Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Fir Crazy 2013, Lektor PL | Dramat, Familijne, Obyczajowe
Elise MacReynolds (Sarah Lancaster) nie znosi Bożego Narodzenia. Kojarzy jej się ono bowiem ze znienawidzoną doroczną uliczną sprzedażą choinek, którą zajmuje się jej rodzina. Kiedy jednak jej ojciec łamie nogę, a ona traci pracę, Elise zgadza po raz ostatni pomóc w tym przedsięwzięciu. Wkrótce okazuje się, że kobieta będzie musiała zawalczyć o przetrwanie rodzinnego interesu.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
2012, Lektor PL | Familijne, Komedie
Finn Baxter (Christian Martyn) to ośmiolatek, którego rodzice osiedlili się w nowym domu. Chłopak wierzy, że dom jest nawiedzony. Pewnego dnia w mieszkaniu zostaje on i jego siostra (Jodelle Ferland). W mieście grasuje trzech groźnych złodziei Sinclairem (Malcolm McDowell), Jessicą (Debi Mazar) i Hughesem (Eddie Steeples).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
It's Christmas, Carol! 2012, Lektor PL | Familijne, Fantasy
Carol (Emmanuelle Vaugier) jest odnoszącą sukcesy młodą kobietą, która prowadzi wydawnictwo. Kobieta nie ma dobrych relacji ze swoimi pracownikami. Tęsknią oni za poprzednią szefową Eve Miller (Carrie Fisher), która niestety zmarła.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
St. Roz 2009, Lektor PL | Dramat, Familijne, Komedie
Kiedy puszysta córka właściciela centrum odchudzania zapala wotywną świeczkę w ubogim kościółku, skutecznie traci na wadze, co stawia pod znakiem zapytania przyszłość rodzinnego interesu.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
Motocrossed 2001, Dubbing PL | Akcja, Familijne
Kiedy tuż przed zawodami 15-letni Andrew Carson, ścigając się ze swoją siostrą bliźniaczką Andreą łamie nogę, dziewczyna w jego zastępstwie postanawia wziąć udział w rajdzie o mistrzostwo. Andrea obcina włosy, zakłada kurtkę z ochraniaczami i staje do wyścigu. Ale dwóch rzeczy nie udaje jej się przewidzieć - że zakocha się w jednym z rywali i że ojciec, który jest menadżerem syna dowie się o jej tajnym planie.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
3 Ninjas 1992, Lektor PL | Akcja, Familijne, Komedie
Mali chłopcy na ogół nie lubią być pod opieką dziadków: takie wakacje to synonim nudy. Colt, Rocky i Tam-tam są jednak wyjątkami. Wszyscy trzej uwielbiają swojego dziadka, najchętniej spedzaliby z nim każdą wolną chwilę. I nic dziwnego, skoro ten niezwykły starzec jest rycerzem ninja i przekazuje swą wiedzę chłopcom.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, Lektor PL | Familijne, Komedie
Włamywacz Denis musi uciekać przed policją. Wbiega do autobusu, przekonując wszystkich, że jest oczekiwanym instruktorem letniego obozu. Mężczyzna sądzi, iż kolonia będzie idealnym schronieniem. Na miejscu Denis będzie musiał zmierzyć się z gromadką niesfornych dzieci i niechcianą przyjaźnią innego opiekuna.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Christmas Town 2008, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Komedie
Tydzień przed świętami Bożego Narodzenia Liz McCann (Nicole DeBoer) odwiedza ojca w Hollyville, mieścinie której nie ma na żadnej mapie. Dla zapracowanej i twardo stąpającej kobiety eskapada do miejsca żyjącego atmosferą świąt to strata czasu. Chce jednak, by syn Mason (Gig Morton) mógł lepiej poznać dziadka (Gary Chalk). Liz jest zaskoczona przemianą ojca, a także luźną atmosferą panującą w miasteczku.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Sunny et l'éléphant 2007, Lektor PL | Familijne, Przygodowe
Nastoletni Hindus Sunny (Keith Chin) marzy, by w przyszłości być kornakiem. Jego nauczyciel Boon (Grirggiat Punpiputt), opiekun słonia Dary, radzi chłopcu, by pomyślał o innym zajęciu. Przy cięższych pracach zwierzęta coraz częściej są zastępowane przez maszyny. Pewnego dnia Boon i Sunny zostają zwolnieni. Wraz z Darą opuszczają swoje rodzinne strony i przenoszą się do Bangkoku, gdzie utrzymują się z datków od turystów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Dramat, Familijne
Kolega z klasy Davida, Jochem, jest szykanowany w szkole z powodu swojej tuszy. Chociaż David coraz częściej staje w jego obronie, to jednak okazuje się, że jest już za późno.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Spider-Man Strikes Back 1978, | Akcja, Familijne, Fantasy
Człowiek pająk musi powstrzymać szaleńca, który planuje podłożenie bomby w jednym z nowojorskich wieżowców.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Billy (Billy Unger), syn archeologa Michaela Stone'a (Ken Streutker), poznaje historię starożytnego medalionu, którego od lat poszukuje jego ojciec. Dzięki swej przyjaciółce Allie (Sammi Hanratty) chłopak dowiaduje się, gdzie może być ukryty tajemniczy przedmiot. Wkrótce dzieci odkopują medalion, który w magiczny sposób przenosi je o dwieście lat wstecz. Próbując odnaleźć drogę do domu, stawiają czoło wielu niebezpieczeństwom.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Frozen 2013, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy.
Ocena: 9/10 Komentarze: 14
Reisen til julestjernen 2012, | Familijne, Fantasy
12-letnia Sonia wyrusza na poszukiwanie magicznej Gwiazdy, by pomóc królowi odzyskać zaginioną córkę.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Saving Santa 2013, | Animowane, Familijne, Komedie
Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową.
Ocena: -/10 Komentarze: 2