Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2013, | Akcja, Fantasy
Japoński film z angielskimi napisami. Anime powstało na podstawie "slasherowej" gry Platinum Games - Bayonetta, której bohaterką jest zmiennokształtna, seksowna wiedźma - tytułowa Bayonetta. Do walki z przeciwnikami używa pistoletów, bicza i katany, niemałą rolę odgrywa także jej umiejętność spowalniania czasu (witch time).
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2012, | Akcja, Fantasy, Romans
Ostatni ze Żniwiarzy - Red, pragnie zemścić się na wszystkich odpowiedzialnych za śmierć swoich przodków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
De Fortabte sjæles ø 2007, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Zafascynowana okultyzmem czternastolatka Lulu (Sara Langebak Gaarmann) mieszka w prowincjonalnym miasteczku razem z matką i bratem. Pewnego dnia jest świadkiem, jak w jej brata uderza tajemniczy biały snop światła. Wkrótce okazuje się, że nawiedził go duch Hermana Hartmanna pochodzący z XIX wieku. Dziewczynka za wszelką cenę chce uwolnić swego brata z niewoli złych mocy. Pomagają jej w tym przyjaciele: bogaty Oliver (Lasse Borg) i jasnowidz Richard (Nicolaj Kopernikus).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Left of Center 2013, | Akcja, Fantasy, Romans
Ostatni ze Żniwiarzy - Red, pragnie zemścić się na wszystkich odpowiedzialnych za śmierć swoich przodków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
I, Frankenstein 2014, Lektor PL | Fantasy, Akcja
Obdarzony ogromną siłą Adam walczy z siłami zła, by uratować świat.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Fantasy
W międzynarodowej szkole w Dżakarcie w Indonezji pewien nauczyciel filozofii prosi swoją dwudziestoosobową klasę o wybranie dziesięcioro spośród nich, którzy mieliby na nowo zapoczątkować istnienie rasy ludzkiej w przypadku apokalipsy nuklearnej.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Qing dian da sheng 2005, Lektor PL | Fantasy, Komedie
Zobacz zabierające oddech zdjęcia, niesamowite akrobacje i fantastyczne potyczki! Przed Tobą chińska opowieść o walce dobra ze złem zrealizowana z olbrzymim rozmachem!
Kierując się do miasta Shache legendarny mnich Triptaka wraz w trzema uczniami przemierza niebezpieczną krainę. Podczas wędrówki grupa podróżnych zostaje zaatakowana przez grupę demonów. Ratując życie jednemu z chłopców Triptaka zostaje pojmany przez króla wszelkich gadów.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Fantasy
Wygnany książę wampirów ucieka w góry Montany, gdzie buduje armię. Sto lat później grupa studentów podąża tym samym szlakiem, badając spadek populacji jeleni.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Fantasy, Horror, Przygodowe
W oddalonych od cywilizacji lasach New Jersey zbiera się grupa graczy LARP, by wspólnie przeżyć przygodę w mitycznym (i w większości wyobrażonym) średniowiecznym świecie. Niestety ta szybko przekształca się w zbyt realny koszmar, kiedy jeden z czarodziejów rzuca zaklęcie z kupionej na eBayu księgi czarów.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Fungus the Bogeyman 2004, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Fantasy
Poznajcie Fungusa. Odrażające zielone tłuste ciało, małe kaprawe oczka, wielkie odstające uszy i, delikatnie mówiąc, specyficzna woń roztaczana wokół... Nie brzmi zachęcająco, prawda? Właśnie taki Fungus wraz ze swoją równie zieloną rodzinką osiedlił się pod domem państwa Whitów, schludnych i uporządkowanych przedstawicieli rasy ludzkiej. Porozumienie między tymi dwoma rodzinami nie wydaje się możliwe....
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Santa Claus 1985, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Pełna świątecznego nastroju opowieść o perypetiach Świętego Mikołaja i jego przyjaciół. Gdzieś daleko na północy, pod samą gwiazdą polarną, we wnętrzu magicznej góry mieszka Mikołaj wraz z elfami, które zajmują się wytwarzaniem zabawek. Co roku Święty wybiera się w podróż, by w wigilijny wieczór obdarować wszystkie dzieci na świecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Kathryn Vale (Lena Olin) jest samotną ex-gwiazdą kina z mrocznym sekretem oraz matką Zoe (Rosamund Pike), która pragnie pójść w jej gwiazdorskie ślady. Gdy Kathryn stara się odnowić swoją karierę, grozi jej anonimowy szantażysta. Następujące wydarzenia zmuszają Kathryn do stanięcia twarzą w twarz z prawdą o sobie samej i o wszystkich wokół.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Fantasy
Armia Orków przedostaje się do teraźniejszości. Trafiają na posiadłość Johna - walecznego Amerykanina, który za wszelką cenę chce wykurzyć przybyszy ze swojej ziemi.
Ocena: 4/10 Komentarze: 4
Blood Shot 2011, Lektor PL | Akcja, Dramat, Fantasy
Bob należy do siatki terrorystycznej, która zamierza zaatakować Los Angeles. Zamach udaremnić ma nietypowy duet agentów, który składa się z wampira i byłego policjanta.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
47 Ronin 2013, Lektor PL | Fantasy, Przygodowe
Grupa samurajów postanawia zemścić się na bezwzględnym szogunie za haniebną śmierć swojego mistrza.
Ocena: 9/10 Komentarze: 3