Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Moon 44 1990, Lektor PL | Inne, Sensacyjne
Źródła zasobów naturalnych Ziemi zostały wyczerpane. W kosmosie toczy się zacięta walka o możliwość eksploatacji tych, które jeszcze pozostały na innych planetach i ich satelitach. Jedna z korporacji zajmujących się wydobyciem straciła już większość swoich kosmicznych kopalni i pozostał jej tylko jeden zasobny w bogactwa naturalne księżyc. Niestety - jej automatyczne roboty wydobywcze zaczęły znikać w dziwnych okolicznościach podczas powrotu do bazy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The White Raven 1998, Lektor PL | Sensacyjne
Laureat Nagrody Pulitzera, dziennikarz Tully Windsor, staje przed szansą na artykuł życia: ma okazję dowiedzieć się, gdzie ukryto Białego Kruka, najcenniejszy diament świata, wart tyle, że może obalać i tworzyć rządy. Tylko jeden człowiek, komendant hitlerowskiego obozu zagłady Markus Strud, ma jakoby wiedzieć, gdzie jest diament - a od ponad czterdziestu lat nie wymówił słowa. Aż do dziś...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Czarna Perła 1934, | Sensacyjne
Marynarz Stefan Nadolski po powrocie do kraju z rejsu na Tahiti wpada w sidła gangu, który chce ukraść przywiezione przez niego cenne perły.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
10 to Midnight 1983, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
W Los Angeles grasuje psychopatyczny morderca Warren Stacey, który zabija młode kobiety. Sprawą zajmuje się policjant Leo Kessler i jego pomocnik, detektyw Paul McAnn. Przestępca zjawia się na pogrzebie ostatniej z ofiar i podsłuchuje rozmowę dotyczącą jej pamiętnika. Postanawia go odnaleźć. Zaskoczony w mieszkaniu zmarłej przez jej współlokatorkę, zabija ją. Kiedy grunt zaczyna palić mu się pod nogami próbuje zastraszyć córkę Kesslera.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Recoil 1998, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Podczas akcji policyjnej w banku detektyw Ray Morgan przypadkowo zabił syna szefa mafii. Tym samym wydał wyrok na siebie i rodzinę, gdyż kryminalista zamierza pomścić doznaną krzywdę. Nasłany przez mafię zamachowiec zabija żonę i dzieci Raya, policjant przysięga zemstę. W roli detektywa Morgana wystąpił Gary Daniels.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mad City 1997, Lektor PL | Dramat, Sensacyjne, Thriller
Zwolniony z miejskiego muzeum pracownik ochrony bierze na zakładników byłą przełożoną oraz grupę dzieci.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Days of Wrath 2013, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Tragiczne wydarzenia z lat szkolnych nie pozwalają Joon Seokowi prowadzić normalnego życia. Kiedy na jego drodze staje były oprawca, mężczyzna szykuje zemstę.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
2013, | Akcja, Sensacyjne
Lucky i Raphael są braćmi, którzy większość swojego życia spędzili po złej stronie prawa. Obecnie Lucky próbuje ułożyć sobie życie z dziewczyną, zaś Raphael obmyśla kolejny skok - tym razem na kasyno należące do znanego przestępcy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Terminal Error 2002, Lektor PL | Sensacyjne, Thriller
Seria niewyjaśnionych katastrof trapi mieszkańców pewnej aglomeracji. Najpierw wybucha elektrownia nuklearna, potem niespodziewanie urywa się winda pełna ludzi. Brad, właściciel AutoComu, dużej firmy programistycznej, stwierdza, że za nieszczęścia odpowiedzialny jest wirus komputerowy. Jego twórcą jest Elliot, były współpracownik Brada, który w ten sposób mści się za doznane krzywdy. Wkrótce wirus zagraża bezpieczeństwu całej okolicy.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
2010, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Danny jest ochroniarzem, który pracuje w jednym z londyńskich klubów. Pewnego dnia ratuje swojego szefa przed śmiercią z rąk płatnego mordercy. Od tej chwili Danny wkracza do świata zdominowanego przez ludzi, których starał się zawsze unikać.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Foolproof 2003, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne, Thriller
Kevin i dwoje jego przyjaciół planują skok na jubilera. Sami ten plan nazywają "niezawodny". nie zamierzają z niego korzystać, jest to tyko, jak sami to opisują, rodzaj "treningu". Plany jednak zostają skradzione i dochodzi do prawdziwego rabunku. Okazuje sie, że kradzież planów nie była ani troche przypadkowa. Teraz bohaterowie muszą opracowywać plan wielkiego skoku dla znanego gangstera. Intryga jest głębsza, niż się z początku wydaje.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Tkwiący w szeregach bezwzględnego gangu tajniak podejrzewa, że jego dni są policzone. Postanawia więc zaryzykować wszystko i rozbić organizację, odzyskując stare życie.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Dead Easy 2004, Lektor PL | Sensacyjne, Thriller
Dla Simona Storma, prezesa świetnie prosperującej agencji reklamowej, koszmar rozpoczyna się w dniu, w którym wynajmuje prywatnego detektywa, aby udowodnić niewierność swojej żony. Według sprytnego planu Simona umożliwi mu to związek z kobietą, którą pokochał. Kiedy ujawnia dowody niewiernej małżonce okazuje się, że żona również posiada podobny materiał dotyczący jego zdrady.
Ocena: 7/10 Komentarze: 2
Lin shi rong 1979, Lektor PL | Akcja, Komedie, Sensacyjne
Rzeźnik Wing, prócz swego podstawowego zajęcia, jest uczniem jednej z dwóch istniejących w mieście szkół kung-fu. Między ich właścicielami od dawna istnieje (mniej lub bardziej cicha) rywalizacja, przejawiająca się czy to w pomniejszych potyczkach uczniów, czy też wreszcie we współzawodnictwie samych Mistrzów. Sprawy komplikują się, gdy Wing zostanie niesłusznie oskarżony o zamordowanie córki właściciela konkurencyjnej szkoły.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Kiedy zawodowy zabójca partaczy kolejne zadanie, boss przestępczego imperium postanawia go oszczędzić i wykorzystać do walki z wrogiem, który chce przejąć interes.
Ocena: 9/10 Komentarze: 1
1 2 3 ... 28 29 30 | Następna »