych przez Indian z plemienia Dakota pojawia się coraz więcej białych ludzi. Przyciąga ich możliwość znalezienia złota i szybkiego wzbogacenia się. Jest to jednak sprzeczne z zawartymi wcześniej z Indianami układami, gwarantującymi nienaruszalność ich ziem. Postępowanie białych wzbudza niepokój w okolicznych plemionach. Dochodzi do spotkania wodzów. Bury Niedźwiedź, widząc militarną siłę obcych, pragnie pokoju.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Pixel Perfect 2004, Dubbing PL | Familijne, Komedie, Muzyczne
Nastoletni Roscoe (Ricky Ullman) przyjaźni się z Samanthą (Leah Pipes), która jest członkiem szkolnego zespołu rockowego. Niestety, grupa nie odnosi sukcesu. Roscoe postanawia pomóc przyjaciółce w karierze. Dochodzi do wniosku, że brak popularności zespołu wynika z tego, że Samantha nie jest w stanie śpiewać, grać na gitarze i tańczyć na scenie jednocześnie. Postanawia stworzyć hologram, który wykonywałby układy choreograficzne podczas koncertów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Familijne
Bardzo przyjemny familijny film o świętach Bożego Narodzenia i o marzeniach, które mogą się spełnić w tym wyjątkowym dniu.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
1 2 3 ... 66 67 68 | Następna »