Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Fright Night 2: New Blood 2013, Lektor PL | Horror
Charley Brewster i Peter Vincent ponownie jednoczą swoje siły, gdy okazuje się, że w sąsiedztwie jednego z nich zamieszkuje groźna wampirzyca, Regine Dandrige. Regine jest siostrą zamordowanego w prequelu Jerry'ego Dandrige'a i planuje pomścić śmierć krewnego.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Creature from the Black Lagoon 1954, | Horror, Przygodowe
Ameryka Południowa. Rejony Amazonki. Podczas wykopalisk doktor Maia odnajduje fragment zagadkowego szkieletu z dewonu. Grupa naukowców zainteresowana skamieliną wyrusza w ekspedycję w poszukiwaniu kolejnych odkryć. Decydują się wpłynąć do Czarnej Laguny, z której jeszcze nikt nie wrócił żywy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2003, | Horror
Na zapomnianej przez ludzkość pustyni zamieszkują groźne kreatury. W miejsce to udaje się John Croix, który zamierza przeciwstawić się mrocznym istotom...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Swamp Devil 2008, | Horror
Ciemne sekrety małego miasta na południu Ameryki zostają ujawnione po seriach strasznych morderstw. Kiedy tutejszy mieszkaniec Howard Blaine zostaje oskarżony o zbrodnie, jego córka Melania usiłuje oczyścić jego imię ale wkrótce dowiaduje się, że prawdziwy zabójca nie jest nawet człowiekiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
De Griezelbus 2005, Lektor PL | Horror, Przygodowe
Wrażliwy Onnoval jest najlepszym uczniem w klasie. Podkochuje się w Liselore, byłej dziewczynie klasowego osiłka Gino. Nauczyciel Meester de Vriend widzi w chłopcu obiecującego pisarza. Gino nieustannie dokucza Onnovalowi, ten jednak nie reaguje na zaczepki, wierząc, że kolega jest wilkołakiem. Podczas gościnnego wykładu w klasie chłopca znany autor powieści grozy Nol van Paulo radzi Onnovalowi, by ten nigdy nie pisał opowiadania dla złego Ferluciego.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Sennentuntschi 2010 2010, Napisy PL | Horror
Akcja filmu skupia się wokół szwajcarskiej legendy o słomianej lalce, która dotrzymywała towarzystwa samotnym pasterzom. Ożywiali oni kukłę za pomocą demonicznych czarów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Love Bite 2012, Lektor PL | Horror, Komedie
Rainmouth - senne miasteczko położone na brytyjskim wybrzeżu. Okoliczne nastolatki w czasie wakacji świetnie się bawią. Za dnia pracują w miejscowej fabryce, a wieczorami imprezują. Wyjątkiem jest Jamie (Ed Speleers), który wbrew swojej woli musi pomagać matce w prowadzeniu małego hotelu. Wszystko zmienia się, gdy chłopak poznaje śliczną amerykańską turystkę - Julianę (Jessica Szohr).
Ocena: 5/10 Komentarze: 0
2012, | Dramat, Horror
Grupa dziewcząt, świętując urodziny jednej z koleżanek w opuszczonym magazynie, zostaje sterroryzowana przez brutalnych włóczęgów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2009, | Fantasy, Horror, Romans
Evelyn, młoda kobieta zaczyna zgłębiać swoją kobiecość i po raz pierwszy odkrywa, że nic nie jest takie jakim jej się wydawało. Zdezorientowana i zagubiona w relacjach ze swoim bliskim przyjacielem Chrisem dziewczyna jeszcze bardziej odpływa w świat fantasy i lekceważenia zasad rzeczywistości.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Knock 2012, Napisy PL | Fantasy, Horror
Jeong-hwa wprowadza się do nowego domu, wkrótce zacząną się w nim dziać dziwne rzeczy - każdej nocy ktoś puka do jej drzwi.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2009, PL | Horror
Etiuda filmowa SchizofREMia jest nawiązaniem do powieści grozy. 14-letni Mateusz przez swoją ciekawość i przypadek wplątuje się w wydarzenia mogące doprowadzić do rozwiązania skrywanej od lat tajemnicy starego pensjonatu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Horror
Zaskakująca i mrożąca krew w żyłach historia rozgrywa się w londyńskim szpitalu. Jedna z pielęgniarek popełnia samobójstwo, a dodatkowo, tego samego wieczoru, z oddziału noworodków znika niemowlę. Sprawą zająć się ma najlepszy w mieście detektyw Edwards. Historia komplikuje się jednak jeszcze bardziej, gdy w szpitalu zaczynają rządzić siły nadprzyrodzone. Dowiadujemy się, że od skradzionego niemowlaka, zależy przyszłość całej ludzkości.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Sawney: Flesh of Man 2012, Lektor PL | Horror
Historia szkockiego kanibala i jego morderczej rodziny odpowiedzialnych za tysiąc zabójstw.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Horror, Inne
Tajemnicza wiązka światła pochłania Marka z jego własnego domu. Seth, który widział go ostatni przed zniknięciem podejrzewa, że jest on sprawcą dziwnych morderstw.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Horror
Wiele lat po wojnie nazistowska komórka próbuje przywrócić dawny ustrój i zapoczątkować IV Rzeszę. Na ich drodze staje grupka żołnierzy i naukowców.
Ocena: -/10 Komentarze: 0