Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Invasor 2012, Lektor PL | Akcja, Dramat, Sensacyjne
Film opowiada historię lekarza wojskowego Pablo (Alberto Amman), który służy na misji pokojowej w Iraku. Kiedy jego konwój zostaje zaatakowany na pustyni przez rebeliantów, udaje mu się ujść z walki żywym. Cierpiąc na częściową amnezję, powraca do Hiszpanii, do żony i córki, gdzie zostaje odznaczony za zasługi na polu bitwy. Mgliste wspomnienia z dnia ataku, nie pozwalają mu przypomnieć sobie, co tak naprawdę zdarzyło się w Iraku.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
The Replacement Killers 1998, Lektor PL | Sensacyjne
Chiński płatny zabójca odmawia wykonania zlecenia na terenie USA, przez co staje się celem byłych szefów. Przy pomocy fałszerki dokumentów chce powstrzymać przestępców i wrócić do kraju.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Hyper Sonic 2002, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Raz do roku odbywa się wielki 24-godzinny wyścig samolotów naddźwiękowych dookoła ziemi - Transcon. Podczas ostatniego amerykański pilot Grant Irvine (Antonio Sabato Jr.) doprowadza do wypadku w którym ginie wielu ludzi. Teraz, po czterech latach zawody są wznawiane, lecz za sterami siada jego młodszy brat - Kevin a on sam zostaje kapitanem zespołu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
ID:A 2011, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Na brzegu jednej z rzek Francji z torbą wypełnioną dwoma milionami euro, budzi się główna bohaterka Aliena (Tuva Novotny). Nic nie pamięta, nie wie kim jest i nie wie, co się stało. Z czasem odkrywa, że jest śledzona przez tajemniczych mężczyzn. Świadoma, że mówi z duńskim akcentem, wyrusza do Danii, by dowiedzieć się prawdy o sobie.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
The Omega code 1999, Lektor PL | Przygodowe, Sensacyjne
W Piśmie Świętym, a właściwie Torze (pierwszych pięciu księgach) są zapisane dzieje świata. Przyszłe, przeszłe czy obecne. Ale można je odczytać znając kod, którym jest to zapisane. Stone Alexander, próbuje zdobyć ten kod, by wykorzystać go do własnych celów, a przy tym zmienić bieg dziejów świata, zmieniając go w jeszcze gorsze miejsce. Tylko Gillen Lane próbuje go powstrzymać...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Gauntlet 1977, Lektor PL | Dramat, Inne, Sensacyjne
Policjant Ben Shockley otrzymuje zadanie eskortowania z Las Vegas do Phoenix koronnego świadka w sprawie kryminalnej. Po przybyciu do stolicy hazardu okazuje się, że jego podopieczną jest młoda kobieta - Gus Mally. Śmiertelnie przerażona dziewczyna usiłuje przekonać Bena o grożącym im niebezpieczeństwie.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Hidden Agenda 1990, Napisy PL | Dramat, Sensacyjne, Thriller
Dramat polityczny przedstawiający konflikty pomiędzy irlandzkim ruchem niepodległościowym i brytyjskim wymiarem sprawiedliwości w czasach, kiedy premierem Wielkiej Brytanii była Margaret Thatcher. Śmierć Amerykanina w starciach ulicznych w Irlandii ujawnia jeden z najbardziej szokujących skandali rządu brytyjskiego - nielegalne działanie służb specjalnych... Film oparty na autentycznych wydarzeniach - sprawie Stalkera i Collina.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Body and Soul 1947, Lektor PL | Dramat, Sensacyjne
Robert Rossen w swym debiucie reżyserskim opowiada historię nieuczciwego awansu boksera i jego szybkiego upadku gdy próbuje być uczciwym. Film ukazuję wszystkie etapy kariery boksera Davisa który staje się gwiazdą dzięki swym umiejętnością ale także znajomością
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Trois hommes a abattre 1980, Lektor PL | Sensacyjne
Film to owoc kolejnej współpracy reżysera Jacquesa Deraya i aktora Alaina Delona. Delon wciela się w postać szarego obywatela - Michela Gerfaut, wmieszanego w potyczki na wysokich szczeblach władzy. Pomoc nieznajomemu mężczyźnie, który uległ wypadkowi samochodowemu staje się początkiem kłopotów Gerfauta. Od tej pory może on liczyć tylko na siebie...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Cold Blooded 2012, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne, Thriller
Toronto. Młoda policjantka Frances Jane (Zoie Palmer) otrzymuje od przełożonych kolejne rutynowe zadanie. Kobieta udaje się do szpitala, by strzec uczestnika brutalnego napadu na jubilera, Eddiego Cordero (Ryan Robbins). Aresztowany podczas próby ucieczki mężczyzna jest nieprzytomny. Sytuacja jednak się komplikuje. Przestępca niespodziewanie się wybudza.
Ocena: 8/10 Komentarze: 0
Operation Hiob 2012, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Ginie dyrektor finansowy wielkiego austriackiego konsorcjum zamieszanego w handel narkotykami. Moritz Eisner (Harald Krassnitzer) zostaje wysłany na tajną operację. Pomaga agentowi, którego celem jest postawienie szefa organizacji przed wymiarem sprawiedliwości. Śledztwo detektywa naraża konkurencyjną siatkę przestępczą na zdemaskowanie. Kiedy Eisner stara się zapobiec wojnie między rywalizującymi grupami i chronić tożsamość tajnych agentów, sam wpada w tarapaty.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Darkman II: The Return of Durant 1995, Lektor PL | Przygodowe, Inne, Sensacyjne
Durant powraca. Tym razem planuje przy użyciu najnowszych technologii przejąć cały handel narkotykami w mieście. Ale powraca także Darkman, który daży Duranta taką samą nienawiścią, jak on Darkmana. Darkmanowi znów przyjdzie pokrzyżować plany nikczemnego Duranta...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Nowy Orlean. Nolan Hayes (Paul Walker) przybywa do szpitala, kiedy dowiaduje się, że jego ciężarna żona, Abigail (Genesis Rodriguez), uległa wypadkowi. W wyniku przedwczesnego porodu na świat przychodzi dziewczynka, która zostaje podłączona do respiratora pomagającego oddychać, a komplikacje poporodowe sprawiają, że Abigail umiera. W międzyczasie miasto pustoszy potężny huragan Katrina, wymuszając ewakuacje szpitala.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Gray Man 2007, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne, Thriller
Porządny i szanowany dziadek i ojciec okazuję się brutalnym mordercą i gwałcicielem. Film opowiada historię Alberta Fisha (Patrick Bauchau), który na pozór jest przykładnym ojcem i dziadkiem. Na pozór, gdyż okazuje się jednym z najbardziej brutalnych morderców w historii Ameryki. Tajemnica wychodzi na jaw sześć lat po zniknięciu dziesięcioletniej Grace Bud (Lexi Ainsworth). Policja stopniowo odrywa jego przerażające sekrety.
Ocena: 9/10 Komentarze: 1
Prisoners 2013, Napisy PL | Akcja, Sensacyjne
Sześcioletnia córka Kellera Dovera zostaje uprowadzona wraz ze swoją koleżanką. Zirytowany bezradnością policji ojciec postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.
Ocena: 10/10 Komentarze: 1