Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Spy: Undercover Operation 2013, | Komedie, Romans
Agent wywiadu, który ukrywa prawdziwą tożsamość przed żoną, otrzymuje kolejne zadanie i udaje się do Tajlandii.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
A Zed & Two Noughts 1985, | Dramat, Komedie
Lekarz Oliver Deuce jest zdruzgotany, gdy jego żona ginie w wypadku samochodowym zabita przez łabędzia, więc zaczyna wraz z bratem badać rozkład zwierząt, w rozpaczliwym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego oni sami rozkładają się wewnętrznie. Próbują uchwycić śmierć, zrozumieć czym jest, by móc się z nią pogodzić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Film opowiada o dwojgu bardzo zdolnych ludziach, którzy poznają się w dość...nietypowych okolicznościach. Chłopak ma opinię co najmniej narwańca, dlatego koleżanka odradza głównej bohaterce angażowanie się w ten związek. Rzeczywiście w pewnym momencie nerwy puszczają i zdarza się sytuacja, która ma wpływ na późniejsze życie bohaterów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Horror, Komedie, Romans
Ari jest młodą i atrakcyjną dziewczyną, która zostaje zaproszona na sesję zdjęciową. Aspirująca na modelkę kobieta nie wie, że po drugiej stronie aparatu stoi bezwzględny seryjny morderca, który zdjęcia swoich ofiar rozsyła do prasy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Nessuno mi può giudicare 2011, Lektor PL | Komedie
35-letnia Alice (Paola Cortellesi) mieszka w pięknej willi w Rzymie. Ma męża, 9-letniego syna (Giovanni Bruno) i trzy gosposie. Żyć nie umierać. Wkrótce ta sielanka zamieni się w prawdziwy koszmar. Niespodziewanie mąż Alice ginie w wypadku, pozostawiając po sobie ogromne długi. Kobieta musi jak najszybciej znaleźć sposób na ich spłacenie, aby służby socjalne nie odebrały jej syna.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bad Taste 1987, | Horror, Komedie, Inne
Czterech agentów z Sił Powietrznych Nowej Zelandii i Ligii Obrony Kosmicznej przyjeżdża do małego nowozelandzkiego, rybackiego miasteczka by przeprowadzić śledztwo w sprawie obcych, którzy zmasakrowali ludność tego miasteczka w celu użycia ich jako składników w ich nowym intergalaktycznym jedzeniu fastfoodowym.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Horror, Komedie
Ciasteczkowy zabójca ucieka z zakładu dla obłąkanych wypieków, używając wehikułu czasu, który cofa go do roku 1976 - pełnego rolek, dyskotek i potencjalnych ofiar.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
La Kryptonite nella borsa 2011, Lektor PL | Dramat, Komedie
Neapol, 1973 rok. 9-letni Peppino (Luigi Catani) wychowuje się w dysfunkcyjnej rodzinie. Nie może liczyć na zainteresowanie pogrążonej w depresji matki, Rosarii (Valeria Golino). Z kolei uwagę jego ojca, Antonia (Luca Zingaretti), pochłaniają kolejne romanse. Chłopcem zajmują się liczni wujkowie. Ulubieńcem malca jest ekscentryczny Gennaro (Vincenzo Nemolato). Noszący czerwoną pelerynę mężczyzna wierzy, że jest Supermanem. Pewnego dnia jednak ginie w tragicznym wypadku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Protocol 1984, Lektor PL | Komedie
Naiwna Sunny jest kelnerką w barze. Pewnego razu zapobiega zamachowi na Emira i ratuje jego życie. Jej dokonania nie przechodzą w mediach bez echa, czym zainteresował się Biały Dom. W nagrodę otrzymuje pracę w Waszyngtonie. Zaczyna nowe życie, które wcale nie okaże się łatwiejsze od pracy w barze. Tym bardziej, że będzie musiała stawić czoła pewnemu Arabowi ...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Taking Care of Business 1990, Lektor PL | Komedie
Złodziej samochodów, Jimmy Dworski, właśnie kończy odsiadywanie kary więzieni. Od zwolnienia dzieli go tylko kilkadziesiąt godzin. Niespodziewanie wygrywa bilet na najważniejsze w sezonie rozgrywki między czołowymi drużynami baseballowymi. Prosi więc naczelnika więzienia, kapitana Toolmana, by zezwolił na wcześniejsze zwolnienie. Gdy naczelnik zostaje nieugięty, Jimmy ucieka z zakładu ukrywając się pod autokarem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
L'Antidote 2005, Lektor PL | Komedie
Szef wielkiego przedsiębiorstwa Jacques-Alain Marty przechodzi załamanie. Od paru tygodni cierpi na dziwne ataki, na skutek, których zaczął się jąkać i stracił swój wojowniczy temperament. Wszystko to ma miejsce przed decydującym starciem z największym konkurentem firmy ? potentatem medialnym Stevenem Brickmanem. Jego lekarz proponuje niezwykła terapię. Czy najlepszym antidotum na kłopoty będzie postać mało rozgarniętego księgowego Andre Morina?
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bank$tas 2013, | Komedie
Peter Hoss jest bankierem, który zbija majątek na udzielaniu niekorzystnych kredytów studenckich. Krętactwa mężczyzny postanawiają ukrócić dwaj koledzy z uczelni, którzy mają dość praktyk przebiegłego właściciela banku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Komedie
Gospodarz telewizyjnych wiadomości wraz z kolegami tworzy całodobowy kanał informacyjny.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Feuchtgebiete 2013, Napisy PL | Dramat, Komedie
Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona – nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
American Virgin 2008, | Komedie
Świeżo upieczona studentka Priscilla (Jenna Dewan) jest dziewicą – i to nie z braku okazji, ale z wpojonego przez rodziców przekonania, że czystość należy zachować do dnia ślubu. Takie podejście dosyć mocno kontrastuje ze stylem życia jej nowych kolegów i koleżanek. Dość wspomnieć, że do ulubionych zajęć jej współlokatorki, Naz (Brianne Davis), należy palenie trawki, grupowy seks oraz zabawa z wielkim wibratorem... Ale Priscilla pozostaje wierna swoim zasadom.
Ocena: -/10 Komentarze: 0