Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Księga Mistrzów / The Book Of Masters / Kniga Masterov 2009, Napisy PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Starożytna przepowiednia wieszcząca wielkie niebezpieczeństwo właśnie ma się spełnić. Kamienna księżniczka uwalnia się z niewoli i rusza z zamiarem podboju całego świata za pomocą czarnej magii. Misja pokonania księżniczki spoczywa w rękach Ivana. Wykonując zadanie chłopiec spotka na swej drodze wiele ciekawych postaci rodem z tradycyjnych, rosyjskich bajek.
Ocena: 3/10 Komentarze: 0
1969, Lektor PL | Animowane, Familijne
Na prośbę księcia Kraka pod wodzą Smoka Wawelskiego wyrusza do Krainy Deszczowców wyprawa ratunkowa, której zadaniem jest odszukanie wybitnego naukowca, biologa, o nazwisku Baltazar Gąbka. Książę Krak oraz brat naukowca, Hipolit Gąbka, przypuszczają, iż profesor został porwany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Kid 1991, Lektor PL | Familijne, Fantasy
Do małego,spokojnego miasteczka przybywa młody chłopak,zdaniem wielu prawie dzieciak.Rozprawia się z miejscowymi chuliganami,zdobywa serce ślicznej dziewczyny.Celem jego wizyty jest jednak zupełnie co innego-zemsta.Przed laty miejscowi notable na jego oczach zabili mu rodziców.W roli głównej wystąpił C.Thomas Howell- młodzieńcza gwiazda lat 80.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Simsala Grimm 1999, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Dawno, dawno temu, gdy cuda jeszcze się zdarzały, magiczne zaklęcie Simsala otwierało bramy baśniowej krainy braci Grimm. W zaczarowanym świecie żyły postacie, które dziś można spotkać tylko w bajkach. Simsala Grimm to rysunkowe opowieści o przyjaźni, odwadze i niezwykłych przygodach. Stworzono je z myślą o potrzebach najmłodszych widzów, którzy wysoko cenią filmy rysunkowe w stylu Disneya.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Peter Pan 2003, Lektor PL | Familijne, Fantasy
Historia małego chłopca z Nibylandii, Piotrusia, który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling. Piotruś Pan, zaprzyjaźniwszy się z małymi mieszkańcami domu, przenosi dzieci do magicznej Nibylandii, gdzie przeżywają niesamowite przygody, ale muszą też stawić czoła złemu kapitanowi Hakowi.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
What's New Scooby-Doo? 2002, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Kolejna film o przygodach piątki przyjaciół: Scoobiego, Kudłatego, Freda, Velmy i Daphne.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Kremilek a Vochomurka 1970, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Przygody Żwirka i Muchomorka uczą i bawią milusińskich od wielu już lat. Sympatyczni bohaterowie zapraszają dzieci do świata baśni bez przemocy, gdzie liczy się dobroć i przyjaźń. Bajki z Mchu i Paproci stwarzają niepowtarzalną ciepłą atmosferę ilustrowaną przepiękną muzyką. Bohaterowie bajek poznają nowych przyjaciół, pomagają w potrzebie innym, są ulubieńcami najmłodszych i nie tylko.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
O loupežníku Rumcajsovi 1967, Lektor PL | Animowane, Familijne
Film opowiada o przygodach rozbójnika Rumcajsa zamieszkującego, wraz z żona Hanką i synkiem Cypiskiem, żacholecki las. Akcja nie dzieje się jednak tylko w lesie, ale także w pobliskim mieście - Iczynie. W iczyńskim zamku zamieszkuje bowiem Jaśnie Pan Hrabia wraz ze swoją małżonką, który - jak przystało na Hrabiego - nie przepada za rozbójnikiem, czego efektem są liczne przygody Rumcajsa i jego rodziny
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2001, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Opowieśc rozpoczyna się w noc przed Bożym Narodzeniem, kiedy to rodzina myszek znajduje schronienie w domu ludzi. Jest Wigilia i dom jest pełen świątecznych dekoracji. Kiedy małe myszki widzą ogromną błyszczącą choinkę są tak zdumione, że postanawiają dowiedzieć się czegoś więcej. W nocy rozpoczynają niezwykłą wędrówkę na sam szczyt choinki. Po drodze napotykają ożywione w magiczny sposób postacie z choinkowego łańcucha, a na samym szczycie wielką niespodziankę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fantaghirò 1999, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Dawno, dawno temu, żyła piękna księżniczka. Była szczęśliwa i zakochana. Jednak wybranek jej serca złamał śluby, zerwał przysięgę. Od tej pory poprzysięgła zemstę całemu światu. Jedyną osobą, która wierzy, że kiedyś powróci dobro i miłość jest Biała Wróżka. Wyjawia ona przepowiednię, o narodzinach wojownika, który odnajdzie symbol wiecznej miłości, i pokona zło. Pewnej nocy narodziła się księżniczka Fantaghiro. Zawsze była inna.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo! Mystery Incorporated 2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Ku rozpaczy rodziców, mających własne plany na przyszłość dzieci, 'Tajemnicza Spółka', czyli Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby, wplątują się w kolejną niezwykłą przygodę. Przyjaciele odnajdują liczne wskazówki, mające pomóc im w rozwiązaniu zagadki i tajemnic ich rodzinnego Kryształowego Zdroju. We wszystko miesza się tajemniczy Pan E.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Winter Wonderland 2005, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Opowieść zimowa (Zimowa Kraina Cudów) dzieje się w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dowiadujemy się, jak zimowe ferie spędza urocza Bella z "Pięknej i Bestii", Myszka Mickey oraz Kaczor Donald. Możemy uczestniczyć w przygodach Bambi i pingwina Pablo oraz posłuchać śnieżnych opowieści ich wspaniałych przyjaciół, prosto z wytwórni Walta Disney'a.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mickey's Once Upon a Christmas 1999, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Cudowna gwiazdka z Myszką Mickey, Donaldem i przyjaciółmi, przeżyj wspaniałe święta z bohaterami Disneya!
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo Meets Batman 2000, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Chronią niewinnych, udaremniają niesprawiedliwość i zjadają mnóstwo Scooby-chrupek. Scooby-Doo wraz z Brygadą Detektywów rozpoczyna współpracę z Batmanem oraz Robinem. Muszą wspólnie powstrzymać Jokera i Pingwina, którzy połączyli siły, by ukraść latający kostium! Nowa przygoda już czeka.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Barbie in a Mermaid Tale 2 2011, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Życie Merliah Summers, mistrzyni surfingu, zmienia się nieoczekiwanie, gdy dowiaduje się, że nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniową syrenką. Od tego momentu nic już nie jest takie jak dawniej... W tej opowieści, będącej kontynuacją przygód Merliah, wzbudza ona sensację, gdy udaje się do Australii na finały zawodów surfingowych. Wygrana w Mistrzostwach jest dla niej szansą na pokonanie swojej największej rywalki, Kylie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0