Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit 2008, Lektor PL | Przygodowe
Jack Hunter (Ivan Sergei), szalony poszukiwacz skarbów, udaje się do Syrii. Ma zamiar kontynuować rozpoczętą przez ojca (Sean Lawlor), zamordowanego przez nieznanych sprawców, misję odnalezienia cennego skarbu. Ojciec był przekonany, że mieszkańcy Ugarit, syryjskiego miasta istniejącego za panowania faraonów, ukryli drogocenny skarb. Jack jest jednym z niewielu archeologów na świecie, który potrafi odczytać hieroglify z Ugarit.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2004, Lektor PL | Akcja, Przygodowe, Western
Ekranizacja popularnej serii komiksowej autorstwa Moebiusa i Jean-Michela Charliera. Akcja rozgrywa się w latach 70. XIX w. na Dzikim Zachodzie. Tytułowy Mike Blueberry jest szeryfem w miasteczku Palomito. Kiedy niejaki Wally Blount zabija jego dziewczynę Blueberry wyrusza w pościg. Nie wie jednak, że będzie to zaledwie początek wielkiej przygody, w której znajdzie się miejsce na indiański skarb i strzegącego go ducha.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Kolejne Przygody Kultowego Przesympatycznego Kubusia Puchatka !
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
The Graves 2010, Napisy PL | Horror, Przygodowe, Thriller
Dwie nierozłączne siostry trafiają do górniczego miasteczka na odludziu, gdzie muszą stoczyć szaloną walkę o przetrwanie zarówno z ludźmi jak i siłami nadprzyrodzonymi. Jeden z filmów prezentowanych na tegorocznym After Dark Horrorfest.
Ocena: 3/10 Komentarze: 0
Stargate 1994, Lektor PL | Akcja, Przygodowe, Inne
Catherine Langford zatrudnia młodego archeologa doktora Daniela Jacksona, by przetłumaczył staroegipskie hieroglify. Daniel szybko odkrywa znaczenie egipskich tablic i niespodziewanie dowiaduje się o urządzeniu zwanym Gwiezdne Wrota. Zgłasza się na ochotnika do misji, która ma przejść przez wrota i zbadać obcą planetę. Po przybyciu na obcą planetę Daniel nie znajduje żadnych tablic. Dzięki przypadkowi Daniel poznaje tubylców.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2008, Lektor PL | Dokumentalne, Przygodowe
Dalszy ciąg przygód archeologa Jacka Wildera (Shane West). Wraz z Marią (Natalie Martinez), przemierza on andyjską dżunglę, zmagając się z niezliczonymi przeszkodami. Wędrowcy napotykają na swej drodze rdzenne plemiona Amazonii. Pokonują zasadzki i święte zaklęcia, mające bronić mistycznej, inkaskiej przepowiedni, która wiedzie do skarbu. W końcu jednak z chaosu wyłania się rzeczywistość.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Chung hing sam lam 2003, Lektor PL | Inne, Przygodowe, Sensacyjne
Elinor Carlisle (Elisabeth Dermot Walsh), po otrzymaniu ohydnego anonimu, jedzie wraz z narzeczonym Roddym (Rupert Penry-Jones) do chorej ciotki Laury (Diana Quick). Na miejscu narzeczony Elinor zaczyna interesować się córką ogrodnika, Mary Gerrard (Kelly Reilly). Oburzona dziewczyna zrywa zaręczyny. Wkrótce ciotka Laura i Mary umierają, otrute morfiną. Elinor zostaje oskarżona o podwójne morderstwo.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Left Behind 2000, Napisy PL | Akcja, Przygodowe
