Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2013 | Komedie
Serial opowiada o trzech przyjaciółkach, które stawiają przed sobą zadanie: zobowiązują się do tego, że w każdy piątek będą się świetnie bawić.
Ocena: -/10
2014 | Akcja, Dramat, Dramat
Serial opowiada historię jednego z komisariatów w Chicago.
Ocena: 10/10
Intelligence 2014 | Akcja, Science Fiction, Inne
Opowiada o jednostce specjalnej, stworzonej wokół mężczyzny z darem - i zarazem klątwą - w postaci eksperymentalnego microchipu umieszczonego w mózgu. Dzięki niemu postać postrzega i przetwarza informacje podobnie do komputera.
Ocena: 10/10
Grupa naukowców wyrusza do Arktyki w poszukiwaniu zalążka śmiertelnego wirusa.
Ocena: 8/10
House M.D. 2004 | Komedie, Dramat, Inne
Fabuła serialu koncentruje się na osobie doktora Gregory'ego House'a. W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman, a od czwartego sezonu Chris Taub, Lawrence Kutner (do piątego sezonu) oraz Remy Hadley (znana jako "Trzynastka") próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy.
Ocena: 10/10
2013 | Horror, Dramat
Fabuła "Ravenswood" umiejscowiona została w przeklętym, pełnym tajemnic mieście Ravenswood, które znajduje się niedaleko Rosewood - miejscowośc w której toczy się akcja "Słodkich kłamstewek".
Głównymi bohaterami serii jest piątka nieznajomych osób, które zostają połączone klątwą nawiedzającą miasto. Teraz są zmuszeni do zgłębiania tajemniczej przeszłości miasteczka.
Ocena: 10/10
True Detective 2014 | Dramat, Inne
Dwaj detektywi z Luizjany, Rust i Martin, pracują nad sprawą morderstw, która sięga do 1995 roku.
Ocena: 8/10
Serial opowiada o przejściach, z jakimi Jessica Day (Zooey Deschanel) musi poradzić sobie po tym, jak jej chłopak-model niespodziewanie z nią zerwał. Pomagają jej w tym trzej nowi współlokatorzy: barman Nick, profesjonalny uwodziciel Schmidt i były sportowiec, a obecnie trener.
Ocena: -/10
Mister Maker 2008 | Dla dzieci
Pełen wyobraźni program dla przedszkolaków, który nauczy je niejednej pomysłowej sztuczki plastycznej. Gospodarz programu jest artystą, który czerpie inspirację z otaczającego go świata.
Ocena: 10/10
1980 | Historyczne
Bohaterką 12 odcinkowego serialu jest Bona Sforza d'Aragona. Wywodziła się ona z jednego ze znamienitszych rodów włoskich. Jako córka tytularnego księcia Mediolanu i Bari wyrosła w atmosferze wielkiej polityki, rywalizacji rodów o poszczególne księstwa, przemyślnych forteli i intryg dworskich. Królową Polski została w 1518 roku. Szybko zyskała duży wpływ na swojego męża, Zygmunta Starego. Była postacią kontrowersyjną. Miała zagorzałych zwolenników i zaciekłych wrogów.
Ocena: 9/10
1996 | Thriller, Inne
Jim Profit - bogaty, przystojny, opanowany, wyrachowany, zły. Zbrodnia nie została dokonana jeśli nie została wykryta... Wyścig szczurów w swej najostrzejszej formie - po trupach do celu (nie koniecznie w przenośni). Film opowiada o tym jak osoba doświadczana przez życie, osiąga w końcu najwyższe sukcesy, po drodze niemal całkowicie zatracając swe człowieczeństwo. Na podstawie (jako kontynuacja) powstał serial, swego czasu prezentowany polskim widzom w TV.
Ocena: 1/10
1998 | Komedie, Inne, Dramat
Will i Grace są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest gejem prawnikiem a Grace jest dekaratorką wnętrz. Oboje mieszkają w Nowym Jorku. Grace jest zaręczona, ale kiedy jej związek się rozpada, wprowadza się tymczasowo do Will'a. Miała tam mieszkać dopóki nie znajdzie czegoś dla siebie ale w efekcie stają się trwałymi współlokatorami...
Ocena: 5/10
2012 | Komedie
Seria skupia się na Alfie Wickers (Whitehall), elegancie, który pracuje jako nauczyciel w fikcyjnej szkole Grove Abbey, Hertfordshire.
Ocena: 8/10
Bohaterem serialu jest Bob, właściciel knajpki z niezdrową żywnością, którą prowadzi z żoną i trójką dzieci. Bob ma wiele pomysłów na ciekawe hamburgery.
Ocena: -/10
1990 | Komedie
Serial Seinfeld był emitowany w USA w latach 1989 - 1998 . Opowiada on o przekomicznych przygodach czwórki przyjaciół : Elaine, Jerry`ego, Kramera, i Georga . Serial był tez emitowany w polsce pod tytułem "Kroniki Seinfelda" przez Canal . Serial liczy 180 odcinków.
Ocena: -/10