Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Goodbye Girl 1977, Lektor PL | Komedie, Romans
Pewnego dnia partner Pauli (Marsha Mason), bez słowa wyprowadza się z ich wspólnego mieszkania. Zostawia jedynie kartkę, w której informuje, że wyjechał bo otrzymał świetną rolę filmową. Co więcej, okazuje się, że swoje miejsce w mieszkaniu wynajął innemu aktorowi Elliotowi (Richard Dreyfuss), który właśnie puka do drzwi. Tak rozpoczyna się historia pary bohaterów, którzy od początkowej niechęci względem siebie, przechodzą stopniowo do coraz cieplejszych uczuć.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
The Spy: Undercover Operation 2013, | Komedie, Romans
Agent wywiadu, który ukrywa prawdziwą tożsamość przed żoną, otrzymuje kolejne zadanie i udaje się do Tajlandii.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
A Zed & Two Noughts 1985, | Dramat, Komedie
Lekarz Oliver Deuce jest zdruzgotany, gdy jego żona ginie w wypadku samochodowym zabita przez łabędzia, więc zaczyna wraz z bratem badać rozkład zwierząt, w rozpaczliwym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego oni sami rozkładają się wewnętrznie. Próbują uchwycić śmierć, zrozumieć czym jest, by móc się z nią pogodzić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
American Crude 2008, Lektor PL | Dramat, Komedie
4 obce osoby. Jedna zwariowana noc! Ten wieczór wydawał się idealny... do czasu! Michael Clarke Duncan, Jennifer Esposito (Taxi, Miasto Gniewu), Ron Livingston (Office Space) i Rob Schneider (Zwierzak) rozśmieszają do łez w zwariowanej i pełnej niesamowitych absurdów komedii o jednym niesamowitym wieczorze! Przez lata Johnny (Livingston) planował krok po kroku ziścić amerykański sen.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Film opowiada o dwojgu bardzo zdolnych ludziach, którzy poznają się w dość...nietypowych okolicznościach. Chłopak ma opinię co najmniej narwańca, dlatego koleżanka odradza głównej bohaterce angażowanie się w ten związek. Rzeczywiście w pewnym momencie nerwy puszczają i zdarza się sytuacja, która ma wpływ na późniejsze życie bohaterów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Parent Trap 1961, Lektor PL | Familijne, Komedie, Romans
Identyczne nastolatki Sharon i Susan spotykają się na letniej kolonii. Dziewczynki nigdy się nie widziały i nie pałają do siebie sympatią. Gdy po kolejnej kłótni, zostają za karę umieszczone w jednym pokoju, zaczynają rozmawiać i odkrywają, że są siostrami bliźniaczkami, którymi rodzice "podzielili się" po rozwodzie. Postanawiają zamienić się rolami, by poznać drugiego z rodziców, a z czasem być może doprowadzić do ich pogodzenia
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Komedie
Przystojny, pewny siebie producent telewizyjny LeBaron Brown ma wszystko: - karierę, pieniądze, piękną dziewczynę... Jego życie jest idealne, do czasu aż to wszystko rzuca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Komedie, Romans
Kiedy trzech żonatych facetów decyduje się na "skok w bok", szybko dowiadują się, że niewierność może mieć nieprzewidziane i katastrofalne skutki. Zdrada, hipokryzja, rasizm, a wszystko to, gdy żonaty mężczyzna spotyka samotną kobietę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Horror, Komedie, Romans
Ari jest młodą i atrakcyjną dziewczyną, która zostaje zaproszona na sesję zdjęciową. Aspirująca na modelkę kobieta nie wie, że po drugiej stronie aparatu stoi bezwzględny seryjny morderca, który zdjęcia swoich ofiar rozsyła do prasy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Dramat, Komedie
Kristen jest młodą dziewczyną, która pracuje w pizzerii. Po pracy spotyka się z przyjaciółmi, by zabić nudę, która panuje w miasteczku. Z biegiem czasu do Kristen zaczyna dociera, że przyszła pora na wprowadzenie kilku zmian do swojego monotonnego życia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, | Komedie
Bohaterem filmu jest mężczyzna, który postanawia pomóc swojemu koledze w byciu singlem. W trakcie lekcji uczy go między innymi tego, by nie angażować się emocjonalnie w żaden związek. Jednak nie wszystko układa się zgodnie z planem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Un Bonheur n'arrive jamais seul 2012, Lektor PL | Komedie, Romans
Sacha Keller (Gad Elmaleh) jest utalentowanym pianistą jazzowym, który nie traktuje życia zbyt poważnie. Rozpieszczony przez matkę, Fanfan (Macha Meril), mężczyzna żyje z dnia na dzień - bez odpowiedzialności, bez rodziny i bez zobowiązań. Uwielbia swoich przyjaciół, kocha dobrą zabawę i swój fortepian. Wieczorami gra w klubie jazzowym oraz z powodzeniem uwodzi młodziutkie dziewczyny.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
21 tapaa pilata avioliitto 2013, Lektor PL | Komedie, Romans
Twardo stąpająca po ziemi doktorantka Sanna rozumie, że rozwód jest naturalną konsekwencją małżeństwa. Dlatego odróżnia miłość od seksu i wybiera to drugie, jako mniej toksyczne. Wierzy też, że szczęśliwe małżeństwo powinno być kontraktem biznesowym. Aby udowodnić słuszność swojej teorii, prowadzi rozległe badania nad związkami. Gdy jednak w jej życiu pojawia się Aleksi, świat Sanny staje na głowie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2012, | Komedie
Toby nigdy nie miał szczęścia do kobiet. Kiedyś został dźgnięty przez jedną nożem, gdy próbował zaprosić ją na kawę. Od tego czasu mężczyzna postanawia starannie weryfikować informacje na temat przyszłych kandydatek na swoją dziewczynę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Un Homme au Pair 2013, Lektor PL | Komedie
Ponad czterdziestoletni Maxime od wielu lat jest bezrobotny. Mężczyzna nie dba o siebie i tymczasowo mieszka u siostry. Claire jest bystrą rozwódką, która wychowuje 9-letniego synka i prowadzi agencję rekrutacyjną. Kobieta próbuje wyjaśnić Maximowi, że nie może mu pomóc w poszukiwaniu pracy, kiedy odbiera telefon od opiekunki syna, która zostawia ją na lodzie. Claire nie ma z kim zostawić jedynaka. Postanawia zaproponować Maximowi posadę.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0