Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Po kilkuletniej przerwie utalentowany pianista, Tom Selznick, pojawia się na długo oczekiwanym koncercie chicagowskim. Tuż przed występem odnajduje tajemniczą wiadomość w zeszycie z nutami.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
1978, PL | Dramat, Psychologiczne
Traktat moralny podejmujący problematykę odpowiedzialności w warunkach totalnego zagrożenia. Akcja filmu toczy się w szpitalu psychiatrycznym zagrożonym zamknięciem przez hitlerowskich okupantów. Rodzi to różne postawy pracującego tam personelu medycznego.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Feuerreiter 1998, Lektor PL | Dramat, Obyczajowe, Psychologiczne
Opowieść o losach niemieckiego poety Friedricha Holderlina /1770-1843/. 26-letni młodzieniec przybywa do Frankfurtu, zaczyna pracować jako nauczyciel w domu bankiera. Młoda żona jest zafascynowana poetą, rodzi się miłość. Ale niechętni znajomi donoszą o wszystkim mężowi.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Yesterday's Children 2000, | Horror, Psychologiczne
Jenny jest szczęśliwa w małżeństwie i życiu rodzinnym. Założyła z mężem firmę,a syn wybiera się do college'u. Nagle okazuje się, że Jenny jest w ciąży. Zupełnie zaskoczona, nie może zaakceptować swego stanu. Powracają senne koszmary z dzieciństwa. Wizje nasilają się tak bardzo, że Jenny zaczyna czuć, że są prawdziwe, ona jest ich bohaterką i że są to wizje jej życia z poprzedniego wcieleniu.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Film Wajdy ma wymiar kameralny, z zachowaniem niemal klasycznej jedności miejsca, czasu i akcji. To historia przypadkowego spotkania młodego lekarza (Tadeusz Łomnicki) i dziewczyny (Krystyna Stypułkowska), którzy poznają się w piwnicy jazzowej i spędzają ze sobą noc. Akcja rozgrywa się głównie w czterech ścianach mieszkania, a tło społeczne zostaje ledwo zarysowane. Niewiele też dowiadujemy się o samych bohaterach, poza tym, że noszą imiona Pelagia i Bazyli.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Suddenly, Last Summer 1959, | Dramat, Psychologiczne
Akcja toczy się w Nowym Orleanie pod koniec lat 30. Doktor Cukrowicz (Montgomery Clift) pracuje w podupadającym szpitalu psychiatrycznym - jest chirurgiem specjalizującym się w zabiegach lobotomii. Aby przetrwać, klinika desperacko potrzebuje zastrzyku finansowego. Takiej pomocy jest w stanie udzielić zamożna, ekscentryczna wdowa, pani Venable (Katharine Hepburn).
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
Pantarej i Zito są narkomanami. Narkotyki zdobywają dzięki fałszowaniu recept. Gdy kończą im się czyste blankiety Pantarej włamuje się do szpitala i kradnie dużą ilość narkotyków. Gdy umiera Zito policja zaczyna się domyślać, że miał coś wspólnego z kradzieżą. Tymczasem Pantarej ukrywa się w ośrodku dla narkomanów. Jednak wkrótce musi go opuścić. Policja jest coraz bliższa rozwiązania zagadki kradzieży narkotyków ...
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2005, Lektor PL | Dramat, Psychologiczne
Sylwia wiedzie beztroskie życie, wypełnione zabawą, tańcem, muzyką. Ze swoim chłopakiem prowadzi miłosne gierki aż do chwili, gdy z powodu jednej niewłaściwej decyzji dziewczyny ich związek się kończy. Przybita i opuszczona Sylwia wyrusza ?w miasto?, aby odzyskać swoją miłość. Pokonuje jedną przeszkodę za drugą, wierząc, że zdoła ochronić związek. Nawet nie podejrzewa, że wszystko i tak zdąża do katastrofy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
What Maisie Knew 2012, Napisy PL | Dramat, Psychologiczne
Rodzice artyści walczą o prawa rodzicielskie do 7letniej córki. "What Maisie Knew" to przeniesiona do współczesnego Nowego Jorku ekranizacja powieści Henry'ego Jamesa o tym samym tytule. Opowiada ona o siedmioletniej Maisie, która znajduje się w samym środku bitwy o prawa rodzicielskie pomiędzy jej mamą, starzejącą się gwiazdą rocka - Susanną, a jej ojcem, sławnym handlarzem dziełami sztuki - Bealem
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Niespełna czterdziestoletni Wiktor Ruben po stracie przyjaciela przyjeżdża do wujostwa na wieś, gdzie w pobliskim dworku, w gronie kilku panien, spędził młodzieńcze lata. Julia doczekała się bliźniaczek, wyemancypowana Jola wyszła za mąż, Fela przedwcześnie zmarła, zmieniły się też Zosia i Kazia, mała Tunia wyrosła na piękną pannę.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Jadwiga Górecka jest wdową. Jej trzej synowie mieszkają w Warszawie. Kobieta czuje się samotna, synowie jej nie odwiedzają. Pewnego razu zjawa się osoba skłonna kupić jej dom. Jadwiga postanawia poradzić się synów. Jednak wyprawa do stolicy nie będzie udana.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
Łódź, 1905 rok. Wert, młody dowódca bojowego oddziału PPS, po stłumieniu rewolucji potajemnie przedostaje się do Niemiec. Rosyjski śledczy, Jegor Potapowicz Jegorow, przypłaca wymknięcie się Werta degradacją do mało znaczącej funkcji urzędniczej. Przysięga więc zemstę. Po kilku latach poszukiwań odkrywa miejsce pobytu Werta i zwabia go do Łodzi. Nie chce go od razu zabić, ale najpierw złamać, upokorzyć i zastraszyć. Rozpoczyna więc grę ze swoim śmiertelnym wrogiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ansiktet 1958, Napisy PL | Dramat, Psychologiczne
Sztokholm, rok 1840. Tajemniczy Vogler jest właścicielem wędrownego Teatru Magnetycznego Zdrowia. Gdy pojawia się w mieście, komisarz policji, lekarz i urzędnik miejski postanawiają sprawdzić jego możliwości.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Dům 2011, Lektor PL | Dramat, Psychologiczne
Imrich chce zadbać o przyszłość swych dwóch córek i zbudować im dom. Jednak gdy starsza wychodzi za mąż za nieodpowiedniego chłopaka postanawia się od niej odwrócić. Z kolei młodsza Eva marzy o wyjeździe do Londynu i opuszczeniu rodzinnego domu. Gdy Imrich się o tym dowiaduje zabiera jej pieniądze na wyjazd. Chce zrobić wszystko aby córkę zatrzymać przy sobie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Eclisse, L' 1962, Napisy PL | Dramat, Psychologiczne, Romans
Vittoria rozstaje się z swym wieloletnim przyjacielem Ricardo. Świeżo odzyskana wolność wydaje się jednak raczej czymś grożnym niż zachęcającym. W poszukiwaniu nowych przyjaźni poznaje chłodnego maklera giełdowego. Ich związek pozostaje tylko kontaktem międzyludzkim, gdzie na prawdziwą miłośc nie ma miejsca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1 2 3 ... 12 13 14 | Następna »