Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2011, | Inne
Od 1995 roku w ostatnią sobotę lipca na deskach niezwykłego koszalińskiego amfiteatru z krytą widownią na 5 tysięcy widzów spotykają się satyrycy, prześmiewcy, kabareciarze, aby do łez rozbawić publikę spragnioną śmiechu, ale też refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Festiwal powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego lidera kabaretu Koń Polski, który od początku jest producentem, scenarzystą i reżyserem imprezy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Druga część widowiska kabaretowego zorganizowanego w malowniczych ruinach zamku w Szydłowie. Tydzień temu satyrycy zaprezentowali polskie duchy, które według legend pojawiały się w majątkach na terenie województwa świętokrzyskiego. Dziś scenę opanują cudzoziemskie zjawy. Wśród niezwykłych gości znajdą się m.in. Belfegor z Luwru, Dracula, Frankenstein oraz duchy znanych postaci historycznych jak Napoleon.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Trzeciego dnia jubileuszowego festiwalu w Mrągowie na scenie pojawią się nie tylko muzycy, lecz także znani polscy satyrycy. Po raz pierwszy w historii Pikniku Country na deskach amfiteatru nad jeziorem Czos zagości kabareton. W ramach specjalnego programu „Łowcy. B na Dzikim Zachodzie”, oprócz tytułowych Łowców, wystąpią również Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących oraz formacja DNO.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Relacja z I i II Rundy Driftingowych Mistrzostw Polski (2011)
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scream 1996, Lektor PL | Horror, Inne, Thriller
W małym miasteczku Woodsboro grasuje seryjny zabójca. Swe ofiary wybiera spośród uczniów miejscowej szkoły. Dzwoni do nich, proponując quiz ze znajomości popularnych filmów grozy. Horror zaczyna się, gdy nieszczęśnik popełnia błąd. Sidney Prescott jeszcze nie doszła do siebie po stracie matki, która została zamordowana przed rokiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 2
2011, | Inne
To wielki dzień dla Wrocławia. Dziś wieczorem na nowym stadionie na Pilczycach pierwsza duża impreza, a zarazem największe wydarzenie sportowe w dotychczasowej historii Wrocławia - walka Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką.
Według organizatorów, pojedynek ma oglądać na stadionie prawie 45 tysięcy widzów, a przed telewizorami - nawet pół miliarda ludzi z całego świata. Transmisję z wrocławskiej gali pokażą telewizje z blisko 140 krajów świata.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Sex Files 2001, Lektor PL | Inne
Doktor Catherine Hood zajmuje się naukowymi badaniami na temat popędu płciowego, o których rzadko kiedy myśleliśmy, ponieważ zajmowaliśmy się zwykłymi metodami pożądania. Serial ukazuje nam ciekawe wywiady, oraz wypowiedzi ludzi zawodowo związanych z erotyką, pornografią, nagością i "uprawianiem miłości". Głównym celem serialu jest poszerzenie widzom wiedzy na temat seksu, oraz wszystkiego co z nim związane.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Pura formalità, Una 1994, Napisy PL | Inne, Thriller
W deszczową noc policjanci z małego posterunku odnajdują mężczyznę biegnącego drogą. Zabierają go ze sobą, udzielają pomocy. Właściwie może iść, muszą tylko mieć jego zeznania. Te zeznania, tytułowa czysta formalność, okazują się zagadką kryminalną, spowiedzią z życia, torturą, ukojeniem i tym wszystkim co Gerard Depardieu i Roman Polański potrafią, w swej najlepszej klasie, wydobyć z wyśmienitych dialogów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Mist 2007, Napisy PL | Horror, Inne
Po przejściu gwałtownej nawałnicy artysta, David Drayton i społeczność niewielkiego miasteczka stają się ofiarami morderczego ataku istot grasujących w gęstej i nienaturalnej mgle. Krążą wieści o eksperymencie zwanym "Projekt Grot Strzały", przeprowadzonym w położonej nieopodal tajnej bazie wojskowej, ale pytanie o pochodzenie śmiertelnych wyziewów jest drugorzędne dla grupy, jeśli chodzi o jej szanse na przetrwanie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Devil's Double 2011, Lektor PL | Inne, Thriller
Jest rok 1987, Bagdad to plac zabaw dla bogaczy, gdzie wszystko ma swoją cenę, gdzie zakorzeniona jest zdrada i korupcja. Gdy do pałacu Saddama zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper) - dostaje on ultimatum: jeśli nie stanie się dublerem syna Hussaina - jego rodzina zginie. Rozpoczyna więc swą podróż jako jeden z najpotężniejszych i najbardziej znienawidzonych. Uczy się mówić, chodzić i wyglądać jak Uday Hussain.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała dwunastu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy.
Program "Czerń czy biel" to ponad 2 godziny zabawnych rozważań na temat wyższości bieli nad czernią i odwrotnie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
W piątek 21 marca w katowickim Spodku odbył się pożegnalny koncert Paktofoniki, poprzedzony wręczeniem muzycznych nagród polskiej sceny hip-hopowej "Magazynki" przyznawanych przez czytelników Magazynu Hip-Hop PL.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Dokumentalne, Inne
Artur Szpilka, o którym mówi się, że jest przyszłością polskiego boksu, zmierzy się dzisiaj z 40-letnim Davidem Saulsberry. To dziewiąty pojedynek polskiego pięściarza, i dziewiąty w Stanach Zjednoczonych.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Stenhuggaren 2009, Lektor PL | Dramat, Inne, Thriller
Wracający z nocnego połowu rybak z miasteczka Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji znajduje w swoich sieciach zwłoki dziewczynki. Z pobieżnych oględzin wynika, że dziecko utonęło, lecz dalsze śledztwo dowodzi, iż padło ono ofiarą morderstwa. Inspektor Patrik Hedström (Niklas Hjulström) tym mocniej angażuje się w sprawę, że niedawno on i Erika (Elisabeth Carlsson) zostali rodzicami. Ustalenie tożsamości zabójcy wymaga jednak cofnięcia się do wydarzeń z lat 30.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Film dokumentalny „Zaklinacz Deszczu” to obraz uzupełniający nowy album donGURALesko, który dołączony został do płyty w specjalnym, dwupłytowym wydaniu DVD dostępnym tylko w przedsprzedaży na oficjalnej stronie artysty. Cały nakład tego wydawnictwa wyczerpał się błyskawicznie, ostatnią szansą na zobaczenie filmu w całości pozostaje więc premiera kinowa
Ocena: -/10 Komentarze: 0