Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2012, Napisy PL | Akcja, Animowane, Fantasy
Historia toczy się wokół Rina Okumury, piętnastolatka posiadającego nadnaturalną siłę i wytrzymałość, który wraz młodszym bratem bliźniakiem Yukio jest wychowywany przez księdza Shiro Fujimoto. Wkrótce po tym, jak Yukio otrzymuje wiadomość o otrzymaniu stypendium w prestiżowej Akademii Prawdziwego Krzyża, Rin dowiaduje się, że zarówno on, jak i jego brat są synami Szatana, najpotężniejszego z demonów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Secret Life of Walter Mitty 2013, Napisy PL | Dramat, Fantasy, Komedie
Bohaterem tej komedii jest Walter Mitty, pracownik Time'a zajmujący się wywoływaniem zdjęć, mieszkający razem z nadopiekuńczą matką, który lubi wyobrażać siebie jako herosa, doświadczającego mnóstwa niebezpiecznych przygód. Wyśmiewany przez kolegów często odlatuje w krainę wyobraźni, gdzie wszystko idzie po jego mysli.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
2013, Napisy PL | Akcja, Fantasy, Przygodowe
Wysłana przeciwko Korei flota cesarstwa Chin zostaje zniszczona przez tajemniczego smoka morskiego. W tym samym czasie młody Dee przybywa do stolicy Imperium Chin, by służyć cesarzowi. Wplątuje się w intrygę, która początkowo wygląda na zwykłą próbę porwania pięknej kobiety, a okazuje się być międzynarodowym spiskiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
It's Christmas, Carol! 2012, Lektor PL | Familijne, Fantasy
Carol (Emmanuelle Vaugier) jest odnoszącą sukcesy młodą kobietą, która prowadzi wydawnictwo. Kobieta nie ma dobrych relacji ze swoimi pracownikami. Tęsknią oni za poprzednią szefową Eve Miller (Carrie Fisher), która niestety zmarła.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Magic Silver 2: The Great Freeze 2011, Lektor PL | Fantasy, Przygodowe
Władczyni państwa o nazwie Blue Mountain, młoda Blureose (Ane Viola Semb), niespodziewanie odkrywa, że życiu mieszkańców jej kraju zagraża niebezpieczny lodowiec. Postanawia uratować poddanych przed zagładą. W tym celu wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć słynny niebieski róg - magiczny instrument, który potrafi zmieniać pogodę.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Fantasy, Przygodowe
Wysłana przeciwko Korei flota cesarstwa Chin zostaje zniszczona przez tajemniczego smoka morskiego. W tym samym czasie młody Dee przybywa do stolicy Imperium Chin, by służyć cesarzowi.
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
November 2004, Lektor PL | Dramat, Fantasy, Thriller
Chłopak Sopie Jacobs ginie zastrzelony podczas rabunku. Pani fotograf z Los Angeles stara się ze wszystkich sił zapomnieć o tym incydencie. Szamotając się ze swoimi odczuciami życie Sophie zaczyna się zmieniać nastawiając ją coraz bardziej pesymistycznie do przyszłości. Najgorsze jest to, że linia pomiędzy rzeczywistością a fantazją staje się coraz mniej widoczna...
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
Christmas Town 2008, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Komedie
Tydzień przed świętami Bożego Narodzenia Liz McCann (Nicole DeBoer) odwiedza ojca w Hollyville, mieścinie której nie ma na żadnej mapie. Dla zapracowanej i twardo stąpającej kobiety eskapada do miejsca żyjącego atmosferą świąt to strata czasu. Chce jednak, by syn Mason (Gig Morton) mógł lepiej poznać dziadka (Gary Chalk). Liz jest zaskoczona przemianą ojca, a także luźną atmosferą panującą w miasteczku.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Spider-Man Strikes Back 1978, | Akcja, Familijne, Fantasy
Człowiek pająk musi powstrzymać szaleńca, który planuje podłożenie bomby w jednym z nowojorskich wieżowców.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013, Dubbing PL | Przygodowe, Fantasy
Hobbit Bilbo Baggins razem z Gandalfem oraz trzynastoma krasnoludami zmierza do legowiska smoka Smauga. Bohaterowie chcą pokonać bestię i odebrać jej złoto, które ukradła.
Ocena: 10/10 Komentarze: 18
2013, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Billy (Billy Unger), syn archeologa Michaela Stone'a (Ken Streutker), poznaje historię starożytnego medalionu, którego od lat poszukuje jego ojciec. Dzięki swej przyjaciółce Allie (Sammi Hanratty) chłopak dowiaduje się, gdzie może być ukryty tajemniczy przedmiot. Wkrótce dzieci odkopują medalion, który w magiczny sposób przenosi je o dwieście lat wstecz. Próbując odnaleźć drogę do domu, stawiają czoło wielu niebezpieczeństwom.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Noah's Ark 1999, Lektor PL | Dramat, Fantasy, Przygodowe
Telewizyjna wersja biblijnej opowieści jest luźną adaptacją opartą na wątkach z Księgi Rodzaju. Bóg zalewa świat potopem. Jedynie Noe ratuje swoją rodzinę i zwierzęta budując gigantyczną arkę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Przygodowe
Historia Asuny, dziewczyny, która spędza samotnie dni na słuchaniu tajemniczej muzyki wydobywającej się z kryształowego radia, które otrzymała od ojca. Decyduje się jednak, wyruszyć w podróż pełną przygód, aby odszukać chłopca z przeszłości. Podczas swojej wędrówki poznaje piękno jak i okrucieństwo świata i ból straty.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Nejimaki Shima no Bouken 2001, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Komedie
Animowana komedia przygodowa produkcji japońskiej.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Reisen til julestjernen 2012, | Familijne, Fantasy
12-letnia Sonia wyrusza na poszukiwanie magicznej Gwiazdy, by pomóc królowi odzyskać zaginioną córkę.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0