Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Nowy projekt twórcy serialu "Głowa rodziny" (Family Guy) Setha MacFarlanea. Stan Smith, agent CIA niestety niezbyt bystry, oprócz nieustannej gotowości do obrony swojego ukochanego kraju przed terrorystami, sprostać musi obowiązkom męża i ojca co często okazuje się o wiele trudniejsze.
Ocena: -/10
1959 | Dla dzieci
Adaptacja książki Kornela Makuszyńskiego, ulubionego autora lektur młodzieżowych. Piętnastoletnia Basia, osierocona przez matkę i wychowana przez pisarza Stanisława Olszewskiego i jego żonę, chce poznać prawdę o losie swego zaginionego ojca – podróżnika.
Ocena: -/10
Detektyw Michael Britten (Jason Isaacs) powrócił do pracy po wypadku samochodowym, w którym brali udział również jego żona Hannah (Laura Allen) i jego syn Rex (Dylan Minnette). Po wypadku Britten odkrywa, że ​​za każdym razem kiedy idzie spać, przełącza się pomiędzy dwoma rzeczywistościami. W pierwszej jego żona zginęła w katastrofie, a w drugiej umarł jego syn.
Ocena: -/10
A.T.O.M.: Alpha Teens on Machines 2005 | Inne, Akcja, Animowane
Niedaleka przyszłość. Świat jest opanowany przez nowoczesne technologie. Zespół Alpha Teens to Axel Manning i jego czwórka przyjaciół: Hawk, King, Shark i Lioness. Cała grupka zostaje zebrana przez Mr. Lee i wyposażona w super gadżety i pojazdy. A.T.O.M. przyjmie każde zadanie o ile jest ono wystarczająco ekstremalne i niebezpieczne.
Ocena: -/10
„Archer” to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Jednym z nich jest tytułowy bohater Sterling Archer, tajny agent, który jest bardzo uprzejmy, ale zarazem próżny i zbyt pewny siebie. Archer ma bardzo mało męski pseudonim jak na agenta – „Księżna”. Poza tym niewiele mu w życiu wychodzi oprócz bycia szpiegiem. Jest pełen nieprzyzwoitego i absurdalnego humoru.
Ocena: 8/10
2012 | Dramat, Biografie
Biograficzna opowieść o Annie German. Polsko-rosyjsko-ukraińska produkcja pokazuje burzliwą i dramatyczną historię życia piosenkarki, która zrobiła międzynarodową karierę w latach 60. i 70. ubiegłego wieku.
Ocena: 8/10
Alice 2009 | Fantasy, Przygodowe
Nowa wersja klasycznej historii.Główną bohaterką będzie dwudziestokilkuletnia Alicja Hamilton, która przypadkowo przechodzi do tajemniczego świata po drugiej stronie lustra. Jest to obce miejsce, w którym znajdują się dziwne, powykręcane wieże, a kasyno zostało zbudowane z kart do gry. Władcą tej niecodziennej krainy jest diabelska Królowa, która nie jest zadowolona z przybycia Alicji.
Ocena: -/10
Acapulco H.E.A.T. 0000 | Przygodowe, Akcja
Ashley (wcześniej członek MI6) i Mike Savage (wcześniej CIA) są współliderami grupy H.E.A.T. - specjalnie wybieranej grupy osób powołanej do walki z międzynarodowym terroryzmem.
Ocena: -/10
2008 | Horror, Dramat
Serial opowiada o księdzu Jacobie, analizującym dowody cudów. Ojciec zajmuje się również egzorcyzmami, co jest niebezpieczną profesją, gdyż naraża siebie na działanie demonów. Kiedy odkrywa, że piekielne moce zagrażają ludzkości postanawia włączyć się do walki dobra ze złem i wypędzić diabelski pomiot z tego świata.
Ocena: -/10
2012 | Dramat
Akcja serialu umiejscowiona została w dynamicznie rozwijającej się Arktyce i skupia się wokół małej linii lotniczej, prowadzącej pewną przez niekonwencjonalną rodzinę.


Bobby po powrocie z Vancouver do Yellowknife przejmuje po ojcu rodzinną linię lotniczą, która znajduje się na granicy bankructwa. Związku z tym zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji – powrócić do życia w wielkim mieście, czy spróbować uratować upadającą firmę.
Ocena: -/10
Serial „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił.
Ocena: 9/10
2010 | Dramat
Historie osób, które z powodu ciążących na nich zarzutów stanęły przed sądem. Wina oskarżonych nie zawsze jest jednoznaczna. Żaden z nich nie jest również pewny, jaki wyrok wyda sędzia. W każdym odcinku widzowie poznają coraz więcej faktów z życia głównych bohaterów procesu, które doprowadziły ich przed oblicze prokuratora.
Ocena: -/10
2012 | Komedie
Serial komediowy o weterynarzu, który kocha zwierzęta, ale nienawidzi ich właścicieli, a zwłaszcza swojej szefowej i ma dość trudny charakter.
Ocena: -/10
2011 | Inne
"Amerykański Prime Time" w zabawny i dający do myślenia sposób rozkłada na czynniki pierwsze to zjawisko w czteroodcinkowym dokumencie. Współtwórcy produkcji analizują przykładowo rozwój modelu ojcostwa: od wszystkowiedzącej głowy rodziny z "Father Knows Best" po uroczego fajtłapę z "Wszyscy kochają Raymonda".
Ocena: -/10
2012 | Komedie, Dramat
W rolach głównych występują Daniel Radcliffe i Jon Hamm. Serial powstał na podstawie opowiadania Michaiła Bułhakowa - "Pamiętnik młodego lekarza".
Akcja ekranowej opowieści rozgrywa się w przededniu wybuchu rewolucji październikowej. Hamm i Radcliffe wcielają się w rolę tego samego bohatera - dojrzały lekarz (Jon Hamm) w fantasmagorycznych sekwencjach konfrontuje się z sobą samym z przeszłości (granym przez Daniela Radcliffe'a).
Ocena: -/10