Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2013, Napisy PL | Dramat, Przygodowe
Podstarzały alkoholik wraz z synem wyrusza w podróż do Nebraski, by odebrać nagrodę, którą wygrał na loterii.
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
The Land That Time Forgot 1975, Lektor PL | Przygodowe, Inne
W czasie pierwszej wojny światowej brytyjski frachtowiec zostaje staranowany i zatopiony przez niemiecki okręt podwodny. Paru członków załogi zdołało się uratować i opanowało U-Boota. Potem znowu niemieckim marynarzom udaje się przejąć władzę na okręcie. W końcu dochodzi do zawieszenia broni i wówczas okręt dostaje się pod wpływ potężnego prądu, a właściwie podziemnej rzeki, która wynosi ich do zapomnianej krainy.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Santa Claus 1985, Lektor PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Pełna świątecznego nastroju opowieść o perypetiach Świętego Mikołaja i jego przyjaciół. Gdzieś daleko na północy, pod samą gwiazdą polarną, we wnętrzu magicznej góry mieszka Mikołaj wraz z elfami, które zajmują się wytwarzaniem zabawek. Co roku Święty wybiera się w podróż, by w wigilijny wieczór obdarować wszystkie dzieci na świecie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1975, Napisy PL | Przygodowe, Romans
Kolejny film, w którym pojawia się dzielny bohater z czarną opaską na twarzy. Tym razem Don Diego jest nowo wybranym gubernatorem, który spotyka się na każdym kroku z korupcją i bezprawiem swoich urzędników. Nie mogąc ukrócić przestępczej działalności legalnymi środkami - przywdziewa strój Zorro i zaczyna z powodzeniem zwalczać zło, bardziej radykalnymi metodami...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Młoda para wybiera się w góry, chcąc nakręcić, a następnie sprzedać horrorowy paradokument. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli, kiedy napotykają prawdziwe zagrożenie...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bibi Blocksberg und das Geheimnis der blauen Eulen 2004, Lektor PL | Familijne, Przygodowe
Młoda czarodziejka Bibi Blocksberg coraz bardziej skupia się na magii niż na nauce w normalnej szkole. Dlatego też na wakacje zostaje wysyłana do szkoły z internatem. Miejsce to jest bardzo rygorystyczne i nie ma w nim mowy o żadnych zabawach. Bibi jest załamana. Na szczęście szybko poznaje i zaprzyjaźnia się z dziewczynką o imieniu Elea. Nowa przyjaciółka Bibi jest niepełnosprawna i porusza się na wózku inwalidzkim.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Jake and the Never Land Pirates: Jake Saves Bucky 2013, Dubbing PL | Animowane, Przygodowe
Czy magia Nibylandii zniknie na zawsze? Los Nibylandii wisi na włosku, gdy źródło jej magii powoli się wyczerpuje. Znikają wspaniały miecz Jake'a, zaczarowany pył Izy, a nawet wskazówki na mapie Fajtka! Aby ocalić krainę, Jake i jego wierni przyjaciele będą musieli odszukać legendarne zaczarowane drzewo i przywrócić mu odwieczną moc.
Ocena: 5/10 Komentarze: 0
2013, Lektor PL | Dramat, Familijne, Przygodowe
Howie (Chandler Canterbury) i Grace (Annalise Basso) uczestniczą w letnim spływie kajakowym. Dziewczynce nie podoba się na obozie, więc dzwoni do domu z informacją, że chciałaby z niego wrócić. Jej matka Meg (Radha Mitchell) uważa jednak, że pobyt na łonie natury wśród rówieśników jest korzystny dla jej córki, i nalega, by ta została na spływie jeszcze kilka dni.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Legends of Valhalla: Thor 2011, Dubbing PL | Animowane, Komedie, Przygodowe
Zarozumiały nastolatek Thor z magicznym młotem i wsparciem niedoskonałych bogów rusza przeciwko Złej Królowej, która zagraża jego wiosce.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
47 Ronin 2013, Lektor PL | Fantasy, Przygodowe
Grupa samurajów postanawia zemścić się na bezwzględnym szogunie za haniebną śmierć swojego mistrza.
Ocena: 9/10 Komentarze: 3
La Nouvelle guerre des boutons 2011, Lektor PL | Familijne, Przygodowe
Podczas gdy Europą wstrząsa II wojna światowa, na francuskiej prowincji rozgrywa się inna batalia. Dzieci z sąsiadujących ze sobą wiosek, Longeverne i Velran, zawsze się nie znosiły. Teraz ich wojna przybrała nowy obrót: "jeńcom" z wrogiej bandy będą obcinane guziki. Wygra ta grupa, która zbierze jak najwięcej trofeów. Wkrótce zamieszanie wprowadza pojawienie się w okolicy 12-letniej Violette, która przyjeżdża z miasta wraz z ciotką Simone.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Adventures of the William Tell 1989, Lektor PL | Przygodowe
To kolejna, tym razem telewizyjna wersja przygód Wilhelma Tella. Gdy do wioski Tella przybywają ludzie Gesslera i domagają się, aby oddać cześć czapce Cesarza, Mateusz Tell buntuje się, a ojciec staje w obronie syna. Zostają skazani na śmierć, lecz okrutny Gessler decyduje zwrócić im życie, jak Tell zestrzeli jabłko z głowy syna, będąc przekonanym, że to mu się nie uda. Tell zyskuje życie, ale nie wolność.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Fantasy, Przygodowe
Wysłana przeciwko Korei flota cesarstwa Chin zostaje zniszczona przez tajemniczego smoka morskiego. W tym samym czasie młody Dee przybywa do stolicy Imperium Chin, by służyć cesarzowi. Wplątuje się w intrygę, która początkowo wygląda na zwykłą próbę porwania pięknej kobiety, a okazuje się być międzynarodowym spiskiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Space Warriors 2013, Lektor PL | Przygodowe
Film opowiada o pięciu dzieciakach, które wygrywają udział w kosmicznym obozie NASA i przychodzą reszcie na ratunek, gdy coś na stacji dzieje się nie tak.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Magic Silver 2: The Great Freeze 2011, Lektor PL | Fantasy, Przygodowe
Władczyni państwa o nazwie Blue Mountain, młoda Blureose (Ane Viola Semb), niespodziewanie odkrywa, że życiu mieszkańców jej kraju zagraża niebezpieczny lodowiec. Postanawia uratować poddanych przed zagładą. W tym celu wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć słynny niebieski róg - magiczny instrument, który potrafi zmieniać pogodę.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0