Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Friends: Mononoke Shima no Naki 2011, Napisy PL | Animowane, Familijne, Komedie
Japoński film animowany w reżyserii Takashi Yamazaki na podstawie opowiadania: Czerwony Ogr, który zapłakał - autorstwa Hamada Hirosuke. Historia o przyjaźni ponad uprzedzeniami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
A Golden Christmas 3 2012, Lektor PL | Familijne, Komedie, Romans
Komedia romantyczna, w której dwa psy rasy golden retriever i inscenizacja "Opowieści wigilijnej" niespodziewanie pomagają bohaterom odnaleźć miłość.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Otto er et næsehorn 2013, | Animowane, Familijne, Komedie
Otto jest 10-letnim wesołym chłopcem o bujnej wyobraźni. Tęskni za ojcem, który wyruszył w podróż za siedem mórz. Często o nim opowiada, jednak nikt z kolegów nie wierzy w historie o barwnych przygodach ojca. Jak co roku podczas wakacji w sennym miasteczku chłopiec się nudzi. Aż do dnia, kiedy znajduje pewien ołówek, który z pozoru wygląda na zwykły.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2000, Lektor PL | Akcja, Familijne, Przygodowe
XIX wiek. Spokój mieszkańców małej islandzkiej wioski zakłóca pojawienie się małego chłopca Ikinguta (Hans Tittus Nakinge), który przypłynął na lodowej krze. Lokalna społeczność zaczyna sądzić, że dziecko jest wysłannikiem piekieł i chce wtrącić je do więzienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
De Fortabte sjæles ø 2007, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Zafascynowana okultyzmem czternastolatka Lulu (Sara Langebak Gaarmann) mieszka w prowincjonalnym miasteczku razem z matką i bratem. Pewnego dnia jest świadkiem, jak w jej brata uderza tajemniczy biały snop światła. Wkrótce okazuje się, że nawiedził go duch Hermana Hartmanna pochodzący z XIX wieku. Dziewczynka za wszelką cenę chce uwolnić swego brata z niewoli złych mocy. Pomagają jej w tym przyjaciele: bogaty Oliver (Lasse Borg) i jasnowidz Richard (Nicolaj Kopernikus).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Familijne
Aby ratować sklep ze słodyczami ojca, Wendy i jej 6-letnia córka wyruszają do dużego miasta zarobić trochę pieniędzy podczas wakacji. Dostaje propozycję pracy w dziale zabawek w największym markecie w mieście.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fungus the Bogeyman 2004, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Fantasy
Poznajcie Fungusa. Odrażające zielone tłuste ciało, małe kaprawe oczka, wielkie odstające uszy i, delikatnie mówiąc, specyficzna woń roztaczana wokół... Nie brzmi zachęcająco, prawda? Właśnie taki Fungus wraz ze swoją równie zieloną rodzinką osiedlił się pod domem państwa Whitów, schludnych i uporządkowanych przedstawicieli rasy ludzkiej. Porozumienie między tymi dwoma rodzinami nie wydaje się możliwe....
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Ira Finkelstein's Christmas 2012, Lektor PL | Familijne
11-letni Ira bardzo chciałby przeżyć magiczne święta Bożego Narodzenia. Jest to trudne, ponieważ chłopiec pochodzi z żydowskiej rodziny.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Santa Claus 1985, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Pełna świątecznego nastroju opowieść o perypetiach Świętego Mikołaja i jego przyjaciół. Gdzieś daleko na północy, pod samą gwiazdą polarną, we wnętrzu magicznej góry mieszka Mikołaj wraz z elfami, które zajmują się wytwarzaniem zabawek. Co roku Święty wybiera się w podróż, by w wigilijny wieczór obdarować wszystkie dzieci na świecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bibi Blocksberg und das Geheimnis der blauen Eulen 2004, Lektor PL | Familijne, Przygodowe
Młoda czarodziejka Bibi Blocksberg coraz bardziej skupia się na magii niż na nauce w normalnej szkole. Dlatego też na wakacje zostaje wysyłana do szkoły z internatem. Miejsce to jest bardzo rygorystyczne i nie ma w nim mowy o żadnych zabawach. Bibi jest załamana. Na szczęście szybko poznaje i zaprzyjaźnia się z dziewczynką o imieniu Elea. Nowa przyjaciółka Bibi jest niepełnosprawna i porusza się na wózku inwalidzkim.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Dennis the Menace Strikes Again! 1998, Lektor PL | Familijne, Komedie
Dalsza część przygód niesfornego Denisa Rozrabiaki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bugs Bunny's Valentine 1979, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Królik Bugs zwalcza konkurencję, żeby podbić serce Daisy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Film oparty na prawdziwej historii żyjących na początku XX wieku arystokraty Warda Allena i byłego niewolnika Christmasa Moultrie, którzy zostali przyjaciółmi na całe życie i założyli wspólny biznes.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Dramat, Familijne, Przygodowe
Howie (Chandler Canterbury) i Grace (Annalise Basso) uczestniczą w letnim spływie kajakowym. Dziewczynce nie podoba się na obozie, więc dzwoni do domu z informacją, że chciałaby z niego wrócić. Jej matka Meg (Radha Mitchell) uważa jednak, że pobyt na łonie natury wśród rówieśników jest korzystny dla jej córki, i nalega, by ta została na spływie jeszcze kilka dni.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
La Nouvelle guerre des boutons 2011, Lektor PL | Familijne, Przygodowe
Podczas gdy Europą wstrząsa II wojna światowa, na francuskiej prowincji rozgrywa się inna batalia. Dzieci z sąsiadujących ze sobą wiosek, Longeverne i Velran, zawsze się nie znosiły. Teraz ich wojna przybrała nowy obrót: "jeńcom" z wrogiej bandy będą obcinane guziki. Wygra ta grupa, która zbierze jak najwięcej trofeów. Wkrótce zamieszanie wprowadza pojawienie się w okolicy 12-letniej Violette, która przyjeżdża z miasta wraz z ciotką Simone.
Ocena: -/10 Komentarze: 0