Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Astérix aux jeux olympiques 2008, Dubbing PL | Animowane, Familijne
W czasie Igrzysk Olimpijskich Brutus, przybrany syna Cezara, będzie walczył o serce pięknej księżniczki Iriny. Iriną zauroczony jest również jeden z Galów - Romantix. Jego przyjaciele, na czele z Asterixem z Obelixem zrobią wszystko, by pokonać Brutusa. Podstępny Brutus chce jednak osiągnąć jeszcze jeden cel, a jego intryga nie ma nic wspólnego ze szlachetną ideą olimpijską...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Spiderwick Chronicles 2008, Dubbing PL | Familijne, Przygodowe, Inne
Jared, wraz z siostrą, bratem i mamą przeprowadza się do nowego domu. Skłócony ze światem Jared, odnajduje przypadkiem niezwykły przewodnik, który sprowadza na całą rodzinę Grace'ów poważne kłopoty, o których wie tylko ich sprawca. Problem jednak w tym, że Jaredowi nikt nie wierzy...
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006, Dubbing PL | Akcja, Familijne, Przygodowe
Film opowiada o zwyczajnej nastolatce zmagającej się z codziennymi problemami. Jednak tej zwykłej nastolatce powierzona jest przyszłość . Co 90 lat (czyli co trzecie pokolenie) wybierana jest wojowniczka Yin zmagająca się z siłami zła. W tym przypadku jest to Wendy. Wrogiem bohaterki jest Yan Lo. Wendy na początku prześladowana była przez mnicha nakłaniającego ją do założenia amuletu w celu ochrony.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ratatouille 2007, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie - niechętna rodzina i fakt, iż jest szczurem. Nasz bohater jednak się tym nie zraża i dzielnie dąży do realizacji celu. Zbieg okoliczności sprawia, że trafia on do kanałów mieszczących się dokładnie pod ekskluzywną paryską restauracją. Początkowo Remy nie jest w lokalu mile widziany, ale pasja gotowania bierze górę nad różnicami gatunkowymi.
Ocena: 10/10 Komentarze: 2
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008, Lektor PL | Familijne
Kontynuacja przeboju dla nastolatek: "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów".
Trzy lata później cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż w dorosłe życie. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, ale przede wszystkim prawdziwą moc ich przyjaźni.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Firehouse Dog 2007, Lektor PL | Akcja, Familijne, Komedie
Komedia rodzinna o rozpieszczonym psim gwiazdorze z Hollywood, który gubi się w drodze na zdjęcia plenerowe i przygarnięty zostaje przez młodego chłopaka z małego miasteczka na amerykańskiej prowincji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Daddy Day Care 2003, Lektor PL | Familijne, Komedie
Charlie Hinton wraz ze swoim przyjacielem tracą swoje posady. Są zmuszeni zrezygnować z posyłania dzieci do prestiżowego przedszkola Chapman Academy. Charlie postanawia więc sam założyć nowatorskie przedszkole z niekonwencjonalnymi metodami wychowania dzieci.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, Dubbing PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
film fantasy, wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa. Jest to ekranizacja książki Joanne K. Rowling o tytule Harry Potter i Kamień Filozoficzny. W Stanach Zjednoczonych filmowi nadano tytuł zgodny z tytułem amerykańskiego wydania książki, czyli Harry Potter and the Sorcerer's Stone, co znaczy Harry Potter i Kamień Czarodzieja. Wobec tego każdą scenę, w której występowało słowo kamień filozoficzny, trzeba było kręcić dwukrotnie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, Dubbing PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Samochody latają, drzewa walczą, a tajemniczy skrzat przychodzi do Harry'ego Pottera by go ostrzec. Tak zaczyna się drugi rok jego niezwykłej podróży do świata magii. W tym roku w Hogwarcie pająki mówią, listy krzyczą. Niezwykła umiejętność Harry'ego, dzięki której porozumiewa się on z wężami, sprawia, że przyjaciele odwracają się od niego.
Ocena: 10/10 Komentarze: 2
Mr. Magorium's Wonder Emporium 2007, Napisy PL | Familijne, Fantasy
Pan Magorium jest niezwykłym człowiekiem - żyje już 243 lata, produkuje magiczne zabawki i ma wspaniały sklep, nazywany 'Pana Magorium Cudownym Emporium'. Dzieci uważają Pana Magorium za geniusza, dorośli - za ekscentryka. Gdy pewnego dnia Pan Magorium oświadcza swojej przyjaciółce Molly Mahoney, że odchodzi, wszystko wywraca się do góry nogami, a sprawę dodatkowo pogarsza nowy pracownik sklepu, nazywany przez wszystkich Mutantem - księgowy Henry Weston.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Pacifier 2005, Lektor PL | Familijne, Komedie
in Diesel wciela się w rolę tajnego agenta służb specjalnych, którego zadaniem jest ochrona ważnych osobistości. Podczas jednej z takich misji, odkrywa, iż rodzina chronionego przez niego człowieka jest w wielkim niebezpieczeństwie. Zostaje przydzielony do ochrony jego dzieci. Niebawem okaże się, iż jest to najtrudniejsze zadanie z jakim kiedykolwiek miał do czynienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2006, Lektor PL | Dramat, Familijne
16-letnia Katy (Alison Lohman) po ukończeniu szkoły średniej wraca do rodziny mieszkającej w stanie Wyoming. Jej marzeniem jest praca przy koniach. Ten pomysł nie podoba się ojcy Katy, ponieważ zamierza on wysłać córkę do college'u. Tymczasem nastolatka znajduje dzikiego mustanga, któremu daje na imię Flicka i zaczyna go ujeżdżać. Dziewczyna postanawia wystartować na swoim koniu w niebezpiecznym wyścigu.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
7 Zwerge 2004, Dubbing PL | Familijne
Po Czerwonym Kapturku przyszedł czas na odkrycie całej prawdy o 7 krasnoludkach i Królewnie Śnieżce... Specjalna komisja śledcza powołana do zbadanie tej sprawy ujawniła fakty, których nikt się nie spodziewał.

Za górami, za lasami, siedmiu krasnoludków schroniło się w lesie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, Lektor PL | Familijne
Zbliżają się święta, na które Scott Calvin zaprasza swoich teściów (Ann-Margret i Alan Arkin). Ta gwiazdka będzie jednak bardzo wyjątkowa! Nie tylko umożliwi ona Scottowi wyjście z roli, którą piastuje od dobrych kilku lat, co więcej, właśnie tego roku podstępny Jack Frost (Martin Short) zrealizuje swój plan zamrożenia świąt i całej planety! To będą bardzo zimne święta. Czy Scott podejmie się z powrotem swojej roli? Czy uda mu się uratować Święta?
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Kolejne Przygody Kultowego Przesympatycznego Kubusia Puchatka !
Ocena: 10/10 Komentarze: 0