Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Pan Tomasz, z wykształcenia historyk, z zamiłowania detektyw, postanawia zgłębić zawiłe dzieje i odnależć skarb templariuszy. Z grupą młodych przyjaciół, dziwacznym pojazdem jedzie na spotkanie z przygodą, nie przypuszczając, że on i jego towarzysze staną się uczestnikami sensacyjnych...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tomorrow Never Dies 1997, Lektor PL | Sensacyjne
Kolejna część przygód najsłynniejszego agenta-007. Tym razem Bond musi udaremnić plany właścicielowi gazety "Tomorrow"- Elliotowi Carverowi, który pragnie wywołać wojnę i przy okazji nieźle się wzbogacić. Żądny sensacji szaleniec wysyła sygnał, który zakłóca prace urządzeń nawigacyjnych na brytyjskim statku-niszczycielu, w wyniku czego statek ten narusza granice i zostaje zestrzelony. Bond musi ponownie wkroczyć do akcji...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Rock 1996, Lektor PL | Sensacyjne
Generał armii Stanów Zjednoczonych przejmuje kontrolę nad wyspą, na której znajduje się nieczynne już więzienie Alcatraz grożąc detonacją bomb ze śmiercionośnym gazem. Do walki z nim stają agent FBI i jedyny więzień, któremu udało się uciec z Alcatraz... "Twierdza" jest widowiskowym filmem sensacyjnym, który wyróżnia się ciekawą fabułą, oryginalnym miejscem akcji i znakomitą obsadą.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2007, PL | Dramat, Sensacyjne
Skruszony gangster "Blacha" (Robert Więckiewicz) składa zeznania, które obciążają największych mafijnych bossów. Staje się najpilniej strzeżonym w Polsce świadkiem koronnym. Tylko dziennikarzowi Marcinowi Krukowi (Paweł Małaszyński) udaje się do niego dotrzeć i namówić na jedyny wywiad. Gangster nie wie jednak, że...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2006, PL | Dramat, Sensacyjne
Film oparty na faktach, które wstrząsnęły polskim wymiarem sprawiedliwości i opinią publiczną na początku lat 90-tych.
Film wyprodukowała firma Saco Films przy współudziale Telewizji Polskiej, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Atlasu Sztuki.
Łukasz (Robert Olech), absolwent prawa, nie chce pracować w zawodzie prawnika. Jego ojciec wysyła go do swojego kolegi, wziętego adwokata Michała Wilczka (Jan Frycz), który ma przekonać Łukasza do zawodu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Prizzi's Honor 1985, Lektor PL | Romans, Sensacyjne
Charley Partanna jest członkiem mafijnej rodziny Prizzich i pełni funkcję egzekutora. Na weselu wnuczki Don Corrada Prizzi poznaje i zakochuje się od pierwszego wejrzenia w tajemniczej pięknej kobiecie, Irene. Szybko proponuje jej małżeństwo, na co ona wyraża zgodę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Chung hing sam lam 2003, Lektor PL | Inne, Przygodowe, Sensacyjne
Elinor Carlisle (Elisabeth Dermot Walsh), po otrzymaniu ohydnego anonimu, jedzie wraz z narzeczonym Roddym (Rupert Penry-Jones) do chorej ciotki Laury (Diana Quick). Na miejscu narzeczony Elinor zaczyna interesować się córką ogrodnika, Mary Gerrard (Kelly Reilly). Oburzona dziewczyna zrywa zaręczyny. Wkrótce ciotka Laura i Mary umierają, otrute morfiną. Elinor zostaje oskarżona o podwójne morderstwo.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Sum of All Fears 2002, Lektor PL | Sensacyjne
Czy terroryści mogli rzeczywiście zdetonować broń masowego rażenia na terytorium Stanów Zjednoczonych? Według opinii specjalistów CIA, przynajmniej 20 krajów, z czego ponad połowa to kraje Środkowego Wschodu i Azji Południowej, jest obecnie w posiadaniu lub prowadzi zakrojone na szeroką skalę badania nad opracowaniem śmiercionośnych materiałów masowej zagłady. Co mogłoby się zdarzyć gdyby jedna z broni masowej zagłady wpadła w niepowołane ręce?
