Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Sick House 2008, Lektor PL | Horror
Anna stara się wyjaśnić sprawę tajemniczej śmierci sierot w czasie wielkiej zarazy. Trafia do podziemi dawnego szpitala, gdzie znajduje zamurowany pokój. Wysnuwa hipotezę o kulcie księży morderców. Jej przełożeni nie podzielają tej teorii i postanawiają zamknąć sprawę. Chcąc dowieść słuszności swojej teorii, Anna włamuje się do szpitala.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Brysomme mannen, Den 2006, Lektor PL | Dramat, Horror, Komedie
42 - letni Andreas przybywa do obcego miasta, nie wiedząc jak i dlaczego się tam znalazł. Co więcej - czekają tu na niego dom, praca, a nawet piękna dziewczyna. Z czasem Andreas nabiera przekonania, że trafił do dziwnego świata, z którego nie ma ucieczki.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
205 - Zimmer der Angst 2011, Lektor PL | Horror
Co zdarzyło się w pokoju 205? Dlaczego nikt nie zamieszkał w nim od roku? 19-letnia studentka Katrin, nie zadawała sobie tych pytań, kiedy wynajmowała ten pokój. Cieszyła się z uzyskanej wolności - w końcu wyjechała z domu i uwolniła się od nadopiekuńczego ojca. Semestr właśnie się zaczął i Katrin nie marzyła o niczym innym, jak o zawarciu nowych znajomości, imprezach, chłopakach i oczywiście studiach. Wtedy zaczynają dziać się dziwne rzeczy w jej pokoju.
Ocena: 5/10 Komentarze: 1
« Poprzednia | 1 2 3 ... 120 121 122