Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Apokalipsa / Final Storm / Day of The Apocalypse 2010, Napisy PL | Akcja, Horror
Tom, Gillian i Graham mieszkają na położonej nieopodal miasta farmie. Ich spokój zostaje zakłócony przez straszną burzę, która z minuty na minutę przybiera na sile. W dodatku do ich drzwi puka nieznajomy mężczyzna, który mówi o zbliżającej się apokalipsie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Dead 2010, Napisy PL | Horror
Gdzieś w głębi Afryki dochodzi do katastrofy lotniczej. Wypadek przeżywa garstka ludzi, którzy będą musieli zmierzyć się z hordami zombie. Czy zdołają zbiec przed straszliwą śmiercią?
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Upiór / Ghastly 2011, Napisy PL | Horror
Sunny postanawia zaopiekować się swoim siostrzeńcem, którego matka została brutalnie zamordowana. Kobieta wraz ze swoim mężem i dzieckiem wprowadzają się do domu siostry, który jak się okazuje... jest nawiedzony.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Don't Be Afraid of the Dark 2010, Lektor PL | Horror
Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
2012, Napisy PL | Horror
W 1846 roku grupa osadników, którym przewodził George Donner probowała przekroczyć pasmo górskie położone w Nevadzie. Na skutek mroźnej zimy zostali odcięci od świata. By przeżyć musieli dopuścić się kanibalizmu. Na wędrówkę szlakiem decyduje się grupa przyjaciół...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Lost Tribes of NY City 2009, Napisy PL | Horror, Przygodowe, Thriller
Łódź, na której przebywa grupa przyjaciół zostaje zniszczona przez sztorm. Rozbitkowie trafiają na niezaznaczoną na mapach wyspę, która zamieszkana jest przez humanoidalne stworzenia. Niekoniecznie przyjazne...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2005, Lektor PL | Horror
Tim jako 8-letnie dziecko przeżył tragedię. Jego ojciec został wciągnięty na jego oczach do szafy przez straszliwego stwora zwanego Boogeymanem. Niestety, już nigdy stamtąd nie powrócił. Na domiar złego - nikt nie chce uwierzyć Timowi w to, co się stało. 15 lat później, Tim przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, na pogrzeb swojej matki. Spotyka tam miejscową panią psycholog, która radzi mu, aby spędził noc w domu rodzinnym, by skonfrontować się z Boogeymanem...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Haeckel's Tale 2007, Lektor PL | Horror
Haeckel podróżuje bezdrożami dziewiętnastowiecznej Nowej Anglii. Znajduje nocne schronienie w domu starszego mężczyzny i jego młodej żony. Otrzymuje ostrzeżenie, żeby nie wychodzić w nocy z domu pod żadnym pozorem. Zaalarmowany dochodzącym z ciemności płaczem dziecka i gardłowym zawodzeniem, Haeckel wychodzi w noc - okrutna orgia, której staje się świadkiem wstrząśnie jego światem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Otoshimono 2006, Lektor PL | Horror
Pewnego dnia młodsza siostra Nany znika w tajemniczych okolicznościach po tym jak znajduje wyrzucony na peronie bilet. W międzyczasie szkolna koleżanka Nany – Kanae – zostaje nawiedzona przez nieznaną siłę, po tym, jak w jednym z przedziałów w pociągu znajduje bransoletkę. Nana i były kolejarz zgłębiają tajemnicę bransoletki i w ten sposób poznają historię kobiety, która zginęła w wypadku na tej linii kolejowej..
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Proie / Zdobycz / Prey 2010, Napisy PL | Dramat, Horror, Przygodowe
Nathan wybiera się na jesienne spotkanie rodzinne z żoną, która dopiero planuje powiedzieć mu, że jest w ciąży. Na miejscu oszalały jeleń atakuje jej ojca. Rodzina decyduje się zagłębić w las, aby sprawdzić przyczyny agresywnego zachowania zwierzęcia, nie wiedząc, z czym przyjdzie im się zmierzyć...
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
One Missed Call 2008, Lektor PL | Horror
Beth Raymond (Shannyn Sossamon) w ciągu kilku dni jest świadkiem śmierci dwójki znajomych. Wie, że obie osoby otrzymały wcześniej wiadomości- nagrania przerażających chwil poprzedzających ich śmierć. Połączenia miały miejsce na kilka dni przed śmiercią przyjaciół, ale osoby te zginęły dokładnie w tym czasie i w taki sposób, jaki został przedstawiony w proroczych wiadomościach. Policja twierdzi, że Beth postradała zmysły.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Amityville Haunting 2011, Napisy PL | Horror
Stylizowany na paradokument horror, którego akcja rozgrywa się w owianym złą sławą domu w Amityville. Grupa ekspertów odnajduje zaginione taśmy, na których udokumentowano przerażające doświadczenia pewnej rodziny, która wprowadziła się do domu.
Ocena: 2/10 Komentarze: 2
Rammbock: Berlin Undead 2010, Napisy PL | Horror
Michael przyjeżdża do Berlina odwiedzić swoją byłą dziewczynę Gabi. Nie mógł wybrać gorszej pory. W mieście właśnie wybuchła dziwna epidemia, która zamienia ludzi w maniakalnych morderców. Michael z niepokojem odkrywa, że Gabi nie ma w mieszkaniu. Zamiast niej jest tylko młody Harper, przyuczający się do zawodu hydraulika.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Gin gwai 2002, Napisy PL | Dramat, Horror, Thriller
Bohaterką filmu jest kobieta, której mąż ginie w niewyjaśnionych okolicznościach podczas nurkowania. Zrozpaczona do granic możliwości ma nadzieję, że wkrótce będzie mogła się z nim spotkać. Pragnie doprowadzić się do stanu śmierci klinicznej...
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
War of The Dead 2011, Dubbing PL | Horror, Wojenne
"Stone's War" (pierwotnie zatytułowany "War of the Dead") opowiada historię kapitana Martina Stone'a (Van Der Beek) dowodzącego elitarnym oddziałem złożonym z fińskich i amerykańskich żołnierzy. Wraz ze swoimi ludźmi zostaje wysłany na granicę rosyjsko-fińską by zniszczyć znajdujący się tam bunkier i znajdujących się w nim żołnierzy. Prosta z pozoru misja nie kończy się powodzenie. Zdziesiątkowany oddział Stone'a musi wycofać się do lasu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0