Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Death Race 1973, Lektor PL | Akcja, Dramat, Wojenne
Afryka – kontynent, na którym rozegrały się jedne z największych i najbardziej krwawych bitew II wojny światowej. Tam właśnie, mając wesprzeć siły brytyjskie, znalazł się pewien amerykański pilot, który pod wpływem dramatycznych przeżyć zmienił swoje poglądy na temat wojny. Z pozoru prosta misja przerodziła się w prawdziwy sprawdzian lojalności wobec przełożonych, a także własnego kraju i rodaków.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Combat Killers 1968, Lektor PL | Wojenne
19.02.1945 r. wojska amerykańskie rozpoczęły inwazję na małą, skalistą, japońską wyspę Iwo Jima. Z uwagi na znajdujące się na wyspie lotniska i na planowana przez Amerykanów inwazję na główne wyspy japońskie, wyspa miała ogromne znaczenie strategiczne. Krwawe i zacięte walki trwały do 16.03.1945 roku i pochłonęły wiele ofiar. Film ten pokazuje dramat i piekło tamtych dni. Dla wielu Iwo Jima stała się piekłem, innym przyniosła zwycięstwo, ale też i ogrom śmierci.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Fantasy, Wojenne
Afryka, rok 1943. Wobec postępującego natarcia Amerykanów naziści decydują się na desperacki krok - korzystając z czarnej magii, uwalniają stado krwiożerczych smoków i wypuszczają ich na wroga. Na ich drodze staje kilka załóg z bohaterskiej alianckiej eskadry.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
La Voz dormida 2011, Lektor PL | Dramat, Wojenne
Madryt, rok 1940. Władzę w Hiszpanii sprawuje reżim generała Franco. W kraju trwają represje, które dotykają przeciwników dyktatora i ludzi związanych z ruchem antyfaszystowskim. Jedną z uwięzionych osób jest ciężarna Hortensia (Inma Cuesta), żona jednego z działaczy republikańskich. Kobieta ma zostać stracona po urodzeniu dziecka. Do stolicy przyjeżdża z Andaluzji jej ukochana siostra Pepita (María León).
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
To Be or Not to Be 1983, Lektor PL | Komedie, Wojenne
Czasy II wojny światowej. Aktorzy jednego z warszawskich teatrów ukrywają przed Niemcami brytyjskiego oficera.
Ocena: 7/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Wojenne
Historia miłosna rozgrywająca się w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. Vili zakochuje się w belgijskiej żydówce Colette i ratuje ją od śmierci w komorze gazowej. Urodę Colette szybko zauważa fanatyczny oficer SS Weisacker. W desperackiej walce o życie Vili i Colette wspólnie planują ryzykowną ucieczkę z obozu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tong que tai 2012, Lektor PL | Dramat, Historyczne, Wojenne
Cao Cao otrzymuje od Cesarza Chin rolę wasala, jednak pogłoski o chęci zagarnięcia tytułu imperatora powodują, że musi bronić się przed licznymi zamachami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
The Mercenaries 1968, Lektor PL | Dramat, Przygodowe, Wojenne
Akcja filmu toczy się w czasie konfliktu kongijskiego (1960-1965). Oddział najemników pod dowództwem kapitana Curry'ego znajdujący się na terenie Konga przemierza śmiertelnie niebezpieczny teren i walczy z wrogimi armiami, aby uratować nieoszlifowane diamenty warte 25 milionów dolarów.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Ballada o bombere 2011, Napisy PL | Wojenne
Podczas drugiej wojny światowej na terytorium okupowanym przez Niemców rozbija się radziecki samolot. Załodze udaje się uratować... Teraz muszą wypełnić rozkazy, wrócić do swoich i przeżyć.
Ocena: 9/10 Komentarze: 0
Night of the Fox 1990, Lektor PL | Dramat, Wojenne
Hipotetyczne odtworzenie próby zamachu na Rommla, który jako głównodowodzący obroną Wału Atlantyckiego, wizytuje wyspę Man na Kanale La Manche. Brytyjski wywiadowca, zakonspirowany jako wysokiej rangi oficer SS, dostaje się blisko Rommla, by nagle odkryć.....
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Wojenne
Kiedy Wielka Brytania próbuje odeprzeć inwazję niemiecką, młody pilot RAF, Kirk, poświęca rodzinę i przyszłość, przeciwstawiając się wrogowi.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Wojenne
Weterani wojny pomiędzy ludźmi, a zombie opowiadają o swoich przeżyciach pisarzowi, który pracuje nad najnowszą powieścią. (release24.pl)
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Wojenne
Zachodni front I wojny światowej. Brytyjscy żołnierze znajdują w ruinach Ypres prasę drukarską i zaczynają wydawać satyryczny magazyn.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, | Dramat, Wojenne
Antonio Márez (Luke Ganalon) jest młodym chłopcem dorastającym w Nowym Meksyku podczas drugiej wojny światowej. Kiedy Ultima(Miriam Colon)tajemniczy uzdrowiciel, przybywa by zamieszkać z jego rodziną, postanawia wciągnąc Antonia w świat pozaziemski. Silna kobieta z wielkim doświadczeniem życiowym wspierając chopca jest narażona na krytykę jej surowego wychowania. Antonio musi się więc zmagać z pytaniami natury boskiej oraz znaleźć sens własnego życia.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Amerykański grotołaz odnajduje jaskinię, w której grupa ukraińskich Żydów ukrywała się przed nazistami podczas II wojny światowej.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1 2 3 ... 35 36 37 | Następna »