Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Fading Gigolo 2013, Lektor PL | Komedie
Dwóch przyjaciół, właściciel księgarni i florysta, próbują sił w najstarszym zawodzie świata.
Ocena: 6/10 Komentarze: 3
Man of the House 1995, Lektor PL | Familijne, Komedie
Komedia rodzinna. Zazdrosny o swoją matkę jedenastoletni Ben próbuje za wszelką cenę pozbyć się z domu jej narzeczonego, Jacka. Nie jest to jednak tak łatwe jak mu się wydawało...
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Switching Channels 1988, Lektor PL | Dramat, Komedie
Christy Colleran - ofiarna i przebojowa dziennikarka poprzez życie na zbyt wysokich obrotach została doprowadzona na skraj wytrzymałości. Wobec takiego rozwoju wypadków John L. Sullivan IV - szef stacji (SNN - Satelite Network News) i jednocześnie eks-mąż Christy postanawia wysłać ją na urlop. Jakież zdziwienie nastąpi w redakcji gdy Colleran powróci z wypoczynku wraz z nowym narzeczonym - milionerem Blainem Binghamem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Hip Hip Hora 2004, Napisy PL | Dramat, Komedie
Sofie podczas imprezy ze szkolnymi przyjaciółmi nieszczęśliwie upija się do nieprzytomności. Jej niepoważni koledzy robią jej kompromitujące zdjęcia, które wkrótce puszczają w obieg po szkole. Od tej pory dziewczyna uchodzi wśród rówieśników za łatwą, przyjaciółki - Emma i Amanda - unikają jej. Sofie musi nauczyć się bronić i odzyskać zaufanie ojca.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Mike Tyson Undisputed Truth 2013, Lektor PL | Dokumentalne, Komedie, Inne
Mike Tyson, jeden z najbardziej znanych bokserów w historii sportu, opowiada o swoim życiu. Z dystansem wspomina swoje życiowe wzloty i upadki, kontrowersyjne zdarzenia, młodość na Brooklynie i początki kariery sportowej.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Powder Room 2013, Lektor PL | Komedie
Podczas spotkania z przyjaciółkami z uczelni, Sam jest zmuszona do przewartościowania swojego życia. Kobieta buduje skomplikowaną fasadę, aby przekonać siebie i swoje przyjaciółki, że osiągnęła wszystko. Ale kiedy do akcji wkracza trio oddanych koleżanek, ta starannie zbudowana fikcja burzy się z każdym kolejnym drinkiem, papierosem i incydentem w toalecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Igra v pravdu 2013, Napisy PL | Dramat, Komedie
Trzech przyjaciół, którzy kiedyś razem studiowali spotyka się u jednego z nich aby pogadać przy wódeczce i powspominać młodość. Biznesmen Mark (Dmitrij Marjanow) proponuje, aby zaprosić "dziewczynki", lecz nie znajduje poparcia u przyjaciół: diler samochodowy Giennadij (Konstantin Juszkiewicz) raczej z przyzwyczajenia dochowuje wierności żonie, a gospodarz mieszkania – fizyk Anatolij (Jurij Kucenko) – przygotował dla wszystkich niespodziankę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
No se Aceptan Devoluciones 2013, Lektor PL | Dramat, Komedie
Beztroskie życie Valentina (Eugenio Derbez) w słonecznym Acapulco zostaje przerwane, gdy zostaje mu podrzucone niemowlę. Mężczyzna opuszcza Meksyk i wyrusza do Los Angeles w poszukiwaniu matki dziecka. Zamiast tego znajduje nowy dom dla siebie i dla małej Maggie (Loreto Peralta). Przez sześć lat Valentin wychowuje dziewczynkę zarabiając na życie jako jeden z najlepszych kaskaderów w Hollywood. Szczęśliwe życie obojga przerywa pojawienie się biologicznej matki Maggie.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Rosencrantz and Guildenstern Are Undead 2009, Lektor PL | Horror, Komedie
Bezrobotny Julian zostaje zmuszony przez swojego ojca do przyjęcia posady reżysera. Ma przygotować nietypową inscenizację "Hamleta". Adaptację sztuki napisał tajemniczy rumuński impresario Theo Horace. W rzeczywistości jest on wampirem. Reżyser wpada na trop starodawnego spisku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Komedie
Svengali to kinowa wersja serialu satyrycznego prezentowanego swego czasu na YouTubie. Serial był satyrą na przemysł muzyczny. Opowiadał o dwóch Walijczykach, którzy mają plan zostać menadżerami najlepszej kapeli świata.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, PL | Komedie
Mela i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się mieszkaniem wuja. Okazuje się ono nie tylko luksusowe, ale i niezwykłe. Melania, zgłębia historię domu i odkrywa, że na ulicy Piusa 17 - dziś Pięknej - przed wojną znajdowała się niemiecka ambasada. Winda, która znajduje się w budynku, nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie: z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
The Best Man Holiday 2013, Napisy PL | Komedie
Po piętnastu latach dochodzi do spotkania przyjaciół ze studiów.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension 1984, Lektor PL | Komedie, Inne
Buckaroo Bazai ( Peter Weller ) to najsławniejszy człowiek na świecie, o iście renesansowej skali talentów -
jest najlepszym na całej Ziemi neurochirurgiem, naukowcem, tajnym agentem i piosenkarzem rock and
rollowym, to jego się wzywa, gdy ma być zrobione coś niemożliwe do wykonania...
Własnie Buckaroo pracuje nad "ósmym wymiarem". Eksperymenty mają umożliwić podróże w czasie i w
przestrzeni.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Komedie, Inne
Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
American Virgin 2008, | Komedie
Świeżo upieczona studentka Priscilla (Jenna Dewan) jest dziewicą – i to nie z braku okazji, ale z wpojonego przez rodziców przekonania, że czystość należy zachować do dnia ślubu. Takie podejście dosyć mocno kontrastuje ze stylem życia jej nowych kolegów i koleżanek. Dość wspomnieć, że do ulubionych zajęć jej współlokatorki, Naz (Brianne Davis), należy palenie trawki, grupowy seks oraz zabawa z wielkim wibratorem... Ale Priscilla pozostaje wierna swoim zasadom.
Ocena: -/10 Komentarze: 0