Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2011, PL | Inne
Gala KSW 17. W walkach wieczoru zmierzyli się Mariusz Pudzianowski z Jamesem Thompsonem oraz Mamed Khalidov z Jesse Taylorem.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Welcome to Collinwood 2002, Lektor PL | Komedie, Inne
Drobny złodziejaszek Cosimo (Luis Guzman) dostaje plan doskonałego skoku od kumpla skazanego na dożywocie. Jest jednak mały problem - najpierw musi wydostać się z więzienia lub znaleźć kogoś, kto za 15 tys. dolarów odda rok lub nawet 3 lata wolności i zastąpi go za kratkami. Cosimo prosi więc o pomoc swoją dziewczynę Rosalind (Patricia Clarkson). Znajduje ona pięciu facetów, którzy nie chcą wprawdzie iść do więzienia, ale za to pragną wziąć udział w akcji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, PL | Inne
"KROSNY - Too funny for words!" jest zabawą dla całej rodziny. Ireneusz KROSNY zaprasza widza do podróży przez karykaturę codzienności i spojrzenia na rzeczywistość mimochodem. Poprzez uniwersalny rodzaj przekazu oraz genialne opanowanie mowy ciała, Ireneusz Krosny nieustannie wprawia w podziw publiczność międzynarodowych festiwali, teatrów i produkcji telewizyjnych na całym świecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Dokumentalne, Inne
Wyprawa na bałtyckie trocie i łososie niejedno ma imię. Od dawna podpatrywaliśmy i nadal to robimy Skandynawów, dla których nic, co dotyczy morskich salmonidów nie jest obce, a efekty możecie obejrzeć na naszym filmie instruktażowym - podstawowym kursie morskiego trollingowania.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2009, PL | Inne, Inne
"10-lecie Ani Mru-Mru” to zapis DVD, specjalnego, jubileuszowego koncertu Kabaretu,
który odbył się w przepięknej sali Opery Wrocławskiej w dniu 15 kwietnia 2009 roku.W programie oprócz Jubilatów gościnnie wystąpili:Cezary Pazura,Piotr Bałtroczyk i Robert Górski..Ponad 3 godzinny spektakl wypełniły najpopularniejsze skecze i piosenki Ani Mru-Mru przeplatane występami zaproszonych gwiazd, solo i wspólnie z Kabaretem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Fantastyczny koncert Zucchero, nagrany w ramach trasy "Chockabeck World Tour". Włoski artysta zasłynął takimi hitami jak Senza una Donna, Diamante, Diavolo in Me, Baila (Sexy Thing) oraz fantastycznym duetem z Luciano Pavarottim - Miserere.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Inne
Pierwsza plyta DVD kabaretu Smile to rejestracja wystepu, ktory odbyl sie w lubelskiej ACK Chatce Zaka dnia 20 lutego 2011 r. Kabaret na te okolicznosc przygotowal dziesiec najbardziej lubianych przez publicznosc skeczy oraz piosenek. Calosc przedstawienia poprowadzila w zabawnie nieporadny sposob rodzina, ktorej glowa jest ulubieniec publicznosci - Pan Stanislaw.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bermuda Triangle Exposed 2010, Lektor PL | Dokumentalne, Inne
Próba rozwiązania zagadki Trójkąta Bermudzkiego. W programie badanie głębin oceanu, fal, wirów i anomalii magnetycznych w rejonie, w którym dochodzi do niewyjaśnionych zniknięć.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, Lektor PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Znaleziony zostaje martwy młody mężczyzna. Jego ciało jest nagie i mocno poobijane. Autopsja wykazuje we krwi ofiary obecność GHB, narkotyku zwanego "pigułką gwałtu". Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został porwany, był wykorzystywany seksualnie i torturowany. Istnieją przesłanki, że za zbrodnią stoi gang, który wcześniej porywał już ludzi, jednak mężczyzna stał się ich pierwszą ofiarą śmiertelną.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
We Own the Night 2007, Lektor PL | Dramat, Inne
Akcja filmu "We own the night" rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Przedstawia rozgrywki nowojorskich policjantów między rosyjskimi mafiosami. Główny bohater opowieści, Joseph, który jest właścicielem nocnego klubu dowiaduje się że rosyjski gang narkotykowy ma listę policjantów, których zamierza zlikwidować. Gdy okazuje się że na licie jest jego brat Bobby i ich ojciec, tylko Joseph będzie mógł ich ocalić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, PL | Inne
Relacja z wyjątkowego kabaretowego show, który odbył się 24 lutego tego roku w warszawskiej Sali Kongresowej. Z okazji zbliżających mistrzostw Europy w piłce nożnej najlepsi polscy satyrycy przygotowali specjalny, piłkarski program. Na scenie występują Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Limo, Łowcy.B, formacja Smile oraz Jerzy Kryszak. Widzowie zobaczą m.in. oryginalne wykonanie nieoficjalnego hymnu polskiego kibica pt.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Earth's Final Hours 2011, Lektor PL | Inne
W Ziemię uderza materia wypływająca z białej dziury, wytrącając planetę z jej pierwotnej orbity. Grupa agentów rządowych ma za zadanie odnalezienie zapomnianej stacji badawczej, która może być jedyną nadzieją ludzkości.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Kommissarie Winter 2010, Lektor PL | Inne
W podupadającym hotelu "Royal" w centrum Göteborga zostaje zamordowana młoda kobieta. Obok jej zwłok znajduje się list pożegnalny, lecz śledczy szybko wykluczają samobójstwo. Odkrywają też, że przed śmiercią dziewczyny ktoś zrobił gipsowy odlew jej ręki. Komisarz Winter uświadamia sobie, że był już wcześniej w pokoju numer 10, w którym znaleziono ofiarę. Było to przed osiemnastu laty, gdy prowadził dochodzenie w sprawie zniknięcia pewnej kobiety.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
1927, Napisy PL | Inne
Przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy stwarzają plany (ale nie wiedzą jak wszystko działa), oraz robotników, którzy wytwarzają (ale nie mają żadnej wizji). Są od siebie kompletnie odseparowani, ale razem tworzą jednak całość. Jeden człowiek z grupy myślicieli ośmiela się odwiedzić podziemia, gdzie robotnicy wykonują trudną pracę. Jest bardzo zdziwiony tym, co zobaczył...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mecz Grecja - Czechy 2012, PL | Inne, Thriller
Euro 2012: Mecz Grecja - Czechy.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0