Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Immortel (ad vitam) 2004, Lektor PL | Akcja, Inne, Thriller
Początek XXIII wieku. Gdzieś na trzech poziomach Nowego Jorku mieszka kobieta o niebieskich włosach, która płacze niebieskimi łzami. Nazywa się Jill Bioskop. Horus, skazany na śmierć przez swoich towarzyszy bóg o głowie sokoła przebył pół wszechświata, by ją odnaleźć. Zostało mu siedem dni życia, aby spotkać się z Jill w labiryncie miasta i uwieść ją, co zapewni mu nieśmiertelność. Do tego potrzebne mu jednak ludzkie ciało.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Prophète, Un 2009, Lektor PL | Akcja, Dramat, Inne
"Prorok" to zdobywca Grand Prix festiwalu w Cannes, nominowany do Oscara, okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów ostatnich lat. Krwista gangsterska saga o francuskiej mafii, kolejna po włoskiej „Gomorze” znakomita europejska odpowiedź na filmy Scorsese i de Palmy. Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam, ale ma w sobie spryt, który sprawia, że szybko się uczy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Sopocka Noc Kabaretowa to kilka godzin świetnej zabawy. Na scenie pojawi się 12 najlepszych satyryków i kabareciarzy. Po raz kolejny widzowie przekonają się, że Sopot TOPtrendy Festiwal jest nie tylko ważnym muzycznym wydarzeniem roku, ale i ucztą dla wszystkich fanów dobrej kabaretowej zabawy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Dubbing PL | Inne
Gala w Bydgoszczy: waga ciężka: Artur Szpilka - Gonzalo Omar Basile Kolejna gala z cyklu Wojak Boxing Night. W pojedynku wieczoru niepokonany na zawodowym ringu Artur Szpilka zmierzył się z Argentyńczykiem Gonzalem Omarem Basilem, dla którego jest to dopiero trzecia walka na obcym kontynencie (02.06.2012).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Bob Sapp będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 19. Nazwisko rywala jest medialne, ale sportowo to dla Pudzianowskiego krok w tył. Mariusz Pudzianowski po dwóch walkach z Jamesem Thompsonem zmierzy się z Bobem Sappem. Amerykanin, który znany jest z występów w formule K-1 oraz walk w MMA w federacji Pride przegrał aż dziewięć z jedenastu ostatnich pojedynków. 11 marca w Bombaju zmierzył się z Jamesem Thompsonem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Inne
Rodney Wallace będzie rywalem Mameda Chalidowa na gali KSW 19, która 12 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. 30-letni Rodney Wallace będzie najbliższym rywalem Mameda Chalidowa. Amerykanin większość swoich pojedynków tyczył w kategorii półciężkiej, ale to reprezentujący Polskę Czeczen będzie miał przewagę warunków fizycznych. Mamed jest wyższy od Wallace'a i będzie faworytem tego starcia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mecz Irlandia - Chorwacja 2012, | Inne
Mecz Irlandia - Chorwacja
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Lektor PL | Inne
W sobotę, 23 czerwca br. wielki plenerowy koncert organizowany w ramach „Wianków nad Wisłą” rozpocznie tegoroczną muzyczną trasę Radia ZET i TVP2 – „Lato ZET i Dwójki”. Wystąpią na nim m.in. Katie Melua, Edyta Górniak, Myslovitz, Wilki i Ryszard Rynkowski z chórem „Bitwy na głosy”. Koncert będzie można zobaczyć tego samego dnia w TVP2 (część I: 23.05 i część II: 00.10). Poprowadzą go Agnieszka Szulim (TVP2) oraz Rafał Olejniczak, (Radio ZET).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2003, Napisy PL | Akcja, Inne, Thriller
W wyniku epidemii większość mieszkańców Ziemi poniosła śmierć. Podczas pracy nad szczepionką zapobiegającą zarażeniu - którą trzeba brać co osiem godzin - zostaje zamordowany profesor, który ją wynalazł. Śledztwo w sprawie prowadzi detektyw, który wstrzyknął sobie ostatnią dawkę leku. Odtąd jest jedyną nadzieją dla nękanego zarazą społeczeństwa...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
« Poprzednia | 1 2 3 ... 139 140 141