Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Calendar Girls 2003, Lektor PL | Komedie, Obyczajowe
Chris i Annie przyjaźnią się od lat, pomimo odmiennych charakterów i temperamentów. Obie mieszkają w małej osadzie w Yorkshire. Po śmierci męża Annie na białaczkę, Chris występuje z inicjatywą by miejscowe koło Women’s Institute przygotowało kalendarz na rok 2000. Z pozyskanych funduszy proponuje wesprzeć miejscowy szpital. Pomysł nie jest nowy, ale Chris chce go radykalnie unowocześnić: gospodynie mają wystąpić całkiem nago.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Pool Boys 2011, Lektor PL | Komedie
Alex, na kilka miesięcy przed rozpoczęciem studiów na Harvardzie udaje się do słonecznego Los Angeles, by przez wakacje popracować dla swojego odnoszącego sukcesy kuzyna Rogera. Na miejscu okazuje się jednak, że wbrew przekonaniu całej rodziny Roger nie jest żadnym biznesmenem. Szybko wyleciał z Harvardu i od tego czasu zajmuje się czyszczeniem basenów. Seria niefortunnych wydarzeń sprawia, że kuzyni zostają bez dachu nad głową.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Beaver 2011, Lektor PL | Dramat, Komedie
Film przedstawia historię Waltera Blacka (Mel Gibson), który jest właścicielem fabryki zabawek. Mężczyzna przechodzi ciężkie załamanie nerwowe, a jedynym sposobem na ukojenie jego cierpienia okazują się rozmowy z pacynką bobra, którą zaczyna nosić na ręce. To przez nią się komunikuje. Maskotkę traktuje także jako najlepszego przyjaciela.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo! Mystery Incorporated 2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Komedie
Ku rozpaczy rodziców, mających własne plany na przyszłość dzieci, 'Tajemnicza Spółka', czyli Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby, wplątują się w kolejną niezwykłą przygodę. Przyjaciele odnajdują liczne wskazówki, mające pomóc im w rozwiązaniu zagadki i tajemnic ich rodzinnego Kryształowego Zdroju. We wszystko miesza się tajemniczy Pan E.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Saving Silverman 2001, Lektor PL | Komedie
Była sobie trojka przyjaciół znających się od zawsze, razem grywali w swoim zespole i robili wspólnie masę głupkowatych rzeczy. Niestety gdy jeden z członków osobliwej trójki (tytułowy Silverman) poznaje dziewczynę ta skutecznie odciąga go od kolegów i paczka się rozsypuje. Zrozpaczeni kompani Silvermana postanawiają "Odbić" swego kolegę. Jednak ich zadanie nie jest proste gdyż do pokonania maja naprawdę "Twarda Laskę"...
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Welcome to Collinwood 2002, Lektor PL | Komedie, Inne
Drobny złodziejaszek Cosimo (Luis Guzman) dostaje plan doskonałego skoku od kumpla skazanego na dożywocie. Jest jednak mały problem - najpierw musi wydostać się z więzienia lub znaleźć kogoś, kto za 15 tys. dolarów odda rok lub nawet 3 lata wolności i zastąpi go za kratkami. Cosimo prosi więc o pomoc swoją dziewczynę Rosalind (Patricia Clarkson). Znajduje ona pięciu facetów, którzy nie chcą wprawdzie iść do więzienia, ale za to pragną wziąć udział w akcji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Sluneční stát 2005, Lektor PL | Dramat, Komedie
Opowieść o czwórce bezrobotnych robotników, którzy próbują na różne sposoby związać koniec z końcem. Na problemy z brakiem pracy nakładają się dodatkowo problemy rodzinne, z czego wychodzi prawdziwy galimatias
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2000, Lektor PL | Dramat, Komedie
Billy Elliot to 11-latek wychowywany w górniczej rodzinie, gdzie prym wiodą surowy ojciec i brat. By wykrzesać w dorastającym chłopcu wzorzec męskości, ojciec zaprowadza go na trening boksu. Jednak Billy nie pała pasją do tego sportu. Przez przypadek trafia na lekcję tańca klasycznego, gdzie okazuje się, że ma wielki talent. Zaczyna naukę baletu pod czujnym okiem niespełnionej primadonny, pani Wilkinson, która marzy, by Billy został tancerzem Królewskiej Akademii Tańca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2005, PL | Komedie, Obyczajowe
Mikołaj, jego dziewczyna Anna oraz wspólnik Krzysiek są właścicielami małego wydawnictwa literackiego na przedmieściach Gliwic. Za kilka dni odbędzie się ślub Mikołaja i Anny. Młodzi nie mają jednak głowy do przygotowań: po komercyjnej klęsce pierwszej wydanej książki intensywnie poszukują tekstu, który dałby nadzieję na sukces. Do Teresy, matki Mikołaja mieszkającej w Warszawie, przyjeżdża z Wrocławia były mąż. Chce, aby Teresa towarzyszyła mu na ślubie syna.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Pee-Wee Herman na Broadwayu 2011, Lektor PL | Komedie
Pee-Wee Herman to postać stworzona przez amerykańskiego komika Paula Reubensa na początku lat 80. XX wieku. Ubrany w szary smoking i czerwoną muszkę Pee-Wee w charakterystyczny sposób przedstawiał rzeczywistość. Paul Reubens odgrywał go z sukcesem przez ponad dekadę. Na początku lat 90. XX wieku zrezygnował z wcielania się w tę postać. Dopiero w 2009 roku namówiono go, by powrócił na deski teatru z Pee-Wee.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
American Pie 8. Hole In One 2010, Napisy PL | Komedie
Głównym bohaterem jest Eric - golfowy geniusz, lecz leniwy i bardzo pechowy student. Eric student jest bardzo dobrze zapowiadającym się graczem w golfa, ma pieniądze, piękną dziewczynę i korzysta w pełni z uciech życia. Pewnego dnia przegrywa zakład z dwoma psychopatycznymi chirurgami, przez co traci wszystko - pieniądze, dziewczynę i reputację. Razem ze swoim przyjacielem, Tylerem, decydujeją wyzwać chirurgów na ostateczny golfowy pojedynek.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Monster High: Fright On 2011, Dubbing PL | Animowane, Komedie
Monster High – amerykańska linia lalek stworzona przez Garrett Sander z ilustracjami wykonanymi przez Kelly Riley. Zostały one oficjalnie wydane na rynek w lipcu 2010 roku, ale wykonane w 2007 roku
Postacie są inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy, co odróżnia je od większości lalek.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2012, PL | Komedie, Sensacyjne
Są chłopaki, jest zabawa! "Sztos 2" to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której "nie spoczną nim nie dojdą" między innymi Borys Szyc i Cezary Pazura! Tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1993, Lektor PL | Dramat, Fantasy, Komedie
23-letni Axel Blackmar (Johnny Depp), skromny strażnik przyrody, pędzi szczęśliwe życie w Nowym Jorku. Pewnego dnia za namową kuzyna wyjeżdża do Arizony na wesele wuja Leo, sprzedawcy samochodów. Ten proponuje Axelowi przejęcie biznesu. Pierwszy angielskojęzyczny film Emira Kusturicy, uhonorowany Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię na festiwalu w Berlinie w 1993 roku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Siu lam juk kau 2001, Lektor PL | Akcja, Komedie
Trener Fung rekrutuje drużynę złożoną z mistrzów kung-fu, wychowanków klasztoru Shaolin. Ekscentryczni zawodnicy wprawiają przeciwników w osłupienie, wykorzystując na boisku swoje akrobatyczne umiejętności.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0