Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Fantômas 1964, | Fantasy, Kryminał, Komedie
Tajemniczy Fantomas popełnia kolejne przestępstwa, przyjmując maski innych osób, dzięki czemu nikt nie wie, kim tak naprawdę jest.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Following 1998, Napisy PL | Dramat, Kryminał, Thriller
Starszy mężczyzna słucha historii Billa o życiu scenarzysty, który lubi podążać za obcymi w Londynie i ich obserwować. Pewnego dnia między pewnym siebie człowiekiem, którego Bill obserwował, i Billem, dochodzi do konfrontacji. Mężczyzna jest włamywaczem; postanawia wziąć Billa pod swoje skrzydła i pokazać mu, jak należy się włamywać do domów. Włamują się do domu pewnej kobiety. Bill jest nią zaintrygowany (wszędzie w jej mieszkaniu są zdjęcia).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Only God Forgives 2013, Napisy PL | Dramat, Kryminał, Thriller
Uciekając przed policją, Julien trafia do klubu z tajskim boksem. Służy on jako przykrywka dla handlu narkotykami. Julien jest poważany w półświatku, ale w głębi serca czuje, że w jego życiu czegoś brakuje. Spotyka wówczas emerytowanego gliniarza o ksywie Anioł Zemsty.
Ocena: 4/10 Komentarze: 1
Bullet to the Head 2012, Lektor PL | Akcja, Kryminał, Thriller
Zawodowy zabójca Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) staje się sprzymierzeńcem nowojorskiego detektywa, Taylora Kwon (Sung Kang). Niespotykany duet łączy jedna rzecz: obaj stracili swoich partnerów i poszukują tego samego człowieka odpowiedzialnego za te morderstwa, Keegana (Jason Momoa). Prowadząc w tej sprawie własne dochodzenie przemierzają obskurne zaułki Nowego Orleanu. Gotowi poświęcić wszystko w imię zemsty, zlikwidują każdego, kto stanie im na drodze.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Fast and the Furious 6 2013, Dubbing PL | Kryminał, Akcja
Grupa świetnie wyszkolonych kierowców porywa transport wojskowej broni. W zamian za całkowitą abolicję, Dom i jego grupa zgadzają się pomóc agentowi Hobsowi przy powstrzymaniu najemników.
Ocena: 9/10 Komentarze: 25