Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Spy Game 2001, Lektor PL | Sensacyjne
Osadzony w świecie globalnych intryg i politycznych zawirowań film Zawód: Szpieg jest fikcyjną opowieścią o ocaleniu życia i przyjaźni, więzi łaczącej dojrzałego mistrza i jego młodego podopiecznego, jak również odwiecznej zabawie w ścigającego i ściganego. Wydarzenia przedstawione w filmie rozgrywają się w scenerii napiętych sytuacji politycznych i konfliktów zbrojnych - od wojny w Wietnamie aż do momentu zakończenia Zimnej Wojny.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Der Todeszug 1999, Lektor PL | Sensacyjne, Thriller
Nastoletnia Jessica (Denise Zich) uczestniczy wraz z chłopakiem w demonstracji przeciwko transportowi odpadów jądrowych. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że pociąg z radioaktywnym ładunkiem nie jest odpowiednio zabezpieczony. Gdy pojazd mija manifestantów, zostaje zaatakowany przez terrorystów. Porywacze biorą zakładników, wśród których jest także Jessica. Ojciec dziewczyny, funkcjonariusz Martin Koch (Jörg Schüttauf), jest świadkiem zdarzenia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Professionnel, Le 1981, Lektor PL | Sensacyjne
Jest to historia agenta wywiadu francuskiego, który wskutek brudnych gier politycznych i cynicznych kalkulacji swoich zwierzchników niemal z dnia na dzień staje się z łowcy zwierzyną łowną. Joss Baumont zostaje wysłany do Afryki celem zabicia prezydenta Njala. Nie udaje się to. Joss zostaje uwięziony i po brawurowej ucieczce wraca do Francji gdzie słyszy zapowiedź oficjalnej międzypaństwowej wizyty prezydenta Njala .
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Świat klubów nocnych jest terroryzowany przez tajemniczego zabójcę o pseudonimie Black Magic. Giną kolejne striptizerki, a przy ich zwłokach morderca pozostawia swoja wizytówkę – chińskie znaki magiczne. Wszystkie ofiary są podobne do Sarah (Sarah Lind), która niedawno dołączyła do jednostki. Kane (Steven Seagal) postanawia wystawić Sarah i Juliet (Meghan Ory) na przynętę – policjantki zatrudniają się w klubie nocnym jako striptizerki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Untouchables 1987, Lektor PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Stany Zjednoczone po wprowadzeniu prohibicji przeżywają rosnące problemy z narastającą przemocą oraz tworzeniem się zorganizowanych grup czerpiących zyski z nielegalnej sprzedaży alkoholu. Prym w tym procederze wiedzie chicagowski gangster, "człowiek z blizną" - Al Capone (Robert De Niro).
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Aquarium, L' 1995, Lektor PL | Dramat, Sensacyjne
Psychologiczny film szpiegowski, jest czymś więcej niż jedynie rekonstrukcją losu autora powieści, która legła u podstaw scenariusza. Jest to przede wszystkim studium metod stosowanych w procesie wychowania i kształtowania osobowości człowieka pracującego w służbie totalitarnego imperium. To również studium systemu opartego na kamuflażu i prowokacji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2006, Lektor PL | Sensacyjne
Po tragicznym naruszeniu bezpieczeństwa w Joint Inter-Agency Task Force (JIATF), FBI prosi o pomoc władze z Miami. Do zadania zostają przydzieleni detektywi James 'Sonny' Crockett i Ricardo 'Rico' Tubbs.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Femme Nikita, La 1990, Lektor PL | Sensacyjne
Skazana na dożywocie za zabicie policjanta Nikita otrzymuje propozycję nie do odrzucenia: albo pogodzi się z losem, albo podejmie rzucone jej wyzwanie i zostanie zawodowym zabójcą pracującym na zlecenie ściśle tajnej agencji rządowej. Dziewczyna przechodzi szkolenie pod okiem sadystycznego opiekuna Boba (Tcheky Karyo) i rozpoczyna nowe życie. Staje się "Josephine" - uwodzicielską i wyrafinowaną maszyną do zabijania, która brutalnie rozprawia się z przeciwnikami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2000, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Samuel L. Jackson w roli tytułowego bohatera w eksplodującym akcją i skrzącym się humorem filmie Johna Singletona. Bratanek legendarnego mentora Johna Shafta (Richard Roundtree - pierwszy odtwórca postaci legendarnego czarnoskórego detektywa) to najbardziej nieustępliwy gliniarz w mieście - pewny siebie, skuteczny, nonszalancki, elegancki i zniewalający.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1965, PL | Sensacyjne
Dwuodcinkowy film tv. przedstawia poszukiwania przez polskie władze bezpieczeństwa, już po zakończeniu działań wojennych, zbrodniarza wojennego - szefa warszawskiego Gestapo, doktora von Kniprode.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1984, PL | Dramat, Sensacyjne
Autentyczna historia, która przydarzyła się Stanisławowi Miedzy-Tomaszewskiemu. W roku 1941 wpadł w ręce gestapo. Niemcy szybko zorientowali się, że mają w ręku osobę, która zna szyfr niezbędny do odczytania listy konspiratorów działających na terenie Rzeszy. Torturowany nie zdradza szyfru, ale bliski załamania przesyła prośbę o truciznę. Lekarz, do którego zwrócono się o cyjanek proponuje, przemycenie na Pawiak zamiast trucizny bakterii tyfusu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Recruit 2003, Lektor PL | Sensacyjne
James Clayton (Colin Farrell) być może nie ma cech typowego rekruta, ale jest jednym z najinteligentniejszych absolwentów wyższych uczelni w całych Stanach Zjednoczonych - i dlatego Walter Burke (Al Pacino) chce zwerbować go do pracy w Agencji. James traktuje misję w CIA jako intrygująca alternatywę dla swojego zwyczajnego życia. Zanim jednak zostanie agentem, musi przejść ciężkie szkolenie, podczas którego rekruci są przekształcani w zaprawionych w boju zawodowców.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1997, Dubbing PL | Akcja, Komedie, Sensacyjne
Budząc się pewnego dnia we własnym łóżku, Jurek Kiler zostaje aresztowany przez brygadę antyterrorystyczną. Policja bierze go za groźnego przestępcę, bo w bagażniku jego taksówki znaleziono karabin, z którego poprzedniego dnia zabito człowieka. Jurek trafia do więzienia, gdzie od razu staje się gwiazdą wśród kryminalistów. Na nic zdają się tłumaczenia, że oskarżony jest tylko taksówkarzem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Man with the Golden Gun 1974, Lektor PL | Sensacyjne
W tym dziewiątym odcinku przygód agenta 007 w rolę jego złowrogiego przeciwnika Scaramangi wcielił się Christopher Lee. Kusi on Bonda śmiertelnie niebezpieczna zabawą w kotka i myszkę i przeznaczył dla niego specjalną złotą kulę z wygrawerowanym napisem 007.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1995, Lektor PL | Sensacyjne
Z Biura Dowodów przy komendzie policji w Miami ginie heroina warta 100 milionów dolarów. Zadanie jej odnalezienia spada na detektywów Marcusa Burnetta i Mike'a Lowreya. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest Julie Matt potrafiąca zidentyfikować szefa gangu. Lecz dziewczyna jest śmiertelnie przerażona i chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz na spotkanie wysyła Burnetta.
Ocena: 10/10 Komentarze: 0