Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Alex Murphy, kochający mąż, ojciec oraz dobry glina, zostaje śmiertelnie ranny. Dzięki korporacji OmniCorp dostaje drugie życie i zadanie: ma strzec prawa jako policjant-cyborg.
Ocena: 8/10 Komentarze: 2
The Hunger Games: Catching Fire 2013, Lektor PL | Akcja, Science Fiction
Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75.
Ocena: 7/10 Komentarze: 4
2013, Lektor PL | Akcja, Science Fiction
Zdradzony, walczący o przetrwanie na opuszczonej planecie Riddick staje się jeszcze bardziej niebezpieczny. Tymczasem na ziemię spaloną słońcem przybywają dwa statki.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
After Earth 2013, Lektor PL | Przygodowe, Science Fiction
Tysiąc lat po globalnej katastrofie statek generała Raige'a i jego syna rozbija się na Ziemi. Chłopiec będzie musiał samotnie stawić czoła dzikiej planecie.
Ocena: 6/10 Komentarze: 2
Man of Steel 2013, Napisy PL | Science Fiction, Akcja
Historia Clarka Kenta, który broni mieszkańców Metropolis przed złem jako człowiek ze stali - Superman.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
2013, Dubbing PL | Akcja, Science Fiction
Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tonyego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela "Iron Man 3". Świat Tonyego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie.
Ocena: 10/10 Komentarze: 4