Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
1981, Lektor PL | Fantasy, Przygodowe
Nastrojowa i przesycona erotyzmem opowieść o legendarnym królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu. Uważana za jeden z najlepszych filmów w historii kinematografii.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tantsuyut vse! 2005, Lektor PL | Komedie, Przygodowe, Sensacyjne
Współczesny Petersburg. Sędzia śledczy przesłuch*je starą, bezdomną kobietę, u której znalazł kilkanaście cennych brylantów. Kobieta opowiada barwną historię Ligowki, szemranej dzielnicy powojennego Leningradu. Tam, wśród wojennych sierot, nędzy ciasnych komunałek, zatęchłych spelunek, tancbud i potyczek gangów, spędziła dzieciństwo...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Barbie: Mermaidia 2006, Dubbing PL | Animowane, Przygodowe
Elina wyrusza do krainy Mermaidia, aby ocalić swojego przyjaciela Nalu, księcia syren. Książę Nalu został porwany, gdyż chciał dowiedzieć się czym jest anty-magiczny owoc, który uczyni Lavernę najpotężniejszą wróżką całej Fairytopii - potężniejszą nawet od samej Czarodziejki Elina musi powstrzymać porywaczy, ale sama nie zdoła tego zrobić. Musi poprosić o pomoc Nori, upartą syrenkę, która nie lubi obcych i nie chce mieć nic do czynienia z Eliną.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Gedo senki 2006, Napisy PL | Animowane, Fantasy, Przygodowe
Opowieści z Ziemiomorza są pierwszą adaptacją którejkolwiek książki z serii Ziemiomorze stworzoną przez studio Ghibli. Wcześniej wielu reżyserów zainteresowanych było nakręceniem filmowej adaptacji Ziemiomorza, jednak nie uzyskali oni zgody autorki książek. Przed Opowieści z Ziemiomorza powstał jedynie miniserial stworzony przez amerykańską telewizję Sci-Fi Channel, będący adaptacją dwóch pierwszych części powieści – Czarnoksiężnik z Archipelagu i Grobowce Atuanu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Avatar: Special Edition 2010, Lektor PL | Akcja, Fantasy, Przygodowe
Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad 16 minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki.

Bohater, który wcale nie chce nim być. Niezwykła wyprawa. Wielka przygoda. Wybór pomiędzy życiem, które zostawił a niezwykłym nowym światem, który poznaje i uczy się nazywać swoim domem.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Scooby-Doo Meets Batman 2000, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Przygodowe
Chronią niewinnych, udaremniają niesprawiedliwość i zjadają mnóstwo Scooby-chrupek. Scooby-Doo wraz z Brygadą Detektywów rozpoczyna współpracę z Batmanem oraz Robinem. Muszą wspólnie powstrzymać Jokera i Pingwina, którzy połączyli siły, by ukraść latający kostium! Nowa przygoda już czeka.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
1985, PL | Przygodowe
Stary szkuner Nadzieja, na którym grupa dzieci poznaje smak morskiej przygody, przeznaczony jest na złom, a jego kapitana, Angełowa, czeka emerytura... W cyrku występuje duet: Roger, mistrz w rzucaniu nożami, i jego kilkunastoletnia córka Francoise. Szantażysta usiłuje zmusić Rogera do poszukiwań cennej ikony, skradzionej przez pomocnika Angełowa i ukrytej na statku... Na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego spędza wakacje z ojcem Jurek z Polski.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Gruffalo's Child 2011, Napisy PL | Animowane, Przygodowe
Animacja oparta na książce dla dzieci pod tym samym tytułem. Bohaterem bajki jest stworzenie o nazwie Gruffalo, które ignoruje ostrzeżenie ojca i postanawia wybrać się w podróż w zaśnieżone rejony lasu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Master and Commander: The Far Side of the World 2003, Lektor PL | Dramat, Przygodowe, Wojenne
Komandor marynarki królewskiej "Lucky" Jack Aubrey i jego najlepszy przyjaciel, lekarz okrętowy dr Stephen Maturin pełnią służbę na fregacie o nazwie Surprise. Pewnego dnia ich statek zostaje znienacka zaatakowany przez przeważające siły wroga.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2004, Napisy PL | Dramat, Muzyczne, Przygodowe
Zano oraz Naime (jego dziewczyna) postanawiają dotrzeć do kraju swoich przodków - Algierii - podróżując przez Francję, Hiszpanię i Maroko. Podczas podróży napotykają innych emigrantów poszukujących swojego miejsca na ziemi. Towarzyszy im tylko muzyka (od flamenco do miejskiego techno).
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Lost Tribes of NY City 2009, Napisy PL | Horror, Przygodowe, Thriller
Łódź, na której przebywa grupa przyjaciół zostaje zniszczona przez sztorm. Rozbitkowie trafiają na niezaznaczoną na mapach wyspę, która zamieszkana jest przez humanoidalne stworzenia. Niekoniecznie przyjazne...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ancient Tale: When the Sun Was God 2003, Lektor PL | Historyczne, Przygodowe
Akcja filmu rozgrywa się w IX wieku, sto lat przed przyjęciem chrztu przez Polskę. W nadgoplańskim kraju rządy sprawuje "krwawy książę" Popiel, który aby zapewnić sukcesję synowi, morduje cały swój ród. Jego zbrodnie wywołują bunt kmieci. Ziemek, młody myśliwy i wojownik, zakochany w córce kmiecia Wisza, pięknej Dziwie, nie chce pogodzić się z wolą ojca dziewczyny, który przeznaczył ją bogom i oddał do chramu Świętowita.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The New World 2005, Lektor PL | Przygodowe, Romans
Piękne, nieskażone jeszcze stopą białego człowieka amerykańskie krajobrazy skontrastowane z tym, co potrafi zdziałać tzw. mieszkaniec świata cywilizowanego w początkach XVII wieku. Film pełen uczuć, zatrzymań, bez pośpiechu opowiadający historię dwóch białych mężczyzn, jednej Indianki, która z powodu miłości do jednego z nich zostaje wygnana przez własnego ojca. Film o poszukiwaniu własnej tożsamości, zadający pytanie ile jesteśmy w stanie znieść i poświęcić.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Proie / Zdobycz / Prey 2010, Napisy PL | Dramat, Horror, Przygodowe
Nathan wybiera się na jesienne spotkanie rodzinne z żoną, która dopiero planuje powiedzieć mu, że jest w ciąży. Na miejscu oszalały jeleń atakuje jej ojca. Rodzina decyduje się zagłębić w las, aby sprawdzić przyczyny agresywnego zachowania zwierzęcia, nie wiedząc, z czym przyjdzie im się zmierzyć...
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2011, Napisy PL | Przygodowe
Opowieść o tracącym kształty spartańskim generale, którego życie to pasmo nieustających porażek. Maximus jest jednak przekonany, że został stworzony, aby zostać wielkim wojownikiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0