Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Spur des Falken 1968, Lektor PL | Familijne, Przygodowe, Western
Na terenach zamieszkanych przez Indian z plemienia Dakota pojawia się coraz więcej białych ludzi. Przyciąga ich możliwość znalezienia złota i szybkiego wzbogacenia się. Jest to jednak sprzeczne z zawartymi wcześniej z Indianami układami, gwarantującymi nienaruszalność ich ziem. Postępowanie białych wzbudza niepokój w okolicznych plemionach. Dochodzi do spotkania wodzów. Bury Niedźwiedź, widząc militarną siłę obcych, pragnie pokoju.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Western
Duke Donovan jest stróżem prawa, który zostaje aresztowany i wrobiony w napad na pociąg. Kiedy bohater dowiaduje się, że za jego uwięzieniem stoi jego partner, zrobi wszystko, by zemścić się i odzyskać dobre imię.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Western
Wychowany przez hodowcę bydła South dostaje zadanie opiekowania się pisarzem, który przybył z wielkiego miasta, by dokończyć powieść.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2012, | Western
Historia dzieje się tuż po wojnie secesyjnej. Pewna rodzina, mieszkająca na pograniczu Nowego Meksyku, toczy nierówną walkę z firmą górniczą, która chce wykupić ich ziemię.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Sorrow 2013, | Western
Poszukiwacz złota Toger Hazard przybywa do XIX-wiecznej Kalifornii wraz z synem Casperem, który z biegiem czasu musi przejąć obowiązki ojca. (release24.pl)
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Western
Kiedy samotny łowca głów z Nowego Meksyku zabija członka gangu rozpętuje się prawdziwe piekło. Młody strzelec zwany Bill Kidem łączy swe siły z owym tajemniczym łowcą głów aby pomścić śmierć swojej matki i wymierzyć sprawiedliwość.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Arizona Raiders 1965, Lektor PL | Western
Clint Stewart (Audie Murphy) i Willie Martin (Ben Cooper) to dwaj byli żołnierze armii konfederatów. Nie potrafią pogodzić się z przegraną w wojnie secesyjnej. Decydują się zatem wstąpić do gangu, któremu przewodzi niejaki Quantrill (Fred Graham). Członkowie bandy również do niedawna walczyli w pokonanej armii. Teraz wspólnie kontynuują działania wojenne. Wkrótce Stewart i Martin zostają schwytani przez oficera Północy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ride with the Devil 1999, | Dramat, Western, Wojenne
Trwa wojna secesyjna. Bushwackers to grupa partyzantów walczących z Jankesami na pograniczu Kansas i Missouri. Do oddziału przyłączają się dwaj przyjaciele, syn niemieckiego emigranta Jake Roedel i pochodzący z ziemiańskiej rodziny Jack Bull Chilles. Wkrótce nadchodzi zima, która dla Bushwackersów oznacza przerwanie działań wojennych. Grupa rozdziela się, by znów spotkać się wiosną. Jake trafia do kryjówki na zboczu wzgórza, gdzie poznaje młodą wdowę Sue Lee.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ehi amico... c'è Sabata, hai chiuso! 1969, Lektor PL | Western
Do małego miasteczka przybywa łowca nagród. Zamierza odkryć tożsamość osób, które dokonały napadu na miejscowy bank.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2011, Napisy PL | Western
Pięciu jeźdźców przybyło do miasta Yellow Rock w celu odnalezienia zaginionego chłopca. Do pomocy wynajmują Toma Hannera, który zgadza się pod warunkiem uzyskania pozwolenia od Indian z plemienia "Black Paw"na wjazd na ich ziemie. Z pomocą doktor Sarah Taylor, która sprzyja Indianom i mieszka na ich terytorium, udaje się uzyskać pozwolenie od starszyzny plemiennej.
Ocena: 6/10 Komentarze: 0
Tecumseh 1972, Napisy PL | Przygodowe, Western
Na początku XIX wieku wielu białych stosując nieuczciwe metody za śmiesznie niskie ceny nabywa od Indian tereny łowieckie spychając ich coraz bardziej na zachód, na coraz bardziej jałowe łowiecko tereny. Wódz jednego z plemion, Tecumseh (Gojko Mitić), postanawia zjednoczyć Indian i podjąć walkę o odzyskanie utraconych gruntów. Nie będzie to niestety łatwe zadanie...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Western
Koniec XIX w., na skalistych równinach Nowego Meksyku dochodzi do spotkania fanatycznego przywódcy religijnego z szeryfem oraz byłą prostytutką. Kobieta pragnie pomścić śmierć swojego męża.
Ocena: 7/10 Komentarze: 4
Alias Jesse James 1959, Lektor PL | Komedie, Western
Milford Farnsworth jest agentem ubezpieczeniowym, ale ponieważ nie sprawuje się najlepiej, ma słabe wyniki w pracy, szefostwo postanawia wysłać go na Dziki Zachód. Milford sprzedaje tam wartą 100,000$ polisę ubezpieczeniową Jessy`emu Jamesowi, który prowadzi dość ryzykowny tryb życia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Destry Rides Again 1939, Lektor PL | Komedie, Western
Kent, lokalny rozrabiaka i praktycznie szara eminencja, "przypadkiem" zabija szeryfa, kiedy ten zadał o jedno pytanie za dużo. Burmistrz, opłacany przyjaciel Kenta, wybiera na nowego szeryfa lokalnego pijaczka - Washingtona Dimsdale'a, w nadziei, że będzie go łatwo kontrolować. Nie wie jednak, że Dimsdale był zastępcą słynnego obrońcy prawa -Toma Destry. Sam zaś szybko na swojego zastępce wybiera Toma Destry Jr. ...
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Appaloosa 1966, Lektor PL | Western
Pewien samotnik postanawia zostać hodowcą koni. Nigdy mu się nie wiodło za dobrze, liczy więc że jego życie się uspokoi i kiepski los się odmieni dzięki pięknemu koniowi rasy Appaloosa. Matt Fletcher, bo tak nazywa się nasz bohater wraca w swoje rodzinne strony do swojego przyjaciela, a zarazem przybranego brata, na którego ranczu pragnie rozpocząć hodowlę.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1 2 3 ... 14 15 16 | Następna »