Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2011, | Horror
Jacob Kell jest samotny i niezrównoważony psychicznie. Kocha swoją małą siostrzyczkę najbardziej na świecie. Kiedy dziecko zostaje zamordowane przez pijanego ojczyma, Jacob nie może pogodzić się ze stratą siostry. Zna tylko jedną drogę odwetu. Każdy, kto stanie mu na drodze dowie się, że w brutalnej zemście Jacob nie cofnie się przed niczym...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, | Dramat, Horror
Grupa znajomych udaje się na wyspę, gdzie rzekomo zamieszkuje mężczyzna, który uciekł z podziemnego więzienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Fantasy, Horror
Vajrasattve od najmłodszych lat szkolił się w sztukach walki w japońskiej sekcie, przebywając w Chinach w latach 30-tych. Po wypadku, który spowodował śmierć jego brata, Vajrasattva postanawia się zemścić na sekcie, która go wychowała.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Horror, Komedie
Zrealizowany w technologii 3D film opowie historię elity demonologów z brooklyńskiej diecezji, którzy walczą z potężną siłą z innego świata.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Shaapit 2010, Lektor PL | Akcja, Horror, Romans
Historia dziewczyny, którą dotknęła klątwa, przekazywana z pokolenia na pokolenie w jej rodzinie. Dziewczyna nie może kochać i być kochaną. Zjawia się jednak śmiałek, który składa jej śluby i obiecuje dozgonną miłość oraz uwolnienie od klątwy.
Ocena: 5/10 Komentarze: 2
2013, | Horror, Inne
Wybory miss bikini, które mają odbyć się w malowniczym miasteczku położonym w górach zmieniają się w prawdziwy horror, gdy grupa znajomych zostaje zaatakowana przez krwiożercze rekiny.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Horror
Kiedy do miasta przybywa Ethan, nastoletnia sąsiadka uświadamia go, że dom, w którym zamieszkał, jest nawiedzony.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Horror
Grupa studentów po zakończeniu nauki udaje się na zasłużone wakacje. Jeden z nich zarażony jest tajemniczym wirusem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2007, Napisy PL | Horror
Reporterka postanawia przeprowadzić śledztwo w sprawie istnienia filmów snuff. Niebawem trafia do świata o którego istnieniu nie miała wcześniej pojęcia, gdzie rządzą niezwykłe obrazy śmierci i przemoc.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Dark Corners 2006, Lektor PL | Horror
Zmartwiona młoda kobieta (Thora Birch) budzi się pewnego dnia jako inna osoba - osoba, która jest prześladowana przez kreatury.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mongolian Death Worm 2010, | Horror
Jedna z amerykańskich kompanii naftowych rozpoczyna eksperymentalną metodę wiercenia na mongolskiej pustyni. Wywabia to na powierzchnię, żyjące w głębszych warstwach ziemi, ogromne, mięsożerne robale, które zagustowawszy w ludzkim mięsie, zaczynają polować na pracowników firmy i znajdujących się w okolicy ludzi.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Prowler 1981, Lektor PL | Horror
Żołnierz powraca z frontu i odkrywa, że narzeczona zdradziła go z najlepszym przyjacielem. Zrozpaczony morduje niewierną oraz jej partnera i znika bez śladu. Od tego czasu w każdą rocznicę tej tragedii miasteczko nawiedza okrutny i nieuchwytny morderca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Skinwalker Ranch 2013, | Horror
Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które wstrząsnęły ludźmi na całym świecie. Zespół naukowców dokumentuje nadprzyrodzone zjawiska, które mogły mieć wpływ na zaginięcie 10-letniego chłopca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Only Lovers Left Alive 2013, Napisy PL | Horror, Romans
"Only Lovers Left Alive" to historia niezwykłej miłości dwojga wampirów, którzy są w sobie zakochani od wieków. Podziemny muzyk Adam (Tom Hiddleston) ponownie jednoczy się ze swoją enigmatyczną ukochaną (Tilda Swinton). Dodatkowo, kierunek, w którym zmierza działalność ludzka przyprawia Adama o depresję.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Hunger 1983, Lektor PL | Horror
Miriam, starożytna kobieta wampir od wieków odżywia się krwią swoich kochanków co pozwala jej zachować wieczną młodość. Niestety, jej mężczyźni po ukąszeniu bardzo szybko się starzeją i w przeciągu krótkiego czasu umierają.
Podobne nieszczęście spotyka Johna, młodego chłopaka. Ten udaje się po pomoc do dr Sarah Roberts, pani naukowiec pracującej nad eliksirem młodości. Kiedy Miriam dowiaduje się o tym rusza śladem byłego kochanka...
Ocena: -/10 Komentarze: 0