Nieoczekiwanie na pokładzie samolotu jednej z linii lotniczych znika duża cześć pasażerów. Pilot samolotu - Rayford Steele postanawia wyjaśnić to zniknięcie .. zwłaszcza, że jak się okazuje w różnych zakątkach świata zaginęło w tym samym czasie miliony ludzi.... Kiedy świat otrząsa się nieco z tragicznych wydarzeń Steele razem z grupą "pozostawionych" przyjaciół odkrywa z czym czym wiązały sie zniknięcia i dlaczego zniknęli akurat ci...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Życie Ewy nabiera nowego sensu, kiedy zachodzi w ciążę i dowiaduje się, że dziecko w łonie matki słyszy. Początkowo nieśmiało, potem coraz pewniej dziewczyna próbuje małemu człowiekowi objaśniać świat i przygotować do przyszłego, samodzielnego życia. Opowiada dziecku o tym, co jest w życiu najważniejsze: o miłości i nienawiści, radości i smutku, krzywdzie i przebaczeniu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Księga Mistrzów / The Book Of Masters / Kniga Masterov 2009, Napisy PL | Familijne, Fantasy, Przygodowe
Starożytna przepowiednia wieszcząca wielkie niebezpieczeństwo właśnie ma się spełnić. Kamienna księżniczka uwalnia się z niewoli i rusza z zamiarem podboju całego świata za pomocą czarnej magii. Misja pokonania księżniczki spoczywa w rękach Ivana. Wykonując zadanie chłopiec spotka na swej drodze wiele ciekawych postaci rodem z tradycyjnych, rosyjskich bajek.
Ocena: 3/10 Komentarze: 0
2010, Dubbing PL | Animowane, Przygodowe
Dwunasty film z serii "Pokemon" opowiadający o pokemonach - stworkach, które posiadają nadzwyczajne umiejętności jak władanie ogniem, elektrycznością, wodą, lodem itp. Po raz kolejny głównym bohaterem zostaje Ash Ketchum - młody trener pokemonów, który wraz ze swoim stworkiem Pikachu wyruszają na poszukiwanie przygód. Ich towarzyszami także po raz kolejny zostali Brock i Dawn.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Thelma & Louise 1991, Lektor PL | Przygodowe
Dwie kobiety ruszają w drogę, aby zmienić w ten sposób swoje dotychczasowo nudne życie. Kiedy jakiś mężczyzna usiłuje zgwałcić jedną z kobiet - Thelmę (Geena Davis), druga - Louise (Susan Sarandon) zabija go strzelając z pistoletu. Od tej chwili bohaterki muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
MacGyver: Lost Treasure of Atlantis 1994, Lektor PL | Akcja, Przygodowe
Razem ze swym dawnym profesorem archeologii, Atticusem, MacGyver poszukuje mitycznej Atlantydy. Atticus wierzy, że już w czasach greckich ludziom udało się odnaleźć zaginiony kontynent. Dlatego uparcie poszukuje arki Solona, w której uczony Grek mógł zostawić stosowne wskazówki. Pasja Atticusa doprowadza go na skraj katastrofy: w greckich jaskiniach omal nie tracą z MacGyverem życia. Sześć lat później Atticus namawia MacGyvera do kolejnej wyprawy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Per qualche dollaro in più 1965, Lektor PL | Przygodowe, Western
Kiedy dwaj rywalizujący ze sobą łowcy nagród (nagrodzony Oscarem Clint Eastwood oraz Lee Van Cleef) orientują się, że ścigają tego samego bandytę, łączą siły w nadziei doprowadzenia go przed oblicze sprawiedliwości. Jednak wraz z rozwojem akcji, sprawy coraz bardziej się komplikują. Zobacz mocną, drugą część sagi Sergia Leone, w której Eastwood wciela się w osławionego „Człowieka bez imienia”.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Boulet, Le 2002, Lektor PL | Komedie, Przygodowe
Moltes odsiaduje wyrok w więzieniu, lubi pogrywać sobie w "Lotto", pomaga mu w tym jeden ze strażników Francis, który kupuje mu kupony. Pewnego razu Moltes wygrywa 15 mln, ale kupon ma Francis, który następnego dnia nie pojawia się w pracy. Moltes mimo że ma do końca odsiadki już tylko 47 dni, ucieka z więzienia by dorwać Francisa.
Ocena: -/10 Komentarze: 0