Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
De Griezelbus 2005, Lektor PL | Horror, Przygodowe
Wrażliwy Onnoval jest najlepszym uczniem w klasie. Podkochuje się w Liselore, byłej dziewczynie klasowego osiłka Gino. Nauczyciel Meester de Vriend widzi w chłopcu obiecującego pisarza. Gino nieustannie dokucza Onnovalowi, ten jednak nie reaguje na zaczepki, wierząc, że kolega jest wilkołakiem. Podczas gościnnego wykładu w klasie chłopca znany autor powieści grozy Nol van Paulo radzi Onnovalowi, by ten nigdy nie pisał opowiadania dla złego Ferluciego.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Shadow Warriors II: Hunt for the Death Merchant 1998, Lektor PL | Akcja, Przygodowe
Mike McBride (Hulk Hogan), dowódca specjalnie wyszkolonej grupy Navy Seals walczącej z międzynarodowym terroryzmem, zostaje porwany. Napastnicy wstrzykują mu truciznę. Jego przyjaciele, Roy i Wiley, mają 72 godziny na znalezienie antidotum na substancję. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Baron Münchhausen 2012, Lektor PL | Przygodowe
Baron von Münchhausen podróżuje po kraju, zarabiając na życie opowiadaniem niesamowitych historii. Któregoś dnia spotyka dziewczynkę, Friedę, która twierdzi, że jest on jej ojcem. Choć baron nie wierzy Friedzie, w geście dobroci postanawia jechać z nią do Rosji, by pomóc jej odnaleźć matkę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Nono, het Zigzag Kind 2012, Lektor PL | Dramat, Przygodowe
Nono jest synem jednego z najznakomitszych inspektorów policji, który po wyjeździe do swojego wuja ma szansę rozwikłania dość nietypowej zagadki. Czy jego młody umysł podoła niecodziennemu zadaniu?
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Mercenaries 1968, Lektor PL | Dramat, Przygodowe, Wojenne
Akcja filmu toczy się w czasie konfliktu kongijskiego (1960-1965). Oddział najemników pod dowództwem kapitana Curry'ego znajdujący się na terenie Konga przemierza śmiertelnie niebezpieczny teren i walczy z wrogimi armiami, aby uratować nieoszlifowane diamenty warte 25 milionów dolarów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Para nieudaczników jest świadkami morderstwa, aby ocalić własne życie udają męskich striptizerów, co prowadzi ich do jeszcze większych kłopotów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2000, Lektor PL | Akcja, Familijne, Przygodowe
XIX wiek. Spokój mieszkańców małej islandzkiej wioski zakłóca pojawienie się małego chłopca Ikinguta (Hans Tittus Nakinge), który przypłynął na lodowej krze. Lokalna społeczność zaczyna sądzić, że dziecko jest wysłannikiem piekieł i chce wtrącić je do więzienia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tytułowy bohater to weterynarz na emeryturze, spędzający wolny czas na deskorolce na prowincji Szkocji. Pewnego dnia jest zmuszony pomóc nielegalnemu imigrantowi, który, tak się składa, jest bobrem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Horror, Przygodowe
Międzynarodowa ekspedycja, odkrywając pod piramidami zaginione miasto, musi powstrzymać apokalipsę zapoczątkowaną przez przebudzonego boga starożytnego Egiptu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
De Fortabte sjæles ø 2007, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Zafascynowana okultyzmem czternastolatka Lulu (Sara Langebak Gaarmann) mieszka w prowincjonalnym miasteczku razem z matką i bratem. Pewnego dnia jest świadkiem, jak w jej brata uderza tajemniczy biały snop światła. Wkrótce okazuje się, że nawiedził go duch Hermana Hartmanna pochodzący z XIX wieku. Dziewczynka za wszelką cenę chce uwolnić swego brata z niewoli złych mocy. Pomagają jej w tym przyjaciele: bogaty Oliver (Lasse Borg) i jasnowidz Richard (Nicolaj Kopernikus).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Film dokumentalny przeznaczony dla dzieci, w którym twórcy starają się przybliżyć młodym widzom świat przyrody.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Behind Enemy Lines 1986, Lektor PL | Przygodowe, Wojenne
Żołnierz od zadań specjalnych musi odnaleźć i uwolnić przetrzymywanych jeńców.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Last Stand At Lang Mei 1989, Lektor PL | Przygodowe, Wojenne
Garstka żołnierzy, opuszczonych przez swoją ojczyznę, otoczonych zewsząd przez bezwzględnych wrogów może przezyć tylko dzięki nieustępliwości i odwadze. Jednak fakt pozostawienia ich przez dowództwo na łasce losu wywiera trwałe piętno na psychice młodych ludzi, których ideały gwałtownie legły w gruzach.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bermuda-Dreieck Nordsee 2011, Lektor PL | Przygodowe, Thriller
Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym zabiera widzów do świata, gdzie nic nie jest oczywiste. Bohaterowie stoczą walkę o przetrwanie. Zagrożenie niesie ze sobą globalne ocieplenie spowodowane emisją dwutlenku węgla. Niebezpieczne stają się również próby umieszczenia go pod dnem Morza Północnego. Jak się okazuje, w czasach zmian klimatycznych i ustalania trendu na wzbogacanie się, jest to atrakcyjny biznes. Ale, czy jest on bezpieczny?
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
2013, Napisy PL | Fantasy, Horror, Przygodowe
W oddalonych od cywilizacji lasach New Jersey zbiera się grupa graczy LARP, by wspólnie przeżyć przygodę w mitycznym (i w większości wyobrażonym) średniowiecznym świecie. Niestety ta szybko przekształca się w zbyt realny koszmar, kiedy jeden z czarodziejów rzuca zaklęcie z kupionej na eBayu księgi czarów.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0