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2004, Lektor PL | Sensacyjne
Tajny agent rządowy Robert Scott (Val Kilmer) i jego protegowany Curtis (Derek Luke) otrzymują zadanie odnalezienia zaginionej córki wysoko postawionego urzędnika państwowego. Kiedy media donoszą, że dziewczynka nie żyje, ich misja wydaje się być zakończona, jednak Curtis wierzy, że doniesienia te nie są prawdziwe. Jeśli agent ma rację, istnieje realne niebezpieczeństwo groźnego spisku na najwyższych szczeblach władzy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Death Wish 1974, Lektor PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Żona i córka nowojorskiego architekta Paul'a Kersey'a (Charles Bronson) zostają napadnięte we własnym domu i brutalnie pobite, w szpitalu żona Paul'a umiera, natomiast u córki wystąpił trwały uraz psychiczny. Wydarzenia te powodują zmianę liberalnych zasad głownego bohatera, postanawia on osobiście wymierzać sprawiedliwość bezkarnym bandytom grasującym po ulicach Nowego Jorku.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
GTA IV: The Trashmaster 2010, Napisy PL | Akcja, Animowane, Sensacyjne
"Trashmaster" to tytuł nowej produkcji Mathieu Weschlera, francuskiego reżysera reklam. Utwór trwa 88 minut i opowiada o pewnym mężczyźnie, szukającym seryjnego mordercy, zbierającego krwawe żniwo wśród striptizerek. Nie byłoby w tej produkcji nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że w całości wyreżyserowano ją na silniku graficznym hitowej gry autorstwa Rockstar - "GTA IV".
Ocena: 4/10 Komentarze: 0
Tantsuyut vse! 2005, Lektor PL | Komedie, Przygodowe, Sensacyjne
Współczesny Petersburg. Sędzia śledczy przesłuch*je starą, bezdomną kobietę, u której znalazł kilkanaście cennych brylantów. Kobieta opowiada barwną historię Ligowki, szemranej dzielnicy powojennego Leningradu. Tam, wśród wojennych sierot, nędzy ciasnych komunałek, zatęchłych spelunek, tancbud i potyczek gangów, spędziła dzieciństwo...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1970, PL | Sensacyjne
Historia sensacyjnego pojedynku dwóch braci z dolnośląskiego miasteczka, których wojna uczyniła wrogami - major Wojska Polskiego i dywesant Wehrwolfu spotykają się w roku 1945. Skomplikowane stosunki autochtonów i przybyszów na Dolnym Śląsku…
Ocena: 10/10 Komentarze: 0
2011, Lektor PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Znaleziony zostaje martwy młody mężczyzna. Jego ciało jest nagie i mocno poobijane. Autopsja wykazuje we krwi ofiary obecność GHB, narkotyku zwanego "pigułką gwałtu". Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został porwany, był wykorzystywany seksualnie i torturowany. Istnieją przesłanki, że za zbrodnią stoi gang, który wcześniej porywał już ludzi, jednak mężczyzna stał się ich pierwszą ofiarą śmiertelną.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
The Missing 2003, Lektor PL | Sensacyjne
Adaptacja powieści Thomasa Eidsona. Film opowiada historię mężczyzny, który w roku 1886, po latach nieobecności, wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku z zamiarem pogodzenia się z porzuconą przed laty córką. Maggie - dojrzałą już kobietą. Nie chce jednak znać swojego ojca. Zmienia zdanie dopiero wtedy, kiedy jej najstarsza córka zostaje porwana przez bandytów, a ojciec wyrusza na jej ratunek...
Ocena: -/10 Komentarze: 0