Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Crow 1994, Lektor PL | Fantasy, Thriller
Adaptacja filmowa popularnego komiksu autorstwa Jamesa OBarra. Gitarzysta rockowy i jego narzeczona zamordowani zostają przez czterech wynajętych zabójców. Rok po swojej śmierci mężczyzna, obdarzony ponadludzkimi zdolnościami, wraca do życia i postanawia się zemścić. Przez mroczny świat przemocy i zbrodni prowadzi go olbrzymi czarny kruk - łącznik między światem żywych, a światem umarłych.
Ocena: 6/10 Komentarze: 1
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, Dubbing PL | Fantasy, Przygodowe
Nastoletni czarodziej spędza wakacje u wujostwa. Zgodnie z regulaminem Hogwartu nie używa w tym okresie magii. Pewnego dnia nieświadomie łamie zakaz. Przerażony perspektywą wykluczenia go z ukochanej szkoły ucieka. W pubie spotyka ministra magii,który mówi mu,że Syriusz Black,domniemany morderca jego rodziców,uciekł z więzienia dla czarodziejów- Azkabanu. Teraz usiłuje zabić Pottera. Następnego dnia chłopiec rozpoczyna trzeci rok nauki.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
My Super Ex-Girlfriend 2006, Lektor PL | Fantasy, Komedie
Mat Saunders (Wilson) myśli, że wreszcie znalazł idealną dziewczynę w osobie Jenny Johnson (Thurman), która jest inteligentna, seksowna i ... jest SUPER bohaterem! Gdy jednak Jenny staje się zbyt zaborcza, Mat myśli o zerwaniu. Jako odrzucona kobieta, Jenny wybucha gniewem i nic nie powstrzyma jej przed wykorzystaniem swych ponadnaturalnych mocy do zemsty jakże słodkiej.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Seeker: The Dark Is Rising 2007, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Bohaterem filmu jest chłopiec o imieniu Will, który w przeddzień swych jedenastych urodzin otrzymuje pierwszy Znak. Został wybrany, by stoczyć śmiertelnie niebezpieczną walkę z siłami Ciemności, lecz jeszcze o tym nie wie. Spostrzega tylko, że zwierzęta zaczynają się go bać. Chłopiec posiada moc Prastarego Bractwa i może zwalczyć Zło, które grozi zagładą całemu światu. Aby tego dokonać, musi odszukać pozostałe pięć Znaków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Aquamarine 2006, Lektor PL | Fantasy, Komedie
Dwie dwunastolatki znajdują w basenie syrenę, która dostała się tam podczas wielkiej burzy. W wyniku dziwnego zbiegu okoliczności syrena zakochuje się w młodym chłopaku i tylko dwie dziewczynki mogą jej teraz pomóc...
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
The Lake House 2006, Lektor PL | Dramat, Fantasy
Romantyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznali się i pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy. Dzieli ich różnica, czasu, on mieszkał w tytułowym domku nad jeziorem dwa lata przed nią. Łączy ich jedynie korespondencja. Ale tylko z początku. Ponieważ po dluższej znajomości pojawia się dziwna więź, nie pozwalająca im o sobie zapomnieć.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Laberinto del fauno, El 2006, Lektor PL | Dramat, Fantasy
Choć w filmie pojawiają się baśniowe i mityczne postaci, zdecydowanie nie jest to dzieło adresowane do młodych widzów.

Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno znieść surowość ojczyma. Przez przypadek Ofelia odkrywa w ogrodzie tajemniczy labirynt. Tam spotka Fauna, baśniowego stwora, który rozpozna w niej księżniczkę magicznej krainy, której grozi zagłada.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
1988, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Willow mieszka w krainie karłów, nazywanych Nelwynowie. Pewnego dnia jego dzieci odnajdują nad rzeką małe niemowle. Postanawiają się nim zaopiekować. Jednok niepokój wzbudza fakt, że jest to córka "Dajkidów", czyli wielkich ludzi. Okazuje się, że dziecko to ma zapoczątkować koniec panowania złej królowej. Wysyła więc ona swoje oddziały, by znalazły i zabiły niemowlę. Willow przywiązał się do dziewczynki, pokochał ją.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Water Horse 2007, Dubbing PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Wspaniały film dla całej rodziny. Piękna opowieść zrealizowana na podstawie szkockiej legendy o chłopcu, który odnalazł jajo , w którym było uwięzione tajemnicze stworzenie. Chłopiec opiekuje się zwierzęciem w tajemnicy przed mamą. Lewis uważa, że zwierze jest koniem wodnym. Wkrótce stworzenie jest za duże by je ukrywać, więc zostaje wypuszczone do jeziora.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Debiruman 2004, Lektor PL | Fantasy
Ekranizacja mangi Go Nagai. Opowieśc o nastolatku, który aby zmierzyć się z demonami musi sam połączyć swoje ciało z ciałem demona. Tak powstaje Devilman!
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Meet Joe Black 1998, Lektor PL | Dramat, Fantasy
Brad Pitt i nagrodzony Oscarem Anthony Hopkins odtwórcy głównych ról w filmie "Joe Black" zawierają niezwykłą dżentelmeńską umowę. Potężny i bogaty potentat William Parish (Hopkins) wiedzie pełne wygód i uporządkowane życie do czasu pojawienia się w jego domu gościa - Śmierci (Pitt) z niezwykłą propozycją; opóźni nieuchronny koniec Billa, a w zamian ten będzie jego nauczycielem i przewodnikiem w niecodziennej wyprawie po życiu.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2005, Lektor PL | Fantasy, Komedie
Przepiękna w swej prostocie, romantyczna i niesamowita opowieść o miłości w reżyserii genialnego Luca Besson.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Wu ji 2005, Lektor PL | Akcja, Dramat, Fantasy
Chiny. Odległe czasy nieustannych wojen. Kraina, w której bogowie i ludzie żyją obok siebie. Osierocona dziewczynka przemierza bezkresne przestrzenie. Na swej drodze spotyka wróżkę, która odsłania przed nią perspektywę zostania piękną Księżniczką za cenę złożenia przysięgi, która pozbawia ją możliwości życia z ukochanym mężczyzną.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Dnevnoy dozor 2006, Lektor PL | Akcja, Fantasy
Adaptacja drugiej części trylogii Siergieja Łukjanienko. Anton Gorodetsky (Khabensky), walczący w szeregach "nocnej straży" z siłami ciemności, wchodzi w posiadanie urządzenia, które może przywrócić życie Moskwie, zniszczonej prawie doszczętnie przez apokaliptyczne zdarzenie...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Lost Room 2006, | Fantasy, Przygodowe
"Zagubiony pokój" to mini serial opowiadający historię "niezwykłych rzeczy" pochodzących z pokoju 10 pewnego motelu. Pewnego dnia Joe Miller Policjant pracujący w wydziale zabójstw stał się właścicielem klucza, który otwierał każde drzwi które przenosiły go do 10 pokoju pewnego motelu. Poprzez ten klucz zaczynają się jego kłopoty. Różne grupy ludzi szukające artefaktów chcą zdobyć klucz, który jest najważniejszym z artefaktów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0