Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Disclosure 1994, Napisy PL | Dramat, Sensacyjne, Thriller
Odrzucona szefowa mści się na swoim podwładnym. Oskarża go o molestowanie seksualne i chce zniszczyć jego małżeństwo.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, Napisy PL | Akcja, Komedie, Sensacyjne
"Move On" to historia byłego agenta, granego przez Madsa Mikkelsena i jego podróży przez osiem krajów w Europie. Po zejściu z łodzi w Rotterdamie Nicolas otrzymuje tajemniczą srebrną walizkę. Przetransportowanie jej z północy na południe ma być jego ostatnim zleceniem, taką ma nadzieję. Ale to, co brzmi jak prosty transport zamienia się emocjonujący pościg z tajnym kontrahentem oraz jego własną przeszłością.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
W tym futurystycznym świecie hakerzy DNA wykorzystują swoje umiejętności, aby włamać się do ludzkich ciał. Ale Michelle, stanowi problem, kiedy jej młodszy brat, Jackie, angażuje się w drobne przestępstwa. Aby go chronić, Michelle musi stawić czoło ścigającym go hakerom DNA.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Redemption 2013, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Historia o byłym żołnierzu sił specjalnych, który staje się bezdomny. Zrządzenie losu sprawia, że przejmuje tożsamość innej osoby. Joey Jones (Jason Statham) to ex żołnierz sił specjalnych. Gdy jego oddział, w wyniku zasadzki i ciężkiego ostrzału artyleryjskiego w Afganistanie, zostaje rozerwany na strzępy, on sam staje przed sądem wojskowym. Mężczyzna nie wytrzymuje jednak presji i ucieka przed odpowiedzialnością.
Ocena: 7/10 Komentarze: 1
Bobby Baldano właśnie wyszedł z więzienia. Teraz planuje zmienić swoje poczynania i razem z rodziną prowadzić spokojne życie. Jednak chęć zemsty składnia go do powrotu na przestępczą ścieżkę...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
12 Rounds: Reloaded 2013, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Ratownik medyczny Nick Malloy staje się uczestnikiem śmiertelnej gry, prowadzonej przez człowieka związanego z jego przeszłością. Nick musi dowiedzieć się, dlaczego właśnie on został wybrany, zanim będzie za późno dla niego i jego żony.
Ocena: 8/10 Komentarze: 2
2012, Napisy PL | Akcja, Komedie, Sensacyjne
Nieogarnięta zabójczyni podejmuje się zabicia sławnej osoby. Nic nie idzie po jej myśli. Niezbyt mądra zabójczyni (Ji-hyo Song) dostała zlecenie by zabić popularnego piosenkarza (JaeJoong Kim). Dziewczyna porywa go i próbuje dokonać na nim mordu w sposób jaki zażyczył sobie klient. Sprawy komplikują się kiedy okazuję się, że na miejscu znajduję się policja...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Reluctant Fundamentalist 2012, Lektor PL | Dramat, Sensacyjne
Bohaterem filmu jest młody Pakistańczyk Changez mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Po zamachach z 11 września 2001 roku zaczyna być traktowany jak terrorysta. Amerykański sen Changeza zmienia się w koszmar.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Dead Man Down 2013, Napisy PL | Akcja, Inne, Sensacyjne
Żądna zemsty kobieta uwodzi prawą rękę nieuchwytnego, nowojorskiego kryminalisty.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
White House Down 2013, Lektor PL | Akcja, Sensacyjne
Historia agenta Secret Service, który musi chronić prezydenta USA kiedy Biały Dom atakuje grupa paramilitarna.
Ocena: 8/10 Komentarze: 1
Riddle 2013, Napisy PL | Sensacyjne, Thriller
Ambitna studentka udaje się do Pensylwanii, by odnaleźć swojego zaginionego brata. Na miejscu odkrywa mroczną tajemnicę, którą od lat skrywała jej rodzina.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
R.I.P.D. 2013, Lektor PL | Akcja, Komedie, Sensacyjne
"Rest In Peace Departament" to departament sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji. Pewnego dnia dołącza do nich nowy policjant, który większość czasu spędza na poszukiwaniu człowieka odpowiedzialnego za to, czym teraz jest. Film jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
La Migliore offerta 2013, Napisy PL | Inne, Sensacyjne
Virgil Oldman zajmuje się wyceną antyków oraz dzieł sztuki. Jest najlepszy i najdroższy w swoim fachu. Pewnego dnia zgłasza się do niego tajemnicza Claire z prośbą o wycenienie wartości mebli, które należały do jej rodziców. Dyrektor domu aukcyjnego,Virgil Oldman (Geoffrey Rush),nie przypadkiem wchodzi w życie młodej i tajemniczej dziedziczki,Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks),której rodzice zginęli, pozostawiając nie do końca zbadane i ocenione dzieła sztuki.
Ocena: 8/10 Komentarze: 2
Kid 1990, Lektor PL | Sensacyjne
Do małego,spokojnego miasteczka przybywa młody chłopak,zdaniem wielu prawie dzieciak.Rozprawia się z miejscowymi chuliganami,zdobywa serce ślicznej dziewczyny.Celem jego wizyty jest jednak zupełnie co innego-zemsta.Przed laty miejscowi notable na jego oczach zabili mu rodziców.W roli głównej wystąpił C.Thomas Howell- młodzieńcza gwiazda lat 80.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Łódź, 1905 rok. Wert, młody dowódca bojowego oddziału PPS, po stłumieniu rewolucji potajemnie przedostaje się do Niemiec. Rosyjski śledczy, Jegor Potapowicz Jegorow, przypłaca wymknięcie się Werta degradacją do mało znaczącej funkcji urzędniczej. Przysięga więc zemstę. Po kilku latach poszukiwań odkrywa miejsce pobytu Werta i zwabia go do Łodzi. Nie chce go od razu zabić, ale najpierw złamać, upokorzyć i zastraszyć. Rozpoczyna więc grę ze swoim śmiertelnym wrogiem